Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto podawał do Rudigera przy drugiej bramce?
1
Liczę na to, że Luczo weźmie to osobiście i nie każe im przyhamować w przerwie jak z Miami
2
@kamilop 5 lat szukał formy, wszyscy winni tylko nie on?
0
@messi564 dazn.com
0
@Frimpong i po co to trollowanie?
0
kto podawał do Rudigera?
0
@kuz jak Marciniak przekręci szejka, to już sobie nie posędziuje ważnych meczów
0
@Gaucho jak zaczną robić wyjątki, to za rok po MŚ zgłosi się jeszcze więcej drużyn o przełożenie pierwszej kolejki. W sumie to takie kluby jak Barca, real czy Atletico mogą żądać przełożenia każdego meczu po przerwie reprezentacyjnej
3
@FCB_dimiC bronić umie, teraz go uczą kopać :)
1
@RoberDzik to nie był absolutnie zarzut czy sugerowanie z mojej strony, jak wygląda wasza praca.
2
@GeneralXavi z takich podobnych to jeszcze MOTM :)
0
@RoberDzik w sumie to nie widzę problemu we wrzucaniu napisanego artykułu do ai żeby sprawdził błędy stylistyczne itp. Można mu nawet dokładnie napisać w prompcie czego ma nie robić a co mu wolno.
1
@Ojciec5tkidzieci politycy niech sobie tam piszą co chcą, ale powinni mieć wyłączone komentarze.
0
@VAMOS1899LaMasia Ja bym go brał za 6 mln + 6 mln zmiennych za złotą piłkę
0
@takisobiektos to był (niestety) sarkazm. Felix to placek, nawet Dalajlama już z niego nic nie wyciągnie
0
@Hasszz spoko. Jak ja po latach musiałem zmienić numer, to wysłałem info do wszystkich z moich kontaktów (oprócz mojej byłej). Widocznie Deco skasował tego agenta rok temu :)
0
@Pingwinek PSG nie zajęło przedostatniego miejsca kwalifikującego do gry dalej
2
Najbardziej z całego artykułu zastanawia mnie dlaczego dyrektor sportowy musiał zmienić numer telefonu
20
Ej, a pamiętacie jak Bosak biegał po mediach i opowiadał, że rząd ukrywa ofiary powodzi? I co, i gówno, okazało się że to bzdura.
A pamiętacie, jak mieliśmy zostać już na zawsze zniewoleni pod przykrywką walki z COVID? I co, i gówno, okazało się że to bzdura.
A pamiętacie, jak Amerykanie mieli oddać Polskę Żydom ustawą 447? I co, i gówno, okazało się że to bzdura.
A pamiętacie, jak Unia Europejska miała na zmusić do jedzenia robaków? I co, i gówno, okazało się że to bzdura.
A pamiętacie, jak Tusk umówił się z Niemcami na wielki przemyt imigrantów do Polski? Na dodatek w ten spisek zostali wtajemniczeni funkcjonariusze Straży Granicznej, którym nie można już ufać, trzeba jechać na granicę i patrzeć im na ręce. Mało tego, została w to wtajemniczona już nawet Żandarmeria, bo tak powiedział Matecki:
https://www.tysol.pl/a143039-szokujace-informacje-nt-trybu-odbierania-przez-polskich-funkcjonariuszy-imigrantow-z-niemiec
Niektórzy w to wierzą, jadą na granicę i... okazuje się, że nic tam nie ma. Ale to o niczym nie świadczy, nic tam nie ma właśnie dlatego, bo oni tam stoją i patrzą!
Prawicowi populiści biegają po mediach i wygadują swoje banialuki, a ci sami ludzie, co kiedyś uwierzyli w robaki, 447, i covidowe zniewolenie po raz n-ty wszystko łykają bez zadawania pytań, bez żądania dowodów. I jeszcze uważają się za mądrzejszych od innych, ogłupionych przez lewackie media.
Pojedyncze przypadki odsyłania nam imigrantów przez Niemcy zdarzają się od lat i nikt tego nie neguje. Ale PIS i w ślad za nim Konfederacja w politycznym sezonie ogórkowym postanowili dorobić do tego teorię o jakimś wielkim spisku Tuska z Niemcami i nagłej gigantycznej skali napływu imigrantów.
A tak naprawdę tu chodzi o zwykłą rywalizację polityczną między PIS a Konfą o podobny elektorat. To oczywiste, że Kaczyński wyciągnął z odmętów zapomnienia Bąkiewicza i kazał mu grzać ten temat, żeby odzyskać głosy odebrane przez Konfę. Będą się teraz ścigać, kto bardziej będzie rozdzierał szaty, przerzucając się coraz głupszymi teoriami spiskowymi.
Wiecie, co sobie myślą ci wszyscy populiści, kiedy przejętym głosem opowiadają o rzekomej fali imigrantów napierającej na naszą granicę "Kurwa jakie polityczne złoto, grzejemy ten temat do oporu, ale nam pięknie rosną zasięgi, ale kretyni pięknie to łykają".
I pewnie skończy się tak, że na tej fali (ten temat niedługo ucichnie, ale będą kolejne) do władzy wróci PIS i Konfa, którzy zamiast poprawiać ludziom życie, będą tworzyć kolejne teorie o kolejnych wrogach oblegających twierdzę. A ludzie jak zwykle to wszystko łykną, będą wieść gówniane życie, ale cieszyć się, że przynajmniej niemieckie lewaki nie rządzą.
Trump też wygrał w USA na wmawianiu ludziom różnych bredni, a teraz zwalił im na głowę "Big Beautiful Bill", który robi dobrze jemu i innym bogaczom, a biednych odcina od opieki zdrowotnej.
A u nas PIS i Konfa poprawią nam poziom życia zaraz po tym, jak Nawrocki obniży nam rachunki za prąd o 30% XD
W sumie to nawet nie wiem, po co się produkuję, bo nie wierzę że ten trend da się jeszcze odwrócić. Może to efekt mających coraz większe znaczenie na wyborach algorytmów w mediach społecznościowych, które jakoś tak działają, że najmocniej promują prawicowe populizmy.
W wątkach o tej aferze na głównej Wykopu już kilka razy prosiłem o dowód masowego zalewania nas imigrantami przez Niemcy i bohaterskich interwencji Ruchu Obrony Granic. A jedyne co dostaję, to minusy i jakieś pojedyncze zdjęcia z pojedynczymi imigrantami złapanymi przez Straż Graniczną, nie wiadomo skąd ani kiedy.
.....
nie moje, ale lepiej bym tego nie opisał, pięknie wyjaśnione brajany obrońcy granic
0
@takisobiektos nie no, Flick podobno ze wszystkich wyciąga top
0
@Eto'o9 R10 jeśli Marciniak odwali coś przeciwko Khelaïfi to już może zapomnieć o sędziowaniu w Europie
0
sprzedać De Jonga, przecież robi tylko kółeczka
0
@Aragorn33 przecież on jest teraz na wojnie z jednymi i drugimi i zakłada partię środka. w sumie może dzisiaj już nie zakłada, bo news był dwa dni temu. typowy Musk
0
@Aragorn33 Musk nie popsuł groka, tylko stworzył go na swój obraz ;)
1
@Kozinho. wyprowadzka z Polski była moją najlepszą decyzją w życiu xD
0
@Foesum jak narazie to ter Stegen też nie jest zarejestrowany.
0
@cules100pro i ilu z tych twoich twitterowych socios rzeczywiście mieszka albo poleci na kolejne wybory? Połowa uprawnionych socios ma wywalone w wybory, a średnia głosujacych jest powyżej 50+. Już widzę jak oni się obrażą na Laporte bo na la rambla albo na X większość nie lubi Diaza. XD
1
@Eklerek Chorwacja miała sztywne powiązanie kursu kuny do euro (a wcześniej do niemieckiej marki) od 1994 roku.
0
@cules100pro socios a "zwykli" kibice z Twittera to dwie różne bajki.
0
@Mati23 może by takiego Petera Lima zapytać, ale by to hulało xD