1

@Kozinho. wyprowadzka z Polski była moją najlepszą decyzją w życiu xD

0

@Foesum jak narazie to ter Stegen też nie jest zarejestrowany.

0

@cules100pro i ilu z tych twoich twitterowych socios rzeczywiście mieszka albo poleci na kolejne wybory? Połowa uprawnionych socios ma wywalone w wybory, a średnia głosujacych jest powyżej 50+. Już widzę jak oni się obrażą na Laporte bo na la rambla albo na X większość nie lubi Diaza. XD

1

@Eklerek Chorwacja miała sztywne powiązanie kursu kuny do euro (a wcześniej do niemieckiej marki) od 1994 roku.

0

@cules100pro socios a "zwykli" kibice z Twittera to dwie różne bajki.

0

@Mati23 może by takiego Petera Lima zapytać, ale by to hulało xD

16

@Bilon87 ok ale przyznaj, że ich pomyliłeś, to nie wstyd :)

0

W sumie to mnie ciekawi jaka jest atmosfera w szatni pomiędzy takimi trzema bramkarzami jak razem rozpoczną presezon. Jeszcze jakby był tylko Niemiec i Garcia to wiadomo oficjalnie sobie tam pomagają, mówią że niby sportowo rywalizują o pierwsze miejsce bla bla, ale jak do szatni dołączył teraz Wojtek to atmosfera tam musi być dosyć dziwna i gęsta.

0

@Lanosss jeśli to prawda, to zabezpieczyli się na wypadek jakiejś poważnej kontuzji.

0

@PioteK zawodnicy z obowiązującym kontraktem są automatycznie rejestrowani na kolejny sezon przez Laliga jeśli klub ich zgłosi. Nie ma wtedy praktycznie ryzyka blokady tego przez Laliga. Możesz dostać karę obniżenia ratingu.
W przypadku Wojtka sprawa wygląda inaczej.

0

@IronMan43 oj tak ziomuś, zgniły zachód, tylko w Rosji teraz ratunek, no i nie zapomnieć o modlitwie o deszcz.

1

@Alvarinho no i?

13

Czytam sobie książkę o rozbiorach. Wiecie, że ówcześni Polacy debile byli podzieleni na dwa stronnictwa: pro-zachodnich reformatorów zapatrzonych w rewolucję przemysłową oraz tradycjonalistów chcących żeby było tak jak zawsze było i ofiarujących nas pod opiekę Bożą zamiast reform? Byli tak skłóceni ze sobą, że tradycjonaliści w końcu zawiązali Konfederację i poprosili o pomoc carycę Katarzynę żeby zaprowadziła porządek bo w Rosji widzieli obrończynię tradycji. Jak można było być tak krótkowzrocznym i stracić kraj na 120 lat. Dobrze, że współcześnie jesteśmy o wiele mądrzejsi od naszych przodków.

nie moje ale dobre

0

@Dejvo wstyd to kraść... za długo jestem w temacie, żeby się podniecać szacunkami innych anonów czy dany zawodnik według ich skomplikowanych wyliczeń z dupy jest wart 47,5 mln czy może 70 mln. oceniam tylko przydatność zawodnika do drużyny

0

@Herbert a co cie tu dziwi? popsuję zabawę jeszcze bardziej, on prawdopodobnie odejdzie na wypożyczenie dostając część swojej pensji za kolejny sezon.

0

@Dejvo wali mnie to, nie moje pieniądze

2

@novy1899 najlepszą obroną jest atak. gdyby czekali na ruch MAtSa to by okazali słabość w negocjacjach. prawdopodobnie jest jak piszesz, że idą na wojnę. Laporta ogólnie nie lubi zawodników, których sam nie sprowadzał (jedynie Pedri stanowi wyjątek).

3

@RezerwowyWojtus nie no, w przed sezonie młody ogarnie wysoką obronę, młodszy 10 lat więc start do piłki powinien być szybszy, poza tym komunikacja z obrońcami łatwiejsza ze względu na język. ale co ma być to będzie, niech Szczena mentor go prowadza, nie widzę problemu.

1

@bryzabity thank you :)

0

o co chodzi z tym wpisem "Unfinished Business.
He’s not done yet."? nie ogarniam podtekstu

1

@turhiay skupiałem się tylko na sprawach czysto sportowych.

0

@Dejvo 28 latka

0

@Kapitan9 dwa lata młodszy

0

@mkl87 pensja właśnie może tutaj pasować, bo zarabiałby dużo więcej niż w Liverpool więc dodatkową motywację ma, a jednocześnie nie dostanie więcej, niż miał dostać Nico.

4

Pomijając telenowele, na którą nikt tutaj nie ma ochoty, to super gdyby przyszedł - wszystko u niego pasuje, żeby wejść z buta do pierwszego składu bez jakiejś magicznej aklimatyzacji czy magicznego kształtowania przez Flicka: wiek, pozycja, intensywność w grze, drybling, pressing.

0

@Inmessionate10 przecież on ma 28 lat. Poza tym ci poludniowcy nie są jakoś bardzo przywiązani do Europy i jak kasa się zgadza to chętnie pójdą później do arabów

7

@alone49 mamy mur na granicy z Litwą?coś mnie ominęło

0

@norbi77 pomimo, że to nie moje universum, to nie widzę do czego tu się czepiać, coś tam nagrała dla lekkiej beki i atencji wiadomo, chyba jeszcze nie ogłosiła się pierwszą kucharką RP

3

@Rupert_Haubica o co chodzi w tym zdjęciu? Że ma funkcję pilnowania rzeczy kolegów?

0

@LukaszFan bo poruszamy się nadal w przestrzeni na granicy 1:1. Dopiero jak będziemy powyżej 1:1 to będziemy mogli rejestrować z większym luzem. Tak jak teraz real czy Real Sociedad, Villarreal, Betis, Athletic, Girona.
A żeby znaleźć się powyżej 1:1 to trzeba dużo zarabiać i mało wydawać (na wszystkim, nie tylko na zawodnikach)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?