0

@APTAPT bez przesady

0

@fenix1983 a ty co się sapiesz? Czytaleles artykuł?

0

@Sebolinho mógł oddać pół pensji, wtedy by mi bo było szkoda

0

@MateuszDoniec Dobry artykuł ale to się nie zgadza "okienko transferowe FIFA" chodzi raczej o okienko Laliga?

0

@Litman musisz się trochę jeszcze doszkolić w tych przepisach

0

@DzizuSS prawo klauzuli wykupu jest prawen z kodeksu cywilnego i fifa nie ma tu nic do gadania a jednocześnie jak chcesz to zrobić zgodnie z prawem fifa, to musisz się sam wykupić i twój nowy klub oficjalnie nie może dać dowodów, że ciebie do tego przekonał.

0

@PatrychoO typowy film dla polskiego widza

0

@nieprzysiadalnosc za to trzeba było zapłacić?

0

@kuz skąd wniosek, że nie poczekał?

1

@MesQueUnClub_87 obcięli transfery z nie-polskich ip

1

@Bernard777 mam fleszbeki jak Neymar odchodził, a to nawet nie był wychowanek tylko fawelarz

0

@Karol145 Woltemade to nie jest do rotacji z Kane, bo to jest całkiem inny profil, to w sumie nie jest typowa 9 jaką się teraz gra, zadani owiec jak u nas Luuk. Bayern go kupił, bo ich stać na każdego w Bundeslidze" i może się uda".

1

@patrykzmc2000 jak debiutował w reprezentacji Niemiec w LN i pisałem, żeby rzucić na niego oko, to niektórzy tutaj ironicznie się wypowiadali. a teraz potężne Baya przychodzi. On by u nas robił jako prawidziwy game changer jako wchodzący, bo przeciwnicy by w pierwszym sezonie za cholerę nie ogarniali jak na niego grać

0

@Matiasio szanuj słowa, bo jeszcze będziesz je musiał szybciej cofać niż ci się wydaje

0

@HarveySpecter to był koncert czy co to było? nie jestem w tym Universum

0

@patrykzmc2000 nie masz minut, ciężko dobrze sprzedać, masz minuty, nie chcemy sprzedać. takie życie w Barcelonie

1

@Walker no nareszcie to dałeś! to jest taki sztos, że aż ciarki za każdym razem.

0

@draxidox ciekawe czy na tego na rowerze też znalazł się jakiś paragraf

3

@PatrychoO "a reszta jest wyprzedana"

nie dziwne, jak wyprodukowali 10 sztuk

1

@Hosh ja to się od dekad dziwię, że ktoś idzie na zakupy w Polsce

0

@Wossi61FCB Zakaz kontaktu klubów z piłkarzem innej drużyny bez zgody jego aktualnego klubu (wcześniej niż 6 miesięcy przed końcem kontraktu) to przepis FIFA. W Hiszpanii klauzula wykupu wynika z prawa cywilnego i nie ma nic z Fifa do czynienia. Każdy zawodowiec, musi ją posiadać. Jeden przepis nie jest sprzeczny z drugim, to taka szara strefa, dopóki nikt nie udowodni (podsłuch itp) że rozmowy istniały to w tym przypadku np. Athletic może mieć tylko ból dupy i nic więcej.

Jeśli Deco gdzieś tam powiedział, że postarają się pozyskać Nico, to już kwestia interpretacji organów rozstrzygających, czy jest to już wystarczający powód do uznania tego za działanie nielegalne.

3

@matador może Laporta by niechcianego ter Stegena do Polski podrzucił

0

@buglikos George Weah

0

@Nazio_87 Leo dwa razy pokazywał ręką Molinie gdzie ma biec.

2

Ale o jakim zwlekaniu mowa, skoro okno się jeszcze nie otworzyło?

5

Kolejny dołącza do grona wykształconych inaczej


0

@Ryoumen to bardziej skomplikowane, bo trzeba być rezydentem, czyli mieszkać powyżej pół roku w roku kalendarzowym, tak więc jeśli to umowa wypożyczenia, to musi być tak skonstruowana, że zawodnik zostanie tam dłużej niż na jeden sezon. A przez pierwsze pół roku gdyby teraz odszedł to i tak będzie płacić podatek w Hiszpanii.

0

Mundo: Valencia - Real 80:81
Do korekty

0

@Eto'o9 R10 przy takich dwóch skrzydłach jakie się zapowiadają, to typowy 9 jest idealny, skąd wniosek, że potrzeba "ruchliwego napadziora". Tak napastnik ma się ruszać, każdy, ale nie trzeba nic wymyślać tylko ma umieć grać w swojej strefie 16 metrów

4

@Eto'o9 R10 jest dobry, pod barce skrojony, nie ma co ściemniać. szkoda ze do nas nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?