Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 dobra to inaczej. dlaczego twierdzisz, że to nie jest prawda co napisali?
0
@Kgorecki2500 o jakich dziennikarzach mówisz?
0
@Karol145 Karol skróciłem to dla ciebie bo nikt tego nie przeczyta
Christensen i Araujo nie powinni być podstawową parą stoperów – pierwszy nie ma zdrowia, drugi zawodzi w ustawieniu. Szybkość to nie wszystko, a Araujo brakuje boiskowej inteligencji. Duet Cubarsí–Martínez radzi sobie dobrze i to nie motoryka była głównym problemem. Barca cierpiała bardziej przez brak solidnego defensywnego pomocnika. De Jong, Pedri i Gavi się do tej roli nie nadają.
0
@Consigliere poleci jak op nie śpi
0
@MirusAmisz oni tam specjalnie tak mieszają na stronie, żeby jak najbardziej utrudnić zalogowanie darmowe
2
@Borneo daj mi wysohiego i szybszegu od mpappe i kuquje
0
@RosjaninBut oo widzę, że oficer prowadzący nakazał się udzielać w kwestiach sportowych dla niepoznaki, słabo idzie ale ty nauczysz sie xD
1
@Matiasio Espanyol ma najgorszych kibiców w Hiszpanii, psychole. To w sumie nie jest nawet klub z Barcelony, nie zobaczysz tam prawie koszulek tego klubu. siedzą w swoich norach sfrustrowani całe życie.
2
@lithotripter buty do biegania w terenie nadają się do chodzenia w terenie ale średnio sprawdzą się w chodzeniu w wysokie góry co się nazywa wspinaniem.
1
@kanver_ z jednej tak, z drugiej kryterium, że tylko dwa kluby z jednego kraju jest w jakiś sposób logiczne. A jak taki Salzburg zarobi te kilkadziesiąt milionów, to może pomoże mu to wejść na wyższy level.
0
@Walker dorzucam
1
@Eto'o9 R10 ten jeden mecz by nic nie zmienił
1
@kanver_ co byś zaproponował?
11
i to mi się podoba. Dlatego apel też do niektórych użytkowników tutaj - nie wierzcie we wszystko co się pojawia w sieci i nie wyciągajcie pochopnych wniosków.
0
@daniel32778 spoko, ale od czasów Pepa piłka trochę się zmieniła, w sumie nawet Pep postawił na dzika w ataku. I uważam, że takiego mocnego dużego powinniśmy mieć, jak Lewy czy LS. Do kombinacji mamy mniejszych szybkich jak Torres czy fałszywy Olmo.
0
@MichuZ44 obydwaj nierealni, e zdecydowanie Halland. Alvarez to kurdupel, takich już mamy wystarczająco.
0
@krycha2201 jak ląduję na Hawajach to klaszczę, jak wracam do Radomia to nie klaszczę, proste.
2
@Pedri16Future ale zapewne też masz jakieś granice, których nie przekraczasz. Dla mnie już krótkie spodenki są dla mnie nie do zaakceptowania w wielu sytuacjach. Ale żeby była jasność - nie akceptuję siebie w takim outficie, inni mnie nie interesują.
1
@Pedri16Future dorosły chłop w krótkich spodenkach to jakby w samym gaciach wyszedł, komicznie to wygląda
1
@Popitek12 Schweinsteiger
0
@SelloutCrowd czekają na instrukcje z centrali
0
@Deathwing112 albo ściemniali, że coś wywożą żeby Amerykanie odpuścili atak
1
@kodi77 nie ma porównania życie w Barcelonie i gra dla Barcy do życia w München, ziew.
2
A co jeśli to szachy 5d i jakiś kibic Barcy to zrobił? ;)
1
@fart Śmieszne te wstawki z chłopami że stocka xd
5
@SelloutCrowd zaraz tu taki jeden przyjdzie i ci wyjaśni że to musi ci się podobać
1
@Rewolucja123 nie uważam tego za nic złego, i koleżanki mojej córki też nie
0
@chavez w sumie Dubaj niejednej się spodobał
1
@negreanu nie chodzi o zmianę poglądów, tylko o wieczne udowodnianie, że jest się tym lepszym
0
@patrykzmc2000 oby więcej takich akcji