0

@John_Doe ale on wjechał jako turysta na wizie turystycznej. Co tu jest do przyglądania się?

0

Komentarz usunięty

5

@Stinger_ ale przecież wypowiedziała się też druga strona, Klopp. On raczej lepiej zna realia obecnej piłki niż Bułgar.

4

@blakkudium czyli przedłużą z de Jongiem, dadzą mu podwyżkę i w zamian zgodzi się przenieść zaległą premię na kolejne lata.

0

@NeroTFP1 specjalnie przegrała bo nie chciała grać na biało ;)

0

@JohnKennedy prawdziwy chrześcijanin jest przeciwko karze śmierci i aborcji. niewierzący traktują to wybiórczo.

0

@MsBarca jak ten rozgrywający chłopców u15 vs kobiecej reprezentacji Szwajcarii

1

@Roobo za PiS przyjmowaliśmy nie odpady drugiego sortu od niemców, tylko świeży towar, prosto ze źródła.

0

@Pnog37 już spokojnie młody, oddychaj, nic ci nie grozi.

0

@Rupert_Haubica szanuj Luisa nasz młody polski patrioto

1

@Lionel_Messi10 ciekawe z jakiego paragrafu chcą to zgłosić

0

Alba normalnie jakbym go widział u nas 5 lat temu.

1

Na canal plus online można obejrzeć dokument "Zasada" o słynnym polskim kierowcy rajdowym Sobiesławie Zasada, który w wieku 91 lat wystartował w rajdzie Safari. Polecam.

https://www.canalplus.com/pl/film/zasada/h/15238528_70026/streszczenie-obsada/

0

@grabor8 po założeniu konta i zalogowaniu wyskoczy ci ekran z subskrypcjami i gdzieś tam trzeba znaleźć guzik przejścia do KMŚ czy coś. Specjalnie to tak zamieszali żeby ludzie płacili

1

@kubix05 jedzie po karmę dla kotów

8

@BORO_12 nie manipuluj, Bernal zaczął sezon bo to de Jong był kontuzjowany od kwietnia 2024 a ty tutaj o jakimś "wymiataniu" piszesz xD. Jak już wrócił do formy to posadził Casado na ławie.

0

@krol211 Ja bym wolał, żeby grał za darmo ale już wyżej napisałem dlaczego jest tak a nie inaczej i już nie będę tego powtarzał

0

@BORO_12 chcesz powiedzieć że zawodnik, który jest dla Flicka zdecydowanje w pierwszej 11, któremu kończy się kontrakt za rok zgodzi się na obniżkę pensji? XD

0

@Gall przecież spokojnie dostałby lepszy kontrakt w innej drużynie po zakończeniu obecnego. Więc to Barcelona dzwoni

0

@IronMan43 to nie ten sam Duda, jak widzę nieudalność anonków to..

0

@FcPortoFan1999 chyba że Polska będzie prowadzić w tym finale 1:0 to wtedy lepiej niech Pan Turek kończy ten mecz

0

@wolnyninho swojego starego możesz tak nazywać, to prezydenta klubu to szacunek

0

@kejdzi a jeśli zgodzi się na rozbicie tego na 6-8 lat?

1

@MaryNara haha niezły odklejenia z ciebie, mam nadzieję że masz 13 lat to wtedy wybaczam

0

@Kapitan9 tak bo na pewno obrazi się na cały klub z jednego zj4ba

0

@CPuyol chyba miałeś na myśli jak Inigo z Sociedad do nich?

0

@aspr1me może to jakiś nowy model telefonu i Sara myśli, że Nokia to "ona" ;)

0

@nowy19pl przypadek Hoffenheim i Tima Wiese pokazuje, że takie praktyki są dozwolone. Wiese trenował z drużyną juniorów. Po roku nie pojawiał się już nawet na treningach (za porozumieniem stron). Odsiedział na kanapie do końca kontraktu, nie odpuścił klubowi ani grosza.

1

@MichalZZZ chłopie z córką oksytocyna i prolaktyna tak ci wywali w kosmos, że poczujesz się się jak ten Polak co teraz na orbicie lata

0

@Roobo ale poznałeś wersję drugiej strony? Rozmawiałeś z Inigo i powiedział ci jakie są jego powody odejścia? Z mojej wiedzy z mediów to on nie czuł się już dobrze w Sociedad. Może to oni nie zachowali się fair i postanowił odejść? Ale jeszcze raz zaznaczę, że moim zdaniem to w dupie z tym co ktoś sobie pomyśli, każdy kowalem swojego losu. Nikt z głodu nie umarł z powodu jego odejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?