0

@PatrychoO ja pytam. dla grajków z topu, po których zgłasza się PSG albo Bayern kwestia czy liga jest nudna, czy wesoła gra zerową rolę.

0

@Xxxbarca4ever jakie kolano? przecież to lewa noga poszła w blok

https://x.com/footzoneeng/status/1941540874162405617

0

@Xxxbarca4ever to tylko ogólna opinia na podstawie mojego zapytania o złamanie nogi w okolicach stawu skokowego. Jeszcze nie jesteśmy na etapie, żeby AI na bieżąco miało dostęp do badań ze szpitala i mogło postawić diagnozę :)
Ale mi to przynajmniej podpowiedziało, że to jest bliżej 3 niż 1. Bo tam więzadła raczej na 99 poszły.

0

@ViscaelBarca2007 a o kim konkretnie mówisz, kto nie chciał przyjść? poza Nico.
@PatrychoO a LigĘ to nie jest nudny kierunek?

0

ChatGPT:
Rodzaju złamania:
1. Złamanie bez przemieszczenia
– stabilne, kości pozostają w swoim miejscu
– czas powrotu: 6–8 tygodni, plus rehabilitacja (czyli ok. 10–12 tygodni do gry)
2. Złamanie z przemieszczeniem lub złamanie wieloodłamowe
– często wymaga operacji i zespolenia śrubami lub płytkami
– czas powrotu: 3–6 miesięcy, w zależności od skomplikowania
3. Złamanie z uszkodzeniem więzadeł lub chrząstki
– wydłuża rehabilitację
– może dojść nawet do 6–9 miesięcy przerwy, zwłaszcza u piłkarzy na wysokim poziomie

3

@ViscaelBarca2007 co tu gadasz, za darmo jest dalej dazn

0

Nick Woltemade - może zacząć go powoli kusić. Myślę, że świetnie by się wpasował. Kiwka jest, gra kombinacja jest, 198cm, napastnik skrojony pod nas.


0

@poskus trener do decydowania o kadrze jest co najwyżej 4 w kolejce, nad nim jest dyrektor sportowy Deco, vice prezydent do spraw sportowych Rafa Yuste i prezydent Laporta. Sztab trenerski może sugerować jaką pozycję priorytetowo wzmocnić.

0

@MaziFCB trzeba było odpowiedzieć, że nie chcesz wchodzić pierwszy żeby nie poczuć się gorszym i słabszym

0

@kubix05 druga od prawej, wygrała wtedy

2

@konrad1661 trzeba jeszcze dodać że transfery wewnątrz Anglii nijak mają się do reszty Europy. Szczególnie transfery angoli.

0

@RafiVeB proszę, myślałem że zbudujemy w tym wątku jakaś konstruktywną dyskusję ale robisz atmosferę oblężonej twierdzy. podsumowując: amerykanka miała rację i nawet dopięła swego. ta szwajcarka którą wygoglowałeś przed chwilą żeby podbić swój argument jest atencyjnym szonem. kończąc> znalazłeś dwa "potwierdzenia" na to, że cała kobieca piłka chce zrównania pensji z mężczyznami.

0

@titooB dziewczynki z rodzin uchodźców z afryki nie są wysyłane do szkółek piłkarskich, bo szansa na jakikolwiek zarobek z dziecka w takim przypadku jest minimalna, prawie zerowa.

0

@RafiVeB wspominasz amerykanki. to już ci mówię o co chodziło, bo albo twoja pamięć jest słaba, albo specjalnie manipulujesz przenosząc to na całość piłka kobiet. otóż Rapinoe chciała zarabiać tyle samo co mężczyźni, w sensie reprezentacji USA bo odnosiły większe sukcesy niż mężczyźni (m.in. mistrzostwa świata 2015 i 2019), grały więcej meczów i generowały podobne przychody z biletów i transmisji, a mimo to zarabiały dużo mniej niż piłkarze reprezentacji USA. zaznaczam jeszcze raz> chodziło o premie za grę w reprezenatcji USA.

0

@Matiasio tak bo już nie ma żadnej ładnej.

0

@RafiVeB a co powiesz na to, że kobiety i mężczyźni za zwycięstwo w turnieju wielkiego szlema zarabiają tyle samo? Kobiety też powinny dostać mniej?

0

@Varkond Gwinn, kapitaniszcze

2

jak Pajor wyeliminuje najładniejszą na boisku to wyłączam

1

0

@tbas już pojawiają się pierwsze pogłoski, że wcale nie zagrają Gampera na Camp Nou

0

@19Macio93 w dupie byłeś, nic nie widziałeś XD

0

@Reviven dzieki. ale jednak jeden Wirtz to trochę mało żeby pisać "wiele świetnych talentów, a zostawały odrzucane."

0

@partymaker wolałbym Deco

0

@Reviven bez sarkazmu - ciekawi mnie kogo proponował Cruyff?

1

@norbi77 przystojny i romantyczny kawaler


0

@partymaker jest bezpośrednim przełożonym Deco, czyli teoretycznie to on decyduje jak ma wyglądać kadra a Deco wykonuje jego polecenia i stara się to realizować. Oczywiście w Barcelonie wszystkie funkcje są trochę rozmyte i pomieszane.

1

Najlepsze ostatnie zdanie XD

0

@lucca87 dopiero jak wejdziemy w 1:1 możemy warunkowo zakkntraktować zawodnika

1

@Kgorecki2500 "jarać się czymś" oznacza nadmierną ekscytację ale nie koniecznie radość czyli przeciwieństwo smutku. po prostu zaangażowanie emocjonalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?