Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO ja pytam. dla grajków z topu, po których zgłasza się PSG albo Bayern kwestia czy liga jest nudna, czy wesoła gra zerową rolę.
0
@Xxxbarca4ever jakie kolano? przecież to lewa noga poszła w blok
https://x.com/footzoneeng/status/1941540874162405617
0
@Xxxbarca4ever to tylko ogólna opinia na podstawie mojego zapytania o złamanie nogi w okolicach stawu skokowego. Jeszcze nie jesteśmy na etapie, żeby AI na bieżąco miało dostęp do badań ze szpitala i mogło postawić diagnozę :)
Ale mi to przynajmniej podpowiedziało, że to jest bliżej 3 niż 1. Bo tam więzadła raczej na 99 poszły.
0
@ViscaelBarca2007 a o kim konkretnie mówisz, kto nie chciał przyjść? poza Nico.
@PatrychoO a LigĘ to nie jest nudny kierunek?
0
ChatGPT:
Rodzaju złamania:
1. Złamanie bez przemieszczenia
– stabilne, kości pozostają w swoim miejscu
– czas powrotu: 6–8 tygodni, plus rehabilitacja (czyli ok. 10–12 tygodni do gry)
2. Złamanie z przemieszczeniem lub złamanie wieloodłamowe
– często wymaga operacji i zespolenia śrubami lub płytkami
– czas powrotu: 3–6 miesięcy, w zależności od skomplikowania
3. Złamanie z uszkodzeniem więzadeł lub chrząstki
– wydłuża rehabilitację
– może dojść nawet do 6–9 miesięcy przerwy, zwłaszcza u piłkarzy na wysokim poziomie
3
@ViscaelBarca2007 co tu gadasz, za darmo jest dalej dazn
0
Nick Woltemade - może zacząć go powoli kusić. Myślę, że świetnie by się wpasował. Kiwka jest, gra kombinacja jest, 198cm, napastnik skrojony pod nas.
0
@poskus trener do decydowania o kadrze jest co najwyżej 4 w kolejce, nad nim jest dyrektor sportowy Deco, vice prezydent do spraw sportowych Rafa Yuste i prezydent Laporta. Sztab trenerski może sugerować jaką pozycję priorytetowo wzmocnić.
0
@MaziFCB trzeba było odpowiedzieć, że nie chcesz wchodzić pierwszy żeby nie poczuć się gorszym i słabszym
0
@kubix05 druga od prawej, wygrała wtedy
2
@konrad1661 trzeba jeszcze dodać że transfery wewnątrz Anglii nijak mają się do reszty Europy. Szczególnie transfery angoli.
0
@RafiVeB proszę, myślałem że zbudujemy w tym wątku jakaś konstruktywną dyskusję ale robisz atmosferę oblężonej twierdzy. podsumowując: amerykanka miała rację i nawet dopięła swego. ta szwajcarka którą wygoglowałeś przed chwilą żeby podbić swój argument jest atencyjnym szonem. kończąc> znalazłeś dwa "potwierdzenia" na to, że cała kobieca piłka chce zrównania pensji z mężczyznami.
0
@titooB dziewczynki z rodzin uchodźców z afryki nie są wysyłane do szkółek piłkarskich, bo szansa na jakikolwiek zarobek z dziecka w takim przypadku jest minimalna, prawie zerowa.
0
@RafiVeB wspominasz amerykanki. to już ci mówię o co chodziło, bo albo twoja pamięć jest słaba, albo specjalnie manipulujesz przenosząc to na całość piłka kobiet. otóż Rapinoe chciała zarabiać tyle samo co mężczyźni, w sensie reprezentacji USA bo odnosiły większe sukcesy niż mężczyźni (m.in. mistrzostwa świata 2015 i 2019), grały więcej meczów i generowały podobne przychody z biletów i transmisji, a mimo to zarabiały dużo mniej niż piłkarze reprezentacji USA. zaznaczam jeszcze raz> chodziło o premie za grę w reprezenatcji USA.
0
@Matiasio tak bo już nie ma żadnej ładnej.
0
@RafiVeB a co powiesz na to, że kobiety i mężczyźni za zwycięstwo w turnieju wielkiego szlema zarabiają tyle samo? Kobiety też powinny dostać mniej?
0
@Varkond Gwinn, kapitaniszcze
2
jak Pajor wyeliminuje najładniejszą na boisku to wyłączam
1
@Kgorecki2500 ja
0
@tbas już pojawiają się pierwsze pogłoski, że wcale nie zagrają Gampera na Camp Nou
0
@19Macio93 w dupie byłeś, nic nie widziałeś XD
0
@Reviven dzieki. ale jednak jeden Wirtz to trochę mało żeby pisać "wiele świetnych talentów, a zostawały odrzucane."
0
@partymaker wolałbym Deco
1
@olejtm https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_d9GQvvFjEa2VC1IGpQR5QmfJwkdbKrMM.jpg
0
@Reviven bez sarkazmu - ciekawi mnie kogo proponował Cruyff?
1
@norbi77 przystojny i romantyczny kawaler
0
@partymaker jest bezpośrednim przełożonym Deco, czyli teoretycznie to on decyduje jak ma wyglądać kadra a Deco wykonuje jego polecenia i stara się to realizować. Oczywiście w Barcelonie wszystkie funkcje są trochę rozmyte i pomieszane.
1
Najlepsze ostatnie zdanie XD
0
@lucca87 dopiero jak wejdziemy w 1:1 możemy warunkowo zakkntraktować zawodnika
1
@Kgorecki2500 "jarać się czymś" oznacza nadmierną ekscytację ale nie koniecznie radość czyli przeciwieństwo smutku. po prostu zaangażowanie emocjonalne.