Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukasoon15 on nic nie rozłożył tylko przesunął w czasie część zaległej pensji a w nagrodę dostał dodatkowe trzy lata kontraktu z pensją 6 mln rocznie
0
@Criss18Barca przeniesli głosowanie na noc?
3
@PatrychoO a może oni się z ter Stegenem solidaryzują?
0
@Aragorn33 tu raczej nie chodzi o podlizanie się kibicom, tylko o wymianę pozycji, gdzie mają problemy a najłatwiej to poprawić w obronie. stać ich - najpierw kupują a później będą sprzedawać.
3
@kodi77 z oficjalnej strony Barcy
0
@Laminedependencia spoko wygląda. ja wiem że jak masz 13 lat to 30latki wydają ci się staruchami i powinni już się układać do grobu w czarnych garniturach. ale tak nie jest. to twój styl jest śmieszny dla większości.
0
@JohnKennedy fryz spoko, ale niech da jeszcze bez okularów
0
@Eklerek chłopie weź się ogarnij, 37 lat i kryzys wieku średniego, pisałeś to też jak sobie Lewy trzecie ferrari kupił xD
0
@bart_azz nie wiem jak wpadłeś na pomysł, że obcy klub wprowadzi lepiej do gry zawodnika po rocznej kontuzji, serio
0
@bart_azz dzisiaj głupszego pomysłu jeszcze nie czytałem. ale jest dopiero 21:21
1
@Lucyffffer1922 mamy 50% od zysku Majorki z następnego transferu. Majorka nie umie sprzedawać, bo to cienki klub grający defensywnie i ciężko tam będzie o liczby dla Torre. Jak go sprzedadzą cudem za 15 mln czyli będzie w trójce najdroższych sprzedaży w historii) to dostaniemy jeszcze 5 baniek.
0
@Szyszko97 pierwsza opłata za rejestrację a druga opłata za każdy rok członkostwa
0
@sciahoo ale cie we dwóch poskładali XD
11
Casado jest obecnie drugi do rotacji za de Jongiem a Bernal będzie dopiero powoli wchodził, więc to jest totalna bzdura, żeby Casado chciał teraz odejść bo będzie miał mało minut. Okaże się za rok, ale ne pewno nie teraz.
0
@LOPEZ16 bierze się to chyba stąd, że emigranci częściej wysyłają swoje dzieci do szkółek widząc w tym szansę (w rzeczywistości bardzo nikłą) na poprawę swojego życia w przyszłości. Poza tym trzeba mieć dużo wolnego czasu, prowadzać małe dzieci na treningi, mecze w weekendy, często trzeba na własną rękę dojechać z dzieckiem do innej miejscowości na mecze wyjazdowe.
0
@szymonex10 wlicza się, poza tym nie mogą go nie rejestrować bez jego zgody.
1
@Lionel_Messi10 no nie ma, ani otwartej ani zamkniętej przestrzeni w tym znaczeniu. Są gole z akcji. Na upartego jeszcze ta otwarta gra by się nadała :)
1
@Sulimo chyba, że ma.sie fawizm to nie polecam :)
0
@Blue9 Ja pisałem żeby brać Henry jak grał w AS Monaco
1
@Lionel_Messi10 chyba jednak nie załapałeś xD
1
@A4ron może na zadupiu nie ma co robić to się więcej uczą
1
Ciekawostka co łączy tych panów: Hansi Flick wychował się w miejscowości Neckargemünd-Mückenloch co w wolnym tłumaczeniu oznacza Zadupie przy ujściu rzeki. Natomiast ter Stegen w miejscowości Mnisi z jasnego potoku.
0
@paweldunajecfcb nie musisz kupować, w wersji podstawowej darmowej ma wszystko co potrzeba na początek.
1
@Lionel_Messi10 a masz dane ile strzelił z zamkniętej przestrzeni?
0
@Lionel_Messi10 "z otwartej przestrzeni"? :)
0
@norbi77 jaki to jest gnom, a idzie gorsze
1
@macio_944 to już jego problem jaki ma plan, ale prawdopodobnie będzie tego więcej, bo skoro postawił chyba wszystko na yt to tam musi się klikać
3
@macio_944 zluzuj trochę. sam mówił, że filmy o Barca i real najlepiej się klikają. a teraz yt to jego główny zarobek chyba, więc musi lecieć na bieżąco. dlatego takie filmy albo ten o Nico przed ogłoszeniem transferu.
0
kto podawał do Rudigera przy drugiej bramce?
1
Liczę na to, że Luczo weźmie to osobiście i nie każe im przyhamować w przerwie jak z Miami