Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szyszko97 pierwsza opłata za rejestrację a druga opłata za każdy rok członkostwa
0
@sciahoo ale cie we dwóch poskładali XD
11
Casado jest obecnie drugi do rotacji za de Jongiem a Bernal będzie dopiero powoli wchodził, więc to jest totalna bzdura, żeby Casado chciał teraz odejść bo będzie miał mało minut. Okaże się za rok, ale ne pewno nie teraz.
0
@LOPEZ16 bierze się to chyba stąd, że emigranci częściej wysyłają swoje dzieci do szkółek widząc w tym szansę (w rzeczywistości bardzo nikłą) na poprawę swojego życia w przyszłości. Poza tym trzeba mieć dużo wolnego czasu, prowadzać małe dzieci na treningi, mecze w weekendy, często trzeba na własną rękę dojechać z dzieckiem do innej miejscowości na mecze wyjazdowe.
0
@szymonex10 wlicza się, poza tym nie mogą go nie rejestrować bez jego zgody.
1
@Lionel_Messi10 no nie ma, ani otwartej ani zamkniętej przestrzeni w tym znaczeniu. Są gole z akcji. Na upartego jeszcze ta otwarta gra by się nadała :)
1
@Sulimo chyba, że ma.sie fawizm to nie polecam :)
0
@Blue9 Ja pisałem żeby brać Henry jak grał w AS Monaco
1
@Lionel_Messi10 chyba jednak nie załapałeś xD
1
@A4ron może na zadupiu nie ma co robić to się więcej uczą
1
Ciekawostka co łączy tych panów: Hansi Flick wychował się w miejscowości Neckargemünd-Mückenloch co w wolnym tłumaczeniu oznacza Zadupie przy ujściu rzeki. Natomiast ter Stegen w miejscowości Mnisi z jasnego potoku.
0
@paweldunajecfcb nie musisz kupować, w wersji podstawowej darmowej ma wszystko co potrzeba na początek.
1
@Lionel_Messi10 a masz dane ile strzelił z zamkniętej przestrzeni?
0
@Lionel_Messi10 "z otwartej przestrzeni"? :)
0
@norbi77 jaki to jest gnom, a idzie gorsze
1
@macio_944 to już jego problem jaki ma plan, ale prawdopodobnie będzie tego więcej, bo skoro postawił chyba wszystko na yt to tam musi się klikać
3
@macio_944 zluzuj trochę. sam mówił, że filmy o Barca i real najlepiej się klikają. a teraz yt to jego główny zarobek chyba, więc musi lecieć na bieżąco. dlatego takie filmy albo ten o Nico przed ogłoszeniem transferu.
0
kto podawał do Rudigera przy drugiej bramce?
1
Liczę na to, że Luczo weźmie to osobiście i nie każe im przyhamować w przerwie jak z Miami
2
@kamilop 5 lat szukał formy, wszyscy winni tylko nie on?
0
@messi564 dazn.com
0
@Frimpong i po co to trollowanie?
0
kto podawał do Rudigera?
0
@kuz jak Marciniak przekręci szejka, to już sobie nie posędziuje ważnych meczów
0
@Gaucho jak zaczną robić wyjątki, to za rok po MŚ zgłosi się jeszcze więcej drużyn o przełożenie pierwszej kolejki. W sumie to takie kluby jak Barca, real czy Atletico mogą żądać przełożenia każdego meczu po przerwie reprezentacyjnej
3
@FCB_dimiC bronić umie, teraz go uczą kopać :)
1
@RoberDzik to nie był absolutnie zarzut czy sugerowanie z mojej strony, jak wygląda wasza praca.
2
@GeneralXavi z takich podobnych to jeszcze MOTM :)
0
@RoberDzik w sumie to nie widzę problemu we wrzucaniu napisanego artykułu do ai żeby sprawdził błędy stylistyczne itp. Można mu nawet dokładnie napisać w prompcie czego ma nie robić a co mu wolno.
1
@Ojciec5tkidzieci politycy niech sobie tam piszą co chcą, ale powinni mieć wyłączone komentarze.