0

@Szyszko97 pierwsza opłata za rejestrację a druga opłata za każdy rok członkostwa

0

@sciahoo ale cie we dwóch poskładali XD

11

Casado jest obecnie drugi do rotacji za de Jongiem a Bernal będzie dopiero powoli wchodził, więc to jest totalna bzdura, żeby Casado chciał teraz odejść bo będzie miał mało minut. Okaże się za rok, ale ne pewno nie teraz.

0

@LOPEZ16 bierze się to chyba stąd, że emigranci częściej wysyłają swoje dzieci do szkółek widząc w tym szansę (w rzeczywistości bardzo nikłą) na poprawę swojego życia w przyszłości. Poza tym trzeba mieć dużo wolnego czasu, prowadzać małe dzieci na treningi, mecze w weekendy, często trzeba na własną rękę dojechać z dzieckiem do innej miejscowości na mecze wyjazdowe.

0

@szymonex10 wlicza się, poza tym nie mogą go nie rejestrować bez jego zgody.

1

@Lionel_Messi10 no nie ma, ani otwartej ani zamkniętej przestrzeni w tym znaczeniu. Są gole z akcji. Na upartego jeszcze ta otwarta gra by się nadała :)

1

@Sulimo chyba, że ma.sie fawizm to nie polecam :)

0

@Blue9 Ja pisałem żeby brać Henry jak grał w AS Monaco

1

@Lionel_Messi10 chyba jednak nie załapałeś xD

1

@A4ron może na zadupiu nie ma co robić to się więcej uczą

1

Ciekawostka co łączy tych panów: Hansi Flick wychował się w miejscowości Neckargemünd-Mückenloch co w wolnym tłumaczeniu oznacza Zadupie przy ujściu rzeki. Natomiast ter Stegen w miejscowości Mnisi z jasnego potoku.

0

@paweldunajecfcb nie musisz kupować, w wersji podstawowej darmowej ma wszystko co potrzeba na początek.

1

@Lionel_Messi10 a masz dane ile strzelił z zamkniętej przestrzeni?

0

@Lionel_Messi10 "z otwartej przestrzeni"? :)

0

@norbi77 jaki to jest gnom, a idzie gorsze

1

@macio_944 to już jego problem jaki ma plan, ale prawdopodobnie będzie tego więcej, bo skoro postawił chyba wszystko na yt to tam musi się klikać

3

@macio_944 zluzuj trochę. sam mówił, że filmy o Barca i real najlepiej się klikają. a teraz yt to jego główny zarobek chyba, więc musi lecieć na bieżąco. dlatego takie filmy albo ten o Nico przed ogłoszeniem transferu.

0

kto podawał do Rudigera przy drugiej bramce?

1

Liczę na to, że Luczo weźmie to osobiście i nie każe im przyhamować w przerwie jak z Miami

2

@kamilop 5 lat szukał formy, wszyscy winni tylko nie on?

0

@messi564 dazn.com

0

@Frimpong i po co to trollowanie?

0

kto podawał do Rudigera?

0

@kuz jak Marciniak przekręci szejka, to już sobie nie posędziuje ważnych meczów

0

@Gaucho jak zaczną robić wyjątki, to za rok po MŚ zgłosi się jeszcze więcej drużyn o przełożenie pierwszej kolejki. W sumie to takie kluby jak Barca, real czy Atletico mogą żądać przełożenia każdego meczu po przerwie reprezentacyjnej

3

@FCB_dimiC bronić umie, teraz go uczą kopać :)

1

@RoberDzik to nie był absolutnie zarzut czy sugerowanie z mojej strony, jak wygląda wasza praca.

2

@GeneralXavi z takich podobnych to jeszcze MOTM :)

0

@RoberDzik w sumie to nie widzę problemu we wrzucaniu napisanego artykułu do ai żeby sprawdził błędy stylistyczne itp. Można mu nawet dokładnie napisać w prompcie czego ma nie robić a co mu wolno.

1

@Ojciec5tkidzieci politycy niech sobie tam piszą co chcą, ale powinni mieć wyłączone komentarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?