0

@July_6_BcN akurat tu nie naśladuje chyba Brauna, ale ogarnięte no i git :)

0

@July_6_BcN a to teraz kojarzę, że już ci ostatnio pisałem co trzeba zrobić - usunąć to co po znaku zapytania z nim włącznie
www.instagram.com/reel/DIA40GOopAg/?igsh=000000000000


https://www.instagram.com/reel/DIA40GOopAg/

"Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Damian Bąbol i Ci wyskoczy." typowe roszczeniowe myślenie

1

@RosjaninBut jeszcze ją znajdzie ;) swoją drogą hindusi dziwny kraj, w kosmos latają, ratują świnie i tygrysy a segregacji śmieci nie potrafią ogarnąć

0

@July_6_BcN normalny człowiek podzieliłby się tutaj tym o czym pisze

0

@Stinger_ z taką grą i atmosferą? oczywiście, że tak - to jest Mission impossible dla nowego selekcjonera. Co skłania cię do innych myśli? Przychodzi nowy selekcjoner, ma 4 treningi z drużyną we wrześniu i musi zrobić minimum 3 punkty na Holandii i Finlandii żeby utrzymać tlen do awansu. Tylko desperat co nie ma nic do roboty zdecyduje się na taką pracę i na hejt kibiców, którzy oczekują od niego pewnego awansu. Ty chyba do nich nie należysz, piłkę trochę ogarniasz.

0

@Kozinho. ale pasuje idealnie do prezydenta elekta, no nie pykło, może za piec lat.

0

@blakkudium dzięki za analizę. na papierze wygląda to mega.

a co myślisz o obronie? > Kounde, Martinez, Cubarsi, Balde - Garcia, Christensen, Martin, Araujo, Hector - na papierze 9 na 4 pozycje (jeśli nikogo nie zapomniałem, tak jak Ansu w ataku), ale tutaj też szukałbym jakiegoś uzupełnienia. Lubię Christensena, ale nie jestem pewien jego zdrowia, bardzo szanuję Inigo, i najbardziej bym chciał żeby przyszedł ktoś z jego mentalem, ale o 5 lat młodszy (nie tak młody jak Cubarsi). Wydawało się, że Araujo właśnie ma taki potencjał, ale wyszło że jednak nie bardzo :)

0

@FcPortoFan1999 wszystko kwestia marketingu (w który Kulesza raczej nie umie) no i oczywiście jakieś postępy w grze muszą być widoczne

1

@RosjaninBut ale że osiem gwiazdek wymyślili kacapy to bym się nie spodziewał

1

@Arden pod warunkiem, że dostanie kontrakt do ME 2028 i PZPN oficjalnie to zakomunikuje, w sensie, że bez względu na awans lub jego brak daje mu kredyt zaufania na 3 lata. Inaczej bym w to nie wchodził. misja MŚ to mission impossible

0

Brzmi jak żart, ale nie w tym kraju - niewiele brakowało, aby to Marianna Schreiber została pierwszą damą Polski. Ale nie jest powiedziane, że to się jeszcze nie stanie.

0

@blakkudium jeśli mówimy o tłoku w defensywie, to co mówić o tłoku w ofensywie, gdyby przyszli Nico i Rashford? Naliczyłem 12 zawodników na 6 pozycji (nie licząc Torre i Pau) - niby się mówi, że to idealna sytuacja dla trenera, ale większość tych zawodników nie chce być rezerwowymi. Najwiecej minut chyba by stracił Fermin i Ferran

0

@arsenallondyn0 historia autentyk, ale fotka raczej nie z tego meczu

2

@blakkudium wiadomo, wszystko fajnie, więcej opcji. ale czy my jednak nie powinniśmy trochę bardziej nad obroną pomyśleć? jakiś bardziej stabilny zmiennik na ŚP i/albo LO

0

@messi564 potrzeba nam zdrowego młodego zwinnego ale rosłego chłopa. Alvarez zupełnie mnie nie przekonuje - fajny grajek ale w jego stylu to mamy u nas kilku Torres, Fermin, Olmo.

2

Ale żeby czasem Mapi Leon z tęsknoty też nie poszła w jej ślady

0

@RoberDzik gwoli ścisłości to klub nie daje kasy zawodnikowi, bo by musiał zapłacić podatek nawet 50% - to byłby jego przychód. Dlatego omijają to wynajmując zewnętrzne firmy, które przekazują pieniądze do Laliga w imieniu piłkarza, wtedy podatku już nie ma :) tzn jest jakiś niewielki, który musi zapłacić ta firma pośrednik

0

@APTAPT "przecież my te 60 czy 70 baniek, to raczej wyciągamy od tak"

My wychodzimy plus minus na zero usredniony zysk od dekady a ty myślisz że oni w skarpecie albo w bitcoinach miliony trzymają xD

1

@APTAPT kredytu na 60 baniek nie dostaniesz z dnia na dzień. Poza tym myślę, że Nico chce mieć pewność rejestracji, a do końca miesiąca ma się wyjaśnić kilka spraw istotnych dla ffp

0

W sumie to był chyba jedyny stadion na którym gwizdali na Inieste. Ale już nie pamiętam jaki był powód.

0

@aspr1me jeszcze 3 tygodnie urlopu mniej więcej. Ale nie licz że to się od razu wyjaśni. Myślę że poleci do Azji

0

@shinthps 20 lat temu nikt tak nie mówił.

0

@Criss18Barca przed meczem większość młodych hiszpanek miała koszulkę Gaviego, to one zapewne nabiły ten wynik, lubią go.

4

@APTAPT z Fatim to Laporta sam sobie zgotował ten los, tam zabrakło jakiejś głębszej analizy, nawet psychologicznej zawodnika, to był populizm z taką podwyżką i daniem mu 10.

Co do stadionu, to nie wina Laporty, to była po prostu ruina i wielu rzeczy nie przewidzisz. A te ogłaszanie wcześniejszych terminów otwarcia to były też zagrywki z Laliga bo mogli uwzględniać już potencjalne wpływy z biletów na nowym Camp Nou do FFP, przynajmniej raz się Tebas na to nabrał.

1

@Pedri16Future trzema bramkami

0

@fart bez przesady, ile Perez wyciągnął za Hazarda albo Bejla? Po drugiej stronie my chcemy się pozbyć balastowych, którzy nic u nas nie grają. Jeśli wystawimy na rynek Gaviego, Fermina, Kounde to na bank możemy krzyczeć za każdego 50+. Tylko wiadomo, że nikt nie chce się ich pozbywać.

0

@Lucyffffer1922 bo teraz komentarze są ukryte że względu na ochronę prywatności ;)

1

@ViscaCataluna "Czy wszyscy muszą zaraz hejtowac tym się żywicie? Macie satysfakcje z tego czy co?"

Napisał ten, który komentarz wyżej napisał hejterski komentarz o Yamalu.

0

@Tomcio to akurat jest niedozwolone

0

@mekston dlaczego wysoko? Jak patrzę ne tabelę to wystarczy Atletico wygrać dwoma bramkami, co przy jednoczesnym zwycięstwie psg zrzuca botafago na trzecie miejsce.

Edit a nie sorry, w małej tabeli gole bez Seattle czyli muszą wygrać trzema bramkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?