2

@Barca_Big_Moment "bzdura"? odważnie.

1

@Jakchcesz pocałuje w zwycięskim golu finału LM, cierpliwości.

1

@blakkudium nawet Pep, który nas kocha nie zrobi takiego ruchu i nie ściągnie tego łamagi - w sensie, że jest chorowity.

1

@hank_moody zawołajcie jak walka się zacznie, bo przecież teraz nikt nie ma linka do walki która jeszcze się nie zaczęła. ona jest w ppv czyli oddzielna od reszty gali

1

@Kengo to piękne słowa, ale prawda jest taka, że w tym biznesie jest tak, że jesteś całkowicie zależny od wytwórni, która na ciebie postawi. to nie jest tak, że on jest wybitny, takich jak on są tysiące, miał farta.

1

@blakkudium no kurcze to trzeba mieć jakieś spore problemy z głową żeby nie chcieć wykorzystać takiej szansy, jaka dała mu Barca. ale nie śledziłem jego kariery w ostatnich latach i nie wiem co on tam ma za problemy prywatne, rodzinne, z głową, albo z motywacją. często zmiana otoczenia bardzo pomaga, jeśli nie ma zdiagnozowanych depresji lub innych chorób afektywnych, to Barcelona jest najlepszym miejscem, żeby poukładać sobie życie na nowo.

0

kurczę ale super ten strim, jakość lepsza niż w tv

0

@Popitek12 ale to inna waga. zrób walkę Lewy vs CR i Portugalczyka znoszą z ringu

1

@blakkudium dużym plusem będzie, jeśli rzeczywiście dołączy za chwilę i przepracuje cały pre sezon z drużyną. to nie jest jakiś wynalazek w stylu Traore, tylko aktualny reprezentant Anglii i na 99 będzie wartością dodaną w drużynie.

1

@blakkudium teraz walka Okolie i kolejna już chyba Usyk czy się mylę?

5

@bartekvisca ciężko kojarzyć Anglika w Barcelonie w tym wieku skoro ostatnim był Lineker

0

@Faro na murarzy jedyna sprawdzona taktyka od lat to dużo biegać i wymieniać pozycje, ewentualnie wrzutki na Luuka

1

@Vurt w internecie nic nie ginie. dzięki ci za to!

0

mam nadzieję, że wypłynie na dniach jakaś fotka, jak Messi nosi na rękach małego Rashforda. wtedy będę już spokojny że odpali.

1

@Faro to Rashford będzie zabierał ze sobą dwóch obrońców na lewym skrzydle i po zrobieniu dwóch elastico wystawiał na pustą Robercikowi

0

@barcelonaLM czyli że z lodami czy o co chodzi?

1

@Kibicodlat5 fifty fifty ze wskazaniem na LW

0

@Kaioken88 bo mogę. Jakby to było zabronione to Bóg by inaczej stworzył świat.

0

@lithotripter potwierdzam, zawsze robiło się miło, jak się do nas przysiadł jakiś gimbus

1

@Mezocyklon87 ci którzy przyjechali tutaj przed wojną nie mają statusu uchodźców - przyjechali na normalnej wizie pracowniczej.

0

@Kaioken88 a jak cię mama urodziła to od razu ci rok naliczyła? XD Nie spodziewałem się musieć tutaj edukować w takich sprawach xD xD

0

@Kaioken88 ty za to jesteś geniuszem matematyki dla którego zawodnik mający 28 lat i 7 miesięcy jest 30 latkiem

0

@partymaker jednego kupionego i dwóch wolnych zawodników. Szczęsny podchodzi właśnie pod to drugie

0

@partymaker w umowie wypożyczenia zapisane są wszystkie szczegóły i podpisują się trzy strony.

4

@partymaker Garcia będzie zarejestrowany w miejsce ter sztegena a Rashforda zarejestrują warunkowo zgodnie z tym nowym przepisem, podobnie jak Szczęsnego.

0

@Kaioken88 no dla mnie to jest prawie 5 miesięcy

1

@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD

0

@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok

6

@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem

3

całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?