Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca_Big_Moment "bzdura"? odważnie.
1
@Jakchcesz pocałuje w zwycięskim golu finału LM, cierpliwości.
1
@blakkudium nawet Pep, który nas kocha nie zrobi takiego ruchu i nie ściągnie tego łamagi - w sensie, że jest chorowity.
1
@hank_moody zawołajcie jak walka się zacznie, bo przecież teraz nikt nie ma linka do walki która jeszcze się nie zaczęła. ona jest w ppv czyli oddzielna od reszty gali
1
@Kengo to piękne słowa, ale prawda jest taka, że w tym biznesie jest tak, że jesteś całkowicie zależny od wytwórni, która na ciebie postawi. to nie jest tak, że on jest wybitny, takich jak on są tysiące, miał farta.
1
@blakkudium no kurcze to trzeba mieć jakieś spore problemy z głową żeby nie chcieć wykorzystać takiej szansy, jaka dała mu Barca. ale nie śledziłem jego kariery w ostatnich latach i nie wiem co on tam ma za problemy prywatne, rodzinne, z głową, albo z motywacją. często zmiana otoczenia bardzo pomaga, jeśli nie ma zdiagnozowanych depresji lub innych chorób afektywnych, to Barcelona jest najlepszym miejscem, żeby poukładać sobie życie na nowo.
0
kurczę ale super ten strim, jakość lepsza niż w tv
0
@Popitek12 ale to inna waga. zrób walkę Lewy vs CR i Portugalczyka znoszą z ringu
1
@blakkudium dużym plusem będzie, jeśli rzeczywiście dołączy za chwilę i przepracuje cały pre sezon z drużyną. to nie jest jakiś wynalazek w stylu Traore, tylko aktualny reprezentant Anglii i na 99 będzie wartością dodaną w drużynie.
1
@blakkudium teraz walka Okolie i kolejna już chyba Usyk czy się mylę?
5
@bartekvisca ciężko kojarzyć Anglika w Barcelonie w tym wieku skoro ostatnim był Lineker
0
@Faro na murarzy jedyna sprawdzona taktyka od lat to dużo biegać i wymieniać pozycje, ewentualnie wrzutki na Luuka
1
@Vurt w internecie nic nie ginie. dzięki ci za to!
0
mam nadzieję, że wypłynie na dniach jakaś fotka, jak Messi nosi na rękach małego Rashforda. wtedy będę już spokojny że odpali.
1
@Faro to Rashford będzie zabierał ze sobą dwóch obrońców na lewym skrzydle i po zrobieniu dwóch elastico wystawiał na pustą Robercikowi
0
@barcelonaLM czyli że z lodami czy o co chodzi?
1
@Kibicodlat5 fifty fifty ze wskazaniem na LW
0
@Kaioken88 bo mogę. Jakby to było zabronione to Bóg by inaczej stworzył świat.
0
@lithotripter potwierdzam, zawsze robiło się miło, jak się do nas przysiadł jakiś gimbus
1
@Mezocyklon87 ci którzy przyjechali tutaj przed wojną nie mają statusu uchodźców - przyjechali na normalnej wizie pracowniczej.
0
@Kaioken88 a jak cię mama urodziła to od razu ci rok naliczyła? XD Nie spodziewałem się musieć tutaj edukować w takich sprawach xD xD
0
@Kaioken88 ty za to jesteś geniuszem matematyki dla którego zawodnik mający 28 lat i 7 miesięcy jest 30 latkiem
0
@partymaker jednego kupionego i dwóch wolnych zawodników. Szczęsny podchodzi właśnie pod to drugie
0
@partymaker w umowie wypożyczenia zapisane są wszystkie szczegóły i podpisują się trzy strony.
4
@partymaker Garcia będzie zarejestrowany w miejsce ter sztegena a Rashforda zarejestrują warunkowo zgodnie z tym nowym przepisem, podobnie jak Szczęsnego.
0
@Kaioken88 no dla mnie to jest prawie 5 miesięcy
1
@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD
0
@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok
6
@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem
3
całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.