0

@Pnog37 a jak byśmy go kupili rok temu za 20 mln a teraz sprzedali za 12 to też byś napisał "a co ma do tego jaki zarobek"? XD

0

@Gaucho ale zarobek na nim to około 6 baniek bo rok temu kupiliśmy za niecałe 3 mln.

0

@Bolton potrzeba nam typowej 9 lisa pola karnego, takich małych kurczaków biegających wszędzie to mamy w drużynie kilku i nie są gorsi od Alvareza

3

@macio_944 dziwnie piszesz 6 mln ;)

2

Oglądam właśnie jakiś program o mgłach i jest karambol na autostradzie. Koleś po wypadku wysiada z auta, baba amerykańska ekspertka komentuje "wysiadanie w takiej sytuacji to najgłupsze co można zrobić", po chwili w puste auto wjeżdża rozpędzony autobus - amerykańska baba ekspertka "kierowca cudem uniknął śmierci". Kurtyna xD

0

@Herato i w sumie to Puyol też chyba wtedy miał najdłuższy staż w Barcelonie. Chyba tylko Xavi był dłużej ale nie był jeszcze wtedy taki ważny.

0

@Herato nie jest to zasada pisana, ale tak się przyjęło i tak chłopaki zazwyczaj wybierają.

0

@Goldenretriever1899 "Załóżmy, że Macierewicz sprzeniewierzył trochę kasy"
Dalej nie czytałem xD

1

@Herbert kibice to w większości gorące głowy - Araujo kilka razy pokrył Winicjusza, albo szybko pobiegł i dynamicznie wybił piłkę i kibice już go na legendę Barcy typowali :)

0

@BulaKG Tebas tak zabetonował ligę, że jest to na rękę tylko realowi, a reszta (poza Barca i Atletico) nie ma szans się odbić w krótkiej perspektywie.

1

@Herbert o tym przejmowaniu opaski napisałem przed chwilą pod kolejnym newsem - dochodzi do takiego paradosku, że teraz pierwszym kapitanem będzie Araujo a dla mnie to nie jest ani liderem na boisku (jak gra) ani w szatni

3

@Guillegavira i co w tym dziwnego? De Jong jak jest zdrowy to gra w pierwszym składzie, jest stażem prawie najdłużej w drużynie, na boisku jako kapitan bardzo dobrze funkcjonuje, rozmawia z sędziami, nie kojarzę żeby były z nim jakieś kwasy w szatni.

1

No dobra, ale to by się też przydało na nowo głosować na wszystkich kapitanów - bo teraz naszym kapitanem nr 1 zostanie Araujo co jest też lekką odklejką. Zapomnieć o stażu i głosować na tych, którzy mają największe poważanie w szatni. Mój typ mieszanka stażu doświadczenia i charyzmy 1. De Jong, 2. Inigo 3. Raphinia 4. Pedri 5. Lewy

0

@Herbert no właśnie dlatego nie powinni mieć tego ograniczenia. Wątpię, żeby w takim przypadku go wybrali, bo ani on nie był jakimś dobrym ich reprezentantem w kontaktach z trenerem, zarządem itd, ani na boisku (szczególnie jako bramkarz).

0

Przede wszystkim trzeba skończyć z zasadą, że kapitan musi mieć najwyższy staż - powiedzieć piłkarzom, że od dzisiaj mają wolny wybór i niech głosują zgodnie z uznaniem. Po drugie to nie trener powinien wybierać kapitana.

4

@ZuczekFCB1899 daj linka do tej wypowiedzi o interwencji zbrojnej Chin w Palestynie, to ciekawe co piszesz

2

@ZuczekFCB1899 a co mogą zrobić Chiny?

1

@Zoker Garcia to pierwszy wychowanek i jednocześnie zawodnik pierwszej drużyny Espanyol, takie coś pierwszy raz chyba

0

@Cvzx ona nie potrzebuje praw kobiet, ona chce leżeć i pachnieć

0

@Ciuus wyczuwam bana za flood xd

0

@Coveta operacja pod nadzorem lekarzy klubowych.

7

@Pedryrodryges no nie. Klub ma obowiązek umożliwić mu treningi i nie może zabronić dostępu do obiektów klubowych. Ale nie ma obowiązku powoływać go na mecze.

7

Od dał na X trzy wpisy po angielsku, hiszpańsku i katalońsku. Pod każdym jest ponad tysiąc komentarzy i te pozytywne trafiają się bardzo rzadko. Przynajmniej tyle dobre, że nawet Katalończycy się na nim też już poznali.

3

@Barca_Q najbardziej cieszy się Girona.

0

@wosiek91 15 mln za jeden mecz to mało?

22

"Zawsze twierdziłem, że Raúl Asencio jest niewinny, ale zła umowa jest lepsza od dobrego procesu."

Muszę to zapamiętać.

4

@blakkudium taka wypowiedź to strzał w stopę, bo można odebrać, że wszyscy Japończycy nie szanują Barcy. Japończycy są pamiętliwi.

1

@Pressinho niektórzy myślą że plan treningowy Hansi obmyśla każdego dnia przy śniadaniu.

1

@Murazor najlepiej ustalić termin płatności minutę przed meczem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?