0

@Gacu95 zgrani w szatni to na pewno. na boisku grają po przeciwnych stronach boiska. hmm?

0

@Cule1797 z kim on jest zgrany z naszymi oprócz Pedriego?

0

@slayer lepiej nic nie pisać i wtedy ty byś nie komentował i by wszyscy byli zadowoleni .. Xd Xd

1

@Coutinho007 kibicuj, trzymaj kciuki, będzie dobrze

1

@Walker jadę sobie z flashbackiem zainspirowany twoim dzisiejszym wpisem.

dużo wspomnień, domówki...


0

@Coutinho007 to my ich łoiliśmy w tym sezonie 4 razy czy oni nas? to my zdobyliśmy 3 puchary czy oni?

3

@Walker zajebisty artysta, nie wiem czy zasadnie czy nie, ale jakoś kojarzył mi się zawsze z naszym Grzegorzem Ciechowskim

2

@ViscaelBarca2007 jeśli przyjdzie Nico, to będę się jarał, tylko równocześnie modlił, żeby jego mental dojechał, że to jest teraz Barca a nie rodzinny klub Athletic Bilbao i tutaj trzeba zap.ierniczać bo nikt nie będzie głaskał po głowie bo jesteś Baskiem wychowanym w rodzinie miodem i mlekiem płynącej bo starszy brat wszystko już ustawił.

1

Takie moje rozkminy >
Nico>
+ wiek
+ Hiszpan (aklimatyzacja)
+&- liczby nie powalają, trzeba liczyć, że się rozwinie
- oczekiwania co do pensji (15-20 mln brutto?, możliwe, że dostałby pensję rosnącą, wtedy za 3 lata jeśli nie wypali, będzie niesprzedawalny)
- słabo w obronie
- cena (i ta się nie zmieni)

Diaz>
+ walczak, pressing 90 minut
+ mówi po hiszpańsku (aklimatyzacja)
+ solidne liczby w ostatnim sezonie
+ może ogarnąć kilka pozycji w ataku
+ aktualnie niska pensja więc nawet jej podwojenie nie zaburzy drabinki płac
+&- wiek idealny na dziś, ale jeśli dostanie kontrakt na 4-5 lat, to za dwa lata może być problem jeśli będzie zjazd formy... ale moja opinia: nie będzie miał oporów przenieść się wtedy do Arabów, myślę, że Barca jest tylko przystankiem w karierze a nie emeryturą
- cena (jest szansa, że coś zbiją przez jakieś zmienne i że chce niby do nas koniecznie przejść, rozbicie na raty)

na chwile obecną jestem za Diazem, ale jeśli Nico zejdzie z oczekiwań co do pensji, to wtedy jestem za każdym z nich, bo liczę na... Flicka

0

@JimMorrisonFCB jeśli nie nauczy się lepiej bronić to będzie miał duży problem z aklimatyzacją u Herr Flicka

1

@Lucerfi chat gpt:

Mecze grupowe – jedna „bazowa strefa”

Każda reprezentacja będzie rozgrywała wszystkie 3 mecze grupowe w jednej strefie geograficznej, czyli:
• Zachód: Vancouver, Seattle, Los Angeles, San Francisco
• Środek: Dallas, Kansas City, Houston, Monterrey, Guadalajara, Mexico City
• Wschód: Toronto, Boston, New York/New Jersey, Philadelphia, Atlanta, Miami

Czyli: nie, nie będą latać między USA, Meksykiem i Kanadą w grupie.
Drużyny będą miały bazę treningową i hotele w jednym regionie.



✈️ Podróże dopiero w fazie pucharowej

Po wyjściu z grupy:
• reprezentacje mogą zmienić lokalizację – np. drużyna z grupy rozgrywanej w Meksyku może mieć 1/16 finału w USA,
• FIFA planuje jednak logistycznie łączyć pary z bliskich grup, żeby nie było skoków typu Toronto–Guadalajara.



???? Przykład

Załóżmy, że Polska gra w grupie rozgrywanej w Toronto:
• wszystkie trzy mecze są w Toronto lub pobliskim Bostonie/Nowym Jorku,
• drużyna mieszka i trenuje tam przez 10–12 dni,
• dopiero potem (jeśli awansuje) może lecieć na mecz fazy pucharowej, np. do Atlanty.

6

@axegrinder dlatego dużo lepszy Diaz bo on to ma we krwi

2

@mkl87 oby to była zasłona dymna żeby zbić cenę Diaza

0

@BulaKG kiedyś już chyba kogoś w bagażniku przemycali coś mi się tak kojarzy

2

Fajny grajek. Zachowując skalę to gra podobnie do Leo - mocno trzyma się na nogach, ciąg na bramkę, ta sama pozycja, lewa noga, drybling

4

@kanver_ to nie jest takie oczywiste, są nacje napływowe, które pochłaniają PKB a nie go generują

0

@chosenone myśleli, że willę Izrael może zbombardować, ale całego bloku przecież nie wysadzą, oh wait...

1

@RosjaninBut Leo myślał, że sobie pocziluje z rodziną w słonecznym Miami a tam zaczyna być gorzej niż w Rosario.

2

Dobrze by było. Nie byłby to typowy członek sztabu, więc nawet gdyby Hansi za jakiś czas odszedł, to Thiago może zostanie i byłby takim łącznikiem z kolejnym trenerem i byłaby jakaś kontynuacja myśli szkoleniowej.

0

@maroon właśnie się wyjaśniło :)

Świetna książka.

0

@D10SLEO one tych ubrań nie kupują, tylko wypożyczają

0

@maroon słucham audiobook, jestem w 1/3 i główny bohater jest sam na łódce. Czy wcześniej w którymś momencie powiedział co się stało z francuzami i coś przeoczyłem bo słucham w robocie i są momenty rozkojarzenie jak mi przeszkadzają ;) jak wyjaśni się później to nie zdradzaj. Dzięki

0

@Kismeth nie no proszę cię - na pierwszym zdjęciu masz fasadę Chwały (jeszcze nie skończona) a na drugim zdjęciu masz fasadę Męki Pańskiej.

0

Ktoś tu czytał "Cholod" Twardocha? miałbym jedno pytanie

0

@Kgorecki2500 odważne wątpić w coś, nie miejąc żadnego w tym doświadczenia i dalej powielając te same tezy innych. chyba zostałeś botem, ups

0

@Kgorecki2500 chyba nigdy nie zatrudniałeś skoro myślisz że to prawda xD

1

@YeastMoss polaków trzeba wspomagać, wpłaciłem tysiaka, kto wie, może wymyśli jakaś nową rakietę na marsa

0

@tomcias10 co najbardziej zapadło ci w pamięć?

0

@Roobo dobra inaczej, wierzysz w to, że to on ogarnia teraz socjale?

1

@blakkudium to jest oszołom, dobrze że jakimś jego fartem do nas nie przyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?