Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do specjalistów - mam sąsiadkę, 40+, wieczorami wychodzi pod blok, stoi na chodniku jakby czegoś szukała w trawie, do śmietnika wraca po kilkanaście razy, otwiera klapę, zamyka i odchodzi. Dzieje się to tylko wieczorem. To jakaś choroba czy jakieś dopalacze?
0
@kejdzi są różni trenerzy, jedni wolą "koszarować" swoich piłkarzy inni nie. Pewnie jakby zapytać piłkarzy, to każdy by powiedział, że woli wracać w nocy i spać w swoim łóżku a nie w hotelu. Gdyby nocowali w Walencji to na drugi dzień prosto z lotniska musieliby jechać na popołudniowy trening. Pewnie w sumie około 30 godzin poza domem.
0
@MateuszDoniec ale zdradź skąd się wziął ten mieszkaniec? :)
0
@Kismeth i co ci tak nie pasowało? może chciałbyś jak Hajto nawet bilans bramek znieść. 5:0 w domu, 0:1 na wyjeździe = dogrywka xD ale po części rozumiem, mało kumaci, szczegółnie młodzież gimnazjalna nie bardzo ogarniała o co w tym chodzi.
0
@Trojanek23 ta książka
0
@Rhaan myślę że ma wywalone jajca na to
https://media.tenor.com/dYLvyNRhV8sAAAAC/woody-harrelson-crying.gif
0
@Trojanek23 dla młodszej młodzieży może się nadać
1
@NeroTFP1 chciał zaruchać to musiał się poświęcić
0
@Litman chłopie te 30 baniek to zaległości. Nie zejdzie? To kto mu da 30 baniek? Nawet szejki wątpię że by tyle zapłaciły
0
@GucioH z Bernalem to będzie można coś więcej powiedzieć w grudniu 2025 także na razie nie ma go co w ogóle brać pod uwagę
0
@tomd_16 nie da się go sprzedać bo on nie chce oraz nikt nie chce przejąć jego pensji
0
@Rhaan myślę że dla księgowego Barcy ważniejsze jest co w kasie a nie to co piszą dzieci na la rambla
14
"Nie chciałbym mieć Gaviego jako rywala, ale do wspólnego posiłku, a Fermína jako kompana do wycieczki." ale czy albo do wspólnego posiłku? No i ciekawe dlaczego? Podobnie jak z Ferminem? Co jest z nim nie tak na wycieczkach?
3
@Corr ostanie zdanie: bez zbędnych przerw? Skąd wniosek, że przerwy w grze nagle magicznie znikną? Może być wręcz odwrotnie i przerwy będą trwały dłużej bo żadnej drużynie nie będzie się spieszyć - teraz jedna strona gra na czas ale druga strona która goni wynik stara się jak najszybciej wznowić grę.
2
Najpierw usunęli atut bramek na wyjeździe, który nikomu nie przeszkadzał i który powodował, że było dużo mniejsze prawdopodobieństwo dogrywki, a teraz zdziwienie że jest więcej dogrywek.
0
@Litman za rok będzie miał pół roku do końca kontraktu, więc jakiekolwiek pieniądze byłyby sukcesem. Prawdopodobnie pożegnamy się w lecie
1
@Bossmantoja Yamal nie podpisał jeszcze nowego kontraktu
0
@krycha2201 z Sevilla odpocznie, dzisiaj gramy o 1/2
0
Czytałem dzisiaj w poważnym serwisie informacyjnym, że generał Kazimierz Pułaski był kobietą.
0
Komentarz usunięty
0
@Swistus172 ale przynajmniej będzie co oglądać
0
@D10SLEO last dance o kulach
1
@KaroLOCO podsumowując ciekawe jak go ustawi Pep, bo Nico nie jest raczej ani Busquetsem ani Rodrim, a może jednak i się zdziwimy
0
@Katalończyk 99 a kto jedzie na Laporte za transfer Nico i dlaczego?
0
@Coutinho007 oboje? To Bernd nie dość że judasz to jeszcze kobieta
0
@Redakcja dlaczego serwis zezwala na zakładanie nicków z @ w nazwie skoro wtedy coś się wysypuje?
2
@th@les Nico w Porto grał w tym sezonie wszystko. Porównywalne minuty (nieco mniej) ma teraz u nas np. Casado. Sprzedałbyś dzisiaj. Casado za 60 baniek?
0
Jestem ciekaw jaki plan ma Pep na Nico. Chce z niego zrobić po latach znowu DM czy jednak będzie grać wyżej tam gdzie jego miejsce
0
@KaroLOCO to jak wytłumaczysz to, że później w Walencji na DM grał pół na pół a w Porto już praktycznie wcale nie grał na DM?
0
@MOLESTA @partymaker u obydwu na DM zagrał w sumie może 30 minut.