0

@Persyfl
Wtedy kiedy sarkazm jest brany za pewnik .

0

@zibiku
A co mnie Real obchodzi. Barca nie robiła takich numerów z takimi zawodnikami jak Chorwat. Moim zdaniem wypychanie z klubu piłkarzy na siłę jest słabe i nie wnosi nic. Tylko problemy.
To że gazety w Madrycie to wkorzystały jest standardem. Katalońskie też ciągle to robią. Nakład się liczy.

0

@Persyfl
Uff. Dzięki. Czyli nigdy w tym okienku nie interesowaliśmy się Neymarem . Przecież to tylko doniesienia medialne. Ivan po prostu odpoczywał ostatnia kolejkę.

0

Brawo Bartek. Wypychanie Ivana i innych zbudowało atmosferę. Po potrójną koronę !!!

11

@NeroTFP
Świetne. Co jak co ale Amerykanie potrafią w przemówienie .

0

@AmigoBlancos
Ja tam go nie chce. Połowa ludzi tutaj też nie.
Hipokryzja powiadasz . A jak nazwać fakt iż " turlacza , największy symulanta świata" zmienił status na "Neya, Neymara,Cracka " ? Wszystko to zaledwie w 2 miesiące na w Bialym obozie Madrytu.

0

@monsterrize
Gdzie się wypowiedział. Przecież on siedzi cicho cały czas.

0

@Suzu
"On się zmienił nie zależy mu już na pieniądzach , każdy popełnia błędy "= Obrońcy Neymara. XD

1

@Janiama
Zgadzam się w 100 procentach. w takich okolicznościach hartuje się drużyna. Lament u niektórych mnie przeraża . Oni pewnie by Pepa wyrzucili po porażce z Numancia .

1

@4drian0
Ubaw po pachy. Np jak później 15 latkowie się złamią albo co gorsza wybierają samobójstwo. Nie no świetny dowcip. Nigdy takich debili nie rozumiałem .

0

@sebasek99
Wahałem się on czy Joelinton . Wybrałem napastnika srok. Ogólnie ta kolejka nie siedzi mi. Ceballos na ławce :)

0

@Goh
Są nowe przepisy

0

@xavi890
Grecy też tak robili .

0

@xavi890 Kupić na kredyt auto na pokaz którego nie potrzebujesz . Tylko w Polsce xd

12

Ciągle się łudzę, że Bartek ma jakis genialny plan na oszukanie wszystkich . Niczym bohater kina akcji zmieniający wszystko o 180 stopni. W sensie podbicie ceny dla Madrytu oraz dania pstryczka Neymarowi za to jak odszedł. Jednak każdy z nas chyba się zgodzi, że Bartek to nie taki bohater. On to taki wujek który kupi z mango tv odkurzacz za 800 zł po czym chodzi i chwali się że trafił promocje :)

1

@oZinho czyli z co drugim na tej stronie jest całkiem wporzadku

26

Niech Messiego im dadzą plus 100mln. Visca dzieci będą wniebowzięte bo Ney wróci i będzie robił sombrero i elastico. Oraz będzie w szpitalu 6 miesięcy i na urodziny siostry musi jechać.

3

@GeraltzKatalonii
Kupując gościa który za 2 lata będzie chciał wracać do Santosu bo będzie zmęczony i nieszczęśliwy. Jeśli wymiana Eto na Ibre była kretyńska , to nie wiem jak opisać ten interes. Rakitic walczył zawsze o ten klub. Nie zasługuje na takie coś .

23

@BarcaInfo
Ewolucja Neymara na RM ciągle trwa. :) Zmiana z aktora, turlacza , oszusta , na wspaniałego piłkarza . Uwielbiam

0

@Kajtek77
Dobry chlop. Dzień dobry na klatce mówił.

0

@Borneo
Powiedz mi o ile obniżył swoje wymagania ? Z 40 na 35 mln ? To przemawia do Ciebie jako że pragnie czegoś innego?

Arnold Schwarzenegger pytany czy pieniądze dają szczęście powiedział że nie. Był tak samo szczęśliwy mając na koncie 40 mln jak mając ich 50. :) Tu jest podobnie.

1

Podpisuję się pod tym w 100%. Pisałem już nie raz za dużo czynników na nie . Klub nie powinien podejmować takiego ryzyka .

0

Nie wierzę w jakieś klątwy. Ale nie wydaje się wam że nr "7" jest u nas przeklęty. :)
Od czasu Figo tylko Villa na chwilę udźwignął go. Resztę piłkarzy zniszczył. Pedro grał dobrze do momentu ubrania 7.
Coutinho z 14 wymiatał

0

@baby_face_killer
Może i jest lepszy ale on wybrał projekt PSG . Chciał być nr 1. Olał wszystkich w klubie. Nagle teksty typu " każdy może się pomylić " :). Gość zostawił smród po sobie pozwal klub . A teraz chce wracać jak Ci to pasuje to ok. Jest dwulicowy nie chce takich zawodników w klubie któremu kibicuje szmat czasu.

0

@baby_face_killer
To byla Odpowiedź na to jak by był w Realu. Cała dyskusja na tym się opiera . " Jak by do nich trafił "

0

@ksawizimens
Ale z tym błędnym kołem trochę racji masz. Punkt widzenia.

0

@ksawizimens
Mendy był obserwowany przez Barce. Po meczu LM z Lyonem . Został skreślony , ponieważ zaprezentował się marnie.
Rodrygo :
https://www.fcbarca.com/83683-real-madryt-wyprzedza-barcelone-w-wyscigu-po-rodrygo.html
Proszę oferta Barcy była 1 tylko o 15 mln niższa .

5

@zibiku
To samo pisałem. Nagle z turlacza i symulanta stał się Neymarem lub Ney :)
Niech idzie tam serio . Ich ruchy transferowe tylko dowodzą jednego , oni nie mają żadnego pomysłu na tą drużynę. Tak ja to widzę. W ogóle ich transfery trochę bazują na naszym zainteresowaniu. Rodrigo chcieliśmy wcześniej, Ci dowalili 40 mln, Kubo - przebicie pensji. Jovic też przebity. Mendy - odrzucony przez nas. Trochę to wygląda tak. Barcelona się kimś interesuje - kupujemy :)

1

@Wuuden
Ciężko ze szpitala lub z urodzin siostry ładuje się bramki. dla mnie ten gość jest skończony. Za duże ryzyko wywalenia w błoto zawodników i pieniędzy. Real niech się z nim użera . I jego ojcem też.

6

Ale by było fajnie jak by Ney poszedł do Madrytu. Idealne okienko. Już kibice Realu nazywają go Neymar . Jeszcze 3 tygodnie temu był " turlaczem " Oj wieje mocno wiatr :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?