0

@ksobi możesz wpisać kogo chcesz. Tylko swój adres podajesz . Jako główny. Login masz swój . Działa normalnie. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Wiem że wszyscy są rozgoryczeni . Ale to co kibice wyprawiają z Coutinho , boli mnie . Barca to nie Real. Oni mogą sobie gwizdać . W Barcelonie dawno tego nie widziałem.

9

Dokładnie. To jest Arthur. Ma pisać swoją historię a nie nosić brzemię Xaviego. Generał był jeden i zostanie tak.

7

Spokojnie. To normalne. Facet gra pierwszy sezon w Europie. I przez pierwsza część kierował gra Barcelony w wieku 22 lat. moim zdaniem i tak przerósł oczekiwania wszystkich. Pewnie się zajechał. Ot cały sekret. Dać mu odpocząć. Zasłużył .

1

Nie mam nic do Jovica. Ale dla mnie marzeniem , pewnie dalekim to Marcus Rashford. Może jakimś cudem udało by się go wyciągnąć. Chociaż teraz OGS na 3 lata raczej szans nie daje.

1

Czytam co dzień i nie wierzę :)PSG ostatnio wygrało sprawę z UEFa . Oni nikogo nie oddadzą chyba że będą chcieli.

22

Ciekawe czy Vinicius będzie szczęśliwy np w październiku. Jak liczba jego minut będzie równie wysoka co poziom jego wykończenia.

2

Nie ma to jak znafca footballu

4

Hehe. Popieram. Z tym argumentem nawet nie można dyskutować. :)

2

Jeśli Sergio jest w formie , całą drużyna jest w formie. Dla mnie to ważniejszy zawodnik niż Messi. I zgadzam się że wczoraj kilka razy widzieliśmy najlepsza wersje naszej "5"

40

Irytujące w grze Barcy jest to że Messi szuka w każdej akcji Suareza. A już w każdej akcji praktycznie wszyscy na siłę podają Messiemu. Mimo że lepiej ustawiony jest inny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?