1

@AmigoBlancos
Przecież tam część jest nawiedzona. Oni np. wierzą i piszą ,że Real celowo odpuszcza LL oraz jest spisek i Barca jest faworyzowana bo dostaje mniej kartek :) Nie ma co brać na poważnie.

0

@wyrek
Ok zobaczymy. Arthur jakoś nie miał problemu z minutami. A gość grał 1 sezon w Europie. Ale jak mówisz . Zobaczymy.

0

@Conthino1993
dostawał tyle minut na ile zasługiwał. Nie wydaje mi się sztab i trener widząc na treningach zawodnika wybijającego się ponad swoich konkurentów do składu świadomie go pomijają. Mogę oczywiście się mylić. Natomiast wg mnie sztab Barcy ma trochę większą wiedzę.

1

@magic303
Też to widziałem. Odstawał znacząco. Nie ten poziom . Za wysoka półka .

2

@krystus48
Niestety tak to wygląda

0

@jeonek
Te sparingi nic nie znaczą . Każdy normalny człowiek to wie. Ale śmianie się z Realu jest ok :)

0

@Vxb93
Neymar w wieku 31 lat będzie grał w santosie lub Chinach .

0

@Piotr,1985
Nie chcę teraz się madrzyc ale CR7 zawsze wg mnie tuszował " kunszt" Zizu.

5

Felix będzie prze-kozakiem. Atletico będzie mocne oj mocne .

7

Szkoda chłopa . Jak 8 -10 miesięcy to ostro mu poszło to kolano.

1

@DonAndrzejos
Nie z ta obroną. Jak będą w 4 to sukces

2

@MesQueUnClub_87
Ostry napinacz. Widziałem parę jego wiadomości na Twitterze. Spisek spiskiem pogania. Tak jak mówisz " nawiedzony"

5

@karci0
Tak samo. Wszystkie mecze Holandii były oglądane. Ulubieni :
On Rivaldo i Davids. Aż łezka się kręci

5

Fajnie mają. Zarabia x milionów ale żeby pokazać maksa musi mu ktoś zaufać.
Teraz idę do szefa i powiem mu że chyba mu nie ufam. Co wiąże się z tym że mogę się opier... W pracy . Ciekawe jaka będzie reakcja . Myślę że zrozumie :D

0

@Barcamoja
Dokładnie Mascherano go przestrzegał że tak daleko nie zajedzie . Miał rację

1

Jak ja czytam te pomysły na Neymara to ręce opadają . Uparli się na gościa który przez 50% sezonu jest kontuzjowany. Nie wiadomo czy w ogóle da się go wyleczyć. A Ci niby oferty składają. Przecież on za 2,3 lata będzie wrakiem. To jest bardziej idiotyczny pomysł niż oddanie Eto za Zlatana. Niech to okienko już się kończy.

0

@19wlodi71
punisher, Altered Carbon,

1

@MarioVeB! Nikt nie pytał :)

2

@MarioVeB! Z keczapem

1

@klopx Niech odejdzie za 400mln. W pakiecie z Suarezem. Jak taki dobry przyjaciel :D wtedy Ney Dembele skrzydła , Coutinho na 10. Atak Griezman .:) Robić zrzuty ekranu i wysyłać propozycje do Bartka . To jest plan.

0

@Encore dzięki.

0

@Borneo właśnie o to mi chodzi. Wymiana go na Neymara to dla mnie za duże ryzyko. Na które moim zdaniem ten klub nie stać. My możemy sobie dyskutować Bartek i reszta zrobią co chcą .

0

@DonAndresFCB właśnie patrząc na poczynania zarządu . Jest jak najbardziej prawdziwa informacja :) niech jeszcze oddadzą Semedo za 25 mln. I będzie komplet .

0

@Borneo trochę nie rozumiem o co Ci chodzi. Raz mówisz że odejście Dembele to dobry pomysł. Później piszesz że Transfer Dembele do Barcy to świetny ruch Bartka, gdzie logika ?
I jak słyszę zysk z koszulek to widzę fanów Realu. Ten zysk to kropla w morzu z tego co ten transfer pochłonie. Neymar jest kapitalnym zawodnikiem to wiem. Niestety wybrał Paryż i wyjście z Cienia . Ma co chciał. Czemu klub ma płacić za jego błędy ? Bo przeprosił ? :P

4

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to będę tak samo wk...ny jak wtedy kiedy odchodził. Jest to skrajna głupota ściągać go ponownie za takie koszty. Gość który ma maks 3 lata grania . I to maks. Brazylijczyk po 30 to już schyłek kariery. A Nie mówiąc już o tym jak chcemy potraktować piłkarzy których niby mamy włączyć do transakcji.

13

Jak lubię Neya tak chyba jednak wolę żeby nie wracał. Za duże ryzyko. Ciągle kontuzje pensja wysoka. Jeśli Barca odda Dembele a on odpali w PSG. A my z Neymarem w szpitalu zostaniemy. Pół Europy jak nie cała nas wyśmieje. Inna sprawa że Neymar zbliża się do 30 . Ten wiek w przypadku Brazylijczyka to niemal pewny spadek na poziom ligi chińskiej . Wydać tyle żeby za 2 lata być w tej samej d... Co teraz . Bez sensu .

1

@AxelF Nie te 5% czy ile tam jest to jest sufit dla niektórych . Pogba spłaci się w tydzień to jest fakt :)

5

@KaJoFCB
Już widziałem taki klub co dominował stawiając na młodzież . Nazywa się Arsenal. Jak mnie takie marudzenie denerwuje. Jeszcze pewnie w styczniu pisałeś jakie to Barca robi świetne transfery . Kibice sukcesu. Dramat

1

Te koszulki to ukłon w stronę Madrytu . Jak piłkarze widzą bordowo-granatowe pasy , majty pełne. Może krata ich trochę zachęci to wyrównanej walki :)

0

@Skaramuczi Można ładować indukcyjnie tylko w mikrofali . Ale szybko się ładuje . Polecam ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?