0

Znasz definicje słowa " lakoniczny" ? Bo ostatnie co mozna o komentarzu Pax'a napisać to to że był lakoniczny...

13

Jedna wielka żenada.
Perez to chyba wybierał.
Bramkarz, obrońca i pomocnik TYLKO ATLETICO.

Bacca lepszy od MEssiego to już nawet nie jest zabawne....

0

Przed meczem o pietruszke z espanyolem Messi kontuzjowany ;) wroci na celte ;)

0

No i ? Jakiś wniosek z tego wywodu ?

9

wróciłem z weselicha o 5 rano i wstałem na 9 na powtórkę meczu nie znając wyniku. Jako że jestem jeszcze grubo naje... mam wyostrzoną :D percepcję i pokuszę się o komentarz....

Gratulacje dla Realu....ale...

Barcelona nie zagrała złego spotkania. Po 1:0 były dwie setki na podwyższenie ale się nie udało. Tak na prawdę zdecydowały detale.
Gol z rzutu rożnego i kryminał Iniesty w obronie który w zasadzie sam stworzył z absolutnie niczego gola dla Realu.

Real to drużyna która wygrała LM, Barcelona drużyna która po kilku latach bycia absolutnie nr 1 na świecie jest w przebudowie, pamiętajmy o tym, i wiecie co ?
Ja tam jestem zadowolony z gry Barcy w tym meczu. Oczywiście wiadomo że od 3:1 to już zupełnie inny mecz bo Barca musiała postawić wszystko na jedną kartę a Real świetnie się bronił...

Brakło skuteczności, może niektóre decyzje personalne nie były najlepsze ale dajmy tej drużynie czas a pewny jestem że wszyscy będzie z niej dumni i to bardzo szybko :)

8

To masz problemy ze wzrokiem ;)

0

Dajcie linka bo ja nie wiem o co idzie a chętnie poczytam :)

2

Mashe z realem w obronie to strzal w kolano. Real to jedna z najlepszych druzyn w powiwtrzu a nam nawet verratti bramy glowa sadzi.

1

Liczę że na real wyjdziemy z Pique, Bartrą i Rudym na lewej + Mashe na Dmie.
Real to jedna z najgroźniejszych drużyn w powietrzu i jeśli wyjdziemy z Mashe na środku to cud musiałby się zdarzyć żebyśmy nie stracili gola po stałym fragmencie.

Real to też jedna z najlepszych drużyn w kontrach dlatego Rudy będzie idealnym rozwiązaniem na lewą stronę bo gdy będziemy w ataku pozycyjnym i Alves będzie grał wysoko jak zawsze to zostaniemy z 3ką obrońców z tyłu i Dmem.

0

Przeczytaj jeszcze raz artykuł.

0

Messi vs Neymar będzię gdzieś w TV ?

0

Oczywiście że gol Suareza. Widział że po długim nie zmieści więc celowo uderzył w słupek widząc jak biegnie obrońca :)

0

a jakie to bzdury Orłowski głosi dziewczynko ?

1

słusznie czy niesłusznie ale bycie MVP Mistrzostw Świata to ogromna przewaga.
Cr7 na MŚ w ogóle grał ?
Różnica kilku goli między Cr7 a MEssim w skali roku nie powinna być wyznacznikiem, to nie konkurs na najlepszego strzelca. Zwłaszcza że w Kanadyjce Cr7 nigdy szans z Messim mieć nie będzie.
A przecież to Kanadyjka pokazuje który zawodnik ma większy wpływ na swój klub.

Messi ostatnimi czasy ewoluował, gra znacznie głębiej i nie będzie już bić rekordów strzelecki.
CR7 również ewoluował, kiedyś był wybitnym skrzydłowym dziś jest wybitnym, nie bójmy sie tego stwierdzić, napastnikiem.

Zdecydują jak zawsze sympatie, ale ludzie którzy mają sentyment do MŚ z pewnością oddadzą głos na LEo...

3

90% tego gola to przekozackie zagranie Deulo...

0

Odpoczywa po LE.

0

Ciężko się zgodzić z tym że Busi gra bardzo dobrze. Jak dla mnie ostatnio to najsłabsze ogniwo.
W defensywie jest powolny i niepewny. Jak na swój wzrost to w powietrzu jest wręcz żenujący. Notuje głupie straty na własnej połowie. A w ofensywie. Zero strzałów z dystansu. Jak by zliczyć jego strzały zza 16stki w ostatnich 2 latach to nie wiem czy by się chociaż 5 uzbierało.
Porównując go do Maticia to na tą chwilę przepaść. Serb w powietrzu wymiata, świetnie uderza z dystansu i walczy jak lew.

Szczerze to jak z niewiadomych przyczyn nie chce stawiać na Mashe na Dmie to wole już żeby tam Samper grał...

0

Macie również podobne sukcesy w trenerce ;)

0

Porazenie mozgowe to ciezka choroba dzieciaczku wiec szczerze Ci wspolczuje. To czy ktos sie sprawdzi czy nie mozna ocenic po czasie wrozbito Macieju. To sa elementarne podstawy logicznego myslenia. Pewnie krotko zyjesz na tym swiecie i malo widzialesz ze po jednym meczu wydajesz osady. Wielu bylo takich ktorzy forma i talentem wystrzeliwali w wieku 25-27 lat.
Czy z nim tak bedzie czy nie, niewiem. Wiem tylko kim trzeba byc zeby oceniac po 1 meczu.

O Danim nic nie pisalem ale nie wymagam od Ciebie myslenia wiec spoko.
Ps. Malo kto by zagral gorzej w obronie we wtorek od Daniego....

6

Kolejny skaut rodem z Fify który skreśla Douglasa po 1 meczu a jeśli odpali to będziesz pisał że zawsze w niego wierzyłeś :)

0

Za slaby na lige ?;) to sie usmialem.Ciekawe czy rok temu tez byl za slaby w meczu z realem jak byl jednym z najlepszych na placu albo wtedy jak zostal wybrany zawodnikiem miesiaca pd.
Ty kojarzysz w ogole goscia ?
Jak wroci po kontuzji L.E musi mu dawac grac w srodku pola....

1

Uuu to Twoja cala riposta ? Biedny chlopczyk.
Czy moze probujesz sie wycofac okrakiem z tego co napisales dzieciaczku.
Jak ta odpowiedz to wszystko na co Cie stac to oszczedz sobie kompromitacji.

1

Dawno takich bzdur nie czytalem. Od 75 min mielismy setki alby i sandro. Faktycznie malo jak na 15 rcg. Przy totalnie zamknietym przeciwniku.
Placz po porazce i spzedaz polowy skladu to typowe nie musze pisac dla kogo.
Nie da sie przegrac meczu i byc zadowolonym z postawy druzyny. Gdyby wszyscy zagrali dobrE to bysmy nie przegrali, a gdyby obrona nie popelniala bledow to bysmy nigdy nie tracili bramek. Ale Ty pewnie kupil bys takich obroncow ze by nie popelniali bledow ;)
Oczywiscie kilka setek w meczu i dwa gole na wyjezdzie z klasowym rywalem to bezproduktywne klepanie ;)

Alves i alba glupie straty na wlasnej polowie. Przy 3 golu alba kryjacy na radar. Mashe nie moze kryc zawodnika o 15 cm wyzszego. Jego mocne strony to gra wsilzgiem i na wyprzedzenie a nie walka w polu karnym z duzo wiekszym i silniejszym rywalem.
Pedro w ofensywe niewiele wnosil. Busi przeszedl obok meczu i to aktualnie dla mnie kandydat na lawke.
Reszta poprawnie ale przez indywidualne bledy wynik jest slaby. Trzeba wyciagnac wnioski wprowadzic male korekty i walczyc dalej.

0

Fakt. 2 bramki na wyjezdzie i setki alby czy neymara oraz swietna sytuacja iniesty to bezproduktywne klepanie.

0

Tyle ze gdyby zamiast Cavaniego gral ktos ogarniety to moglo wpasc duzo wiecej.

1

Dramatyczny brak koncentracji alvesa i alby ktorzy tracili pilke w glupich sytuacjach na wlasnej polowie. Busi na dm ogrywany jak dziecko a w powietrzu totalna porazka. Czas postawic tam Mashe ktory chociaz na ziemi walczy a na srodku dwoch sensownych obroncow.
Ciezko powiedziec ze zawiodla pomoc i atak bo strElajac 2 gole na wyjezdzie nalezy oczekiwac co najmniej remisu....
Wielki test osobowosci L.E nadchodzi. Mashe na dm i ogrywanie Rafinhy na 8ce to obowiazek bo Iniesta juz tylko dobry a nie genialny jak ostatnimi laty...

1

Szkoda za L.E nie zmienil Iniesty na xaviego. Xavi zajal by pozy je numer 6 a Rakiticia mozna bylo przesunac na 8ke.Iniesta od pewnego czasu gra bardzo srednio a to on jest glownym kreagorem naszej gry z przodu...

1

Z Realem oczywiscie ;)

1

W sytauacji gdy przeciwnik tak mocno zaweza pole gry jedynym sposobem jest rozciaganie i dosrodkowania. Widac bylo jak na dloni ze malaga nie kryla szczelnie skrzydel i gdybysmy chcieli to kazda akcja mogla sie konczyc dosrodkowaniem. Tylko ze kto mialby strzelic ? Z hd nie da sie tak grac. Jak pozwolisz na dosrodkowania to predzej czy pozniej Cr7 czy Benzema cos strzela , dlatego Real ma wiecej miejsca w srodku.

4

Włącz myślenie. Napisał w swoim komentarzu czemu uważa to 2:8 za dobry wynik a Ty dalej nie kumasz i doszukujesz się hejtu.

Jeśli ktoś jest zdania( czy błędnego czy nie okaże się na koniec sezonu) że takie ustawienie w dzisiejszej piłce ( bez DM'a ) nie ma prawa funkcjonować to znacznie lepiej że Real wygrywa 8:2 niż miałby wygrać po golu w 93 min 1:0.
Serio nie kumasz czemu ?

To że Illara wszedł w 60 min meczu przy wyniku 3:1 nic nie zmienia a jedynie pokazuje jak traktuje go włoch. W kolejnym meczu znów wyjdą parą Kroos-Modric.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?