0

@piJohn Yamal mial kluczową role bez niego by nic nie wygrali. Olmo tez policzylem. Strzelil 3 gole w tym Ćwierćfinał: 1 gol w meczu z Niemcami (wygranym 2:1 po dogrywce)Półfinał: 1 gol w starciu z Francją (wygranym 2:1)

1

Argentyna z zawodnikami Atletico Madryt wygrala mundial, Hiszpania z zawodnikami Barcelony wygrala Euro ale z samym Cubarsim Yamalem i Pedrim bezie trudno. lysy powinien postawic na gaviego w srodku z pedrim i olmo, z takim bramkarzem tez nie wygrają. w 2024 byl kozakiem teraz jest cienki.

1

@maikeru Rashford nawet z ogorkami robi wszystko co moze i trafic nie moze.

0

We Francji kazdy na napadzie jest lepszy od mbappe. Minuty na gol ma wieksE Barcola, Dembele, Doue a Olise jest niesamowity.

0

Czyli nie chcecie 150 melonow wolicie Alvareza? To ile jest on wart?

1

@fotohobby pewnie te drugie ale zmienil by bylo bardziej cool

0

@PuszkinFan obronca tozsamosc nieznana- kupmy

0

@Inmessionate10 bo wszyscy mysla ze pilkarze realu potrafia grac w pilke a barcelony nie. Po czym sa zdziwieni po finałach i znow kolo sie zatacza.

0

Widze ze pedri zamknął mordy komentującym. 3h zero komentarzy

2

@derus kto w atletico ma wiecej? Podobne liczby do viniciusa w realu

0

Podbijny cene czemu nie? Perez i tak zaplaci

1

@Emerald wlasnie ma nie byc interpretacji a tak jest jak mowisz. Robia co chcą wmawiajac nam ze robia dobrze

0

I to nie jeden raz ale statuletke mvp z najgorsza notą w meczu ma

0

@Meskalina to jest Barcelona nie popierdolka. Tu graja najplepsi.

2

@Kismeth 70mln pliss zmiennie.przeczytaj

3

Beligham nie dostla czerwa za zaslananie ust i wyzwyska w stronę rywala oraz za brutalny faul powyzej kostki.

0

@Sebaldek rashfordowi pressing jest nieznany.

0

@galix22 my graliśmy sezon z Lewym na poziomie Torresa.Czy moze byc gorzej?

0

@KichuBlaugrana alvarez ladnie urwal sie obronie przy 2 bramce Messiego
Bez niego by tej bramki nie bylo
Messi przycmiewa kazdego.

1

Według doniesień Mundo Deportivo Raphinha ma pauzować przez około dwa tygodnie. Piłkarz będzie celował w występ w ćwierćfinale MŚ, zakładając oczywiście, że "Canarinhos" dojdą do tej fazy.

Oczywiscie brazylia odpadnie w 1/8

0

MVP za co? Napastnik z 0 strzalami celnymi

5

Najlepsi sa madrycioki poszacy o Gordonie a on choc strzal oddal na vramke i presowal w odroznieiu do belighama za 120 baniek.

0

@orgazm44 plan alemanego byl taki zeby budowac atletico na alvarezie. Deco 2 0 alemany

0

Kto prezentuje sie lepiej na mundialu. Gordon, raphinia czy alvarez?

0

Teraz Ronaldo mial setke jak wczoraj Alvarez ktory mial dwoch rywali na plecach. Tylko w przyadku Alvareza to Messi przyćmi kazdego w druzynie.

0

@noface albo na dwa

0

@Siwy88 alvarez swietnie sie ustawił, 3 na 4 takie strzela, dzieki niemu Messi zrobil to to zrobił. To sa fakty Argentyna 2 0 Austria

4

@Kismeth ta olise. Olise ma pojedynki 1 na 1 jak 2 lata temu yamal. Yamal teraz gra na 4-5

0

@Firestone on przynajmniej nie gral a valverde tak i zobacz jaką kobtrole srodka pola mial urugwaj.

0

@Bogan alvarez w pucharach ma wiecej bramek niz ferran wszedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?