RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piJohn Yamal mial kluczową role bez niego by nic nie wygrali. Olmo tez policzylem. Strzelil 3 gole w tym Ćwierćfinał: 1 gol w meczu z Niemcami (wygranym 2:1 po dogrywce)Półfinał: 1 gol w starciu z Francją (wygranym 2:1)
1
Argentyna z zawodnikami Atletico Madryt wygrala mundial, Hiszpania z zawodnikami Barcelony wygrala Euro ale z samym Cubarsim Yamalem i Pedrim bezie trudno. lysy powinien postawic na gaviego w srodku z pedrim i olmo, z takim bramkarzem tez nie wygrają. w 2024 byl kozakiem teraz jest cienki.
1
@maikeru Rashford nawet z ogorkami robi wszystko co moze i trafic nie moze.
0
We Francji kazdy na napadzie jest lepszy od mbappe. Minuty na gol ma wieksE Barcola, Dembele, Doue a Olise jest niesamowity.
0
Czyli nie chcecie 150 melonow wolicie Alvareza? To ile jest on wart?
1
@fotohobby pewnie te drugie ale zmienil by bylo bardziej cool
0
@PuszkinFan obronca tozsamosc nieznana- kupmy
0
@Inmessionate10 bo wszyscy mysla ze pilkarze realu potrafia grac w pilke a barcelony nie. Po czym sa zdziwieni po finałach i znow kolo sie zatacza.
0
Widze ze pedri zamknął mordy komentującym. 3h zero komentarzy
2
@derus kto w atletico ma wiecej? Podobne liczby do viniciusa w realu
0
Podbijny cene czemu nie? Perez i tak zaplaci
1
@Emerald wlasnie ma nie byc interpretacji a tak jest jak mowisz. Robia co chcą wmawiajac nam ze robia dobrze
0
I to nie jeden raz ale statuletke mvp z najgorsza notą w meczu ma
0
@Meskalina to jest Barcelona nie popierdolka. Tu graja najplepsi.
2
@Kismeth 70mln pliss zmiennie.przeczytaj
3
Beligham nie dostla czerwa za zaslananie ust i wyzwyska w stronę rywala oraz za brutalny faul powyzej kostki.
0
@Sebaldek rashfordowi pressing jest nieznany.
0
@galix22 my graliśmy sezon z Lewym na poziomie Torresa.Czy moze byc gorzej?
0
@KichuBlaugrana alvarez ladnie urwal sie obronie przy 2 bramce Messiego
Bez niego by tej bramki nie bylo
Messi przycmiewa kazdego.
1
Według doniesień Mundo Deportivo Raphinha ma pauzować przez około dwa tygodnie. Piłkarz będzie celował w występ w ćwierćfinale MŚ, zakładając oczywiście, że "Canarinhos" dojdą do tej fazy.
Oczywiscie brazylia odpadnie w 1/8
0
MVP za co? Napastnik z 0 strzalami celnymi
5
Najlepsi sa madrycioki poszacy o Gordonie a on choc strzal oddal na vramke i presowal w odroznieiu do belighama za 120 baniek.
0
@orgazm44 plan alemanego byl taki zeby budowac atletico na alvarezie. Deco 2 0 alemany
0
Kto prezentuje sie lepiej na mundialu. Gordon, raphinia czy alvarez?
0
Teraz Ronaldo mial setke jak wczoraj Alvarez ktory mial dwoch rywali na plecach. Tylko w przyadku Alvareza to Messi przyćmi kazdego w druzynie.
0
@noface albo na dwa
0
@Siwy88 alvarez swietnie sie ustawił, 3 na 4 takie strzela, dzieki niemu Messi zrobil to to zrobił. To sa fakty Argentyna 2 0 Austria
4
@Kismeth ta olise. Olise ma pojedynki 1 na 1 jak 2 lata temu yamal. Yamal teraz gra na 4-5
0
@Firestone on przynajmniej nie gral a valverde tak i zobacz jaką kobtrole srodka pola mial urugwaj.
0
@Bogan alvarez w pucharach ma wiecej bramek niz ferran wszedzie