RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwazniejsz epytanie czy bedziecie w wakacje? Jest duzo tematow do omowienia na ktore nie bylo czasu, mundial...
0
To by nic nie dalo nie dalo by nic. To gra druzynowa. Ile ma asyst?
28
Wszystko przegrail to jeszcze lanie na koniec
0
@dingoDingo czlowiek po 16r zycia sie tylko starzeje. Po 30r robia sie zmarszczki, wypadaja wlosy, odklada sie nadmierny tluszcz. Wlasnie mija ci najlepszy okres ruchania w zyciu.
0
@bronx ta parada byla perfekcyjna lecz pilka leciala idealnie blisko niego. Jakby tego nie obronil to by go zwolni.
0
@tarantino10 wygrac z realem zaden wyczyn.
0
@krol211 masakra z jednego z najlepszych rok temu casado stal.sie tragiczny.
0
@grzechu1999 jak chce do barcy to niech idzie do arsenalu z klauzura 50mln i w zime lub za rok przyjdzie do nas.
0
Jakby barca mial 300 kola to bym kuip. Ale po co placic atletico jak za rok mozna kupić od arsenalu
1
@addept 11 km to tyle mbappe z viniciusem nie mają
0
Najlepsza nie jest sa lepsze ale za rok moze nia byc.
3
Nawet dwa, powinna byc tez zolta moze nawet i czerwona za rozciecie glowy korkiem oraz kilka innych falui. Powinna byc tez uznana bramka dla Barcelony. Sedzie minus 7 na 10 za mecz
0
Mi Pasuje @Marcelinho99
0
@davor1969 dwa sezony temu 3 miejsce i lider do zimy? Podobnie jak Real
3
Szkoda girony i majorki typowalbym getafe i real. Nie no zartuje real niech gra w prwmiera division zeby łomot od Barcy obskoczyć
1
@Arekvip jak na transfery za -5mln to nie tak zle. Widzew wydal 10x tyle i spadł albo i nie
18
Szkoda ze nie ma znow 10 lat mniej
0
@DJ6 bo ,a to pedri odpowiada
0
@Bercik77 nie gral dlugo.... W sumie to niegy dobrze nie gral
2
I na koniec piekna asysta Casado. Iedalny zmiennik na LM
Kiedy on dobry mecz zagrał
3
@MagdJanko niby powazna liga a walkow tyle ze glowa mala
0
Kto lepszym skrzydlowym? Cancelo vs Ferran?
0
Kamera padala z przodu a pilka byla juz za slupkiem. Gol powinien byc.
0
@Marusek mecz to nie trening
0
Brawo flick a trzeb bylo sciagac esparta i cristensena
2
Espart i cristensen dla wlasnego dobra powinni juz zejsc
3
@fenix1983 my gramy atakiem tyle ze bez napastnika
5
Oby nie. Jest cienki
1
Zdrajca podszedł z ronaldo grac?
10
Degradacja do segunda