0

Najwazniejsz epytanie czy bedziecie w wakacje? Jest duzo tematow do omowienia na ktore nie bylo czasu, mundial...

0

To by nic nie dalo nie dalo by nic. To gra druzynowa. Ile ma asyst?

28

Wszystko przegrail to jeszcze lanie na koniec

0

@dingoDingo czlowiek po 16r zycia sie tylko starzeje. Po 30r robia sie zmarszczki, wypadaja wlosy, odklada sie nadmierny tluszcz. Wlasnie mija ci najlepszy okres ruchania w zyciu.

0

@bronx ta parada byla perfekcyjna lecz pilka leciala idealnie blisko niego. Jakby tego nie obronil to by go zwolni.

0

@tarantino10 wygrac z realem zaden wyczyn.

0

@krol211 masakra z jednego z najlepszych rok temu casado stal.sie tragiczny.

0

@grzechu1999 jak chce do barcy to niech idzie do arsenalu z klauzura 50mln i w zime lub za rok przyjdzie do nas.

0

Jakby barca mial 300 kola to bym kuip. Ale po co placic atletico jak za rok mozna kupić od arsenalu

1

@addept 11 km to tyle mbappe z viniciusem nie mają

0

Najlepsza nie jest sa lepsze ale za rok moze nia byc.

3

Nawet dwa, powinna byc tez zolta moze nawet i czerwona za rozciecie glowy korkiem oraz kilka innych falui. Powinna byc tez uznana bramka dla Barcelony. Sedzie minus 7 na 10 za mecz

0

Mi Pasuje @Marcelinho99

0

@davor1969 dwa sezony temu 3 miejsce i lider do zimy? Podobnie jak Real

3

Szkoda girony i majorki typowalbym getafe i real. Nie no zartuje real niech gra w prwmiera division zeby łomot od Barcy obskoczyć

1

@Arekvip jak na transfery za -5mln to nie tak zle. Widzew wydal 10x tyle i spadł albo i nie

18

Szkoda ze nie ma znow 10 lat mniej

0

@DJ6 bo ,a to pedri odpowiada

0

@Bercik77 nie gral dlugo.... W sumie to niegy dobrze nie gral

2

I na koniec piekna asysta Casado. Iedalny zmiennik na LM
Kiedy on dobry mecz zagrał

3

@MagdJanko niby powazna liga a walkow tyle ze glowa mala

0

Kto lepszym skrzydlowym? Cancelo vs Ferran?

0

Kamera padala z przodu a pilka byla juz za slupkiem. Gol powinien byc.

0

@Marusek mecz to nie trening

0

Brawo flick a trzeb bylo sciagac esparta i cristensena

2

Espart i cristensen dla wlasnego dobra powinni juz zejsc

3

@fenix1983 my gramy atakiem tyle ze bez napastnika

5

Oby nie. Jest cienki

1

Zdrajca podszedł z ronaldo grac?

10

Degradacja do segunda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?