0

@Kreegen cenzura

0

@Henszy nie ma wyroku w sprawie to nie mozesz tak pisac bo dostaniesz pozew.

0

Jazda z diablem

0

Jak daja 9pmln to niech dadza 100mln i jak Robert chce to niech bierze. Ciesze sie.ze.Polak dostanie taka kase jak ronaldo czy benzema.

0

@tomgron zobacz jak w pierwszej polowie cortes popychal rywala. 9/10 karny

1

@Czarny_ck i to tak wszystko po jednym meczu? Moze kupiec tez na podstawie tego meczu zaplaci za nich kokosy

0

@mmateuz w którym momencie? Jak popychal rywala gdzie 9/10 sedziow daje karny czy jak cubarsi i bernal musieli łatać jego pozycje?

0

@Gacu95 nie o nic a o test zawodnikow. Bardzo wazny, jeszcze dwa mecze. Choć forma za 3 miesiace moze ulec zmianie

5

Wojtek dzis na bardzo wysokim poziomie. Nie ma sie do czego rpzyczepic gdyby wybronil bramke to nota 9/10a tak 6.5

0

tym meczem ani troche mnie nie przekonał trzeba dac wiecej szans tylko nie ma kiedy bo 95% meczy jest o cos

3

3 minuty xd ostatnio za 40min czasu gry doliczyli 8min

4

Bramkarza lapią skurcze. Tego jeszcze nie grali

0

@Ronad10 araujo w u xaviego na prawej obronie gral tak jak potrzebujemy teraz.

2

@Guillegavira on gra pierwszy mecz w klubie mistrzow Hiszpanii, nie jest latwo

0

Cortes nie ma wejscia jak Yamal. Wogle niewidoczy, jedno co to jak popychal rywala w polu karnym. Barnal z Cubarsim musza go wspierac. nie jego dzien, tak jak i Lewego

0

@Tigana skrzydel po 5 broni, nie ma miejsca dlatego trzeba srodkiem wiecej grac.Bernal zamiast grac z Olmo to musi dziury po Casado latac i tym nowym obroncy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mak200 rashford bylby wart i 100 baniek jakby nauczyl sie pressingu i czesciej podawal (ale pewnie chce sie wykazac)

1

@Mak200 tez zalezy za ile, pewnie kokosow nie zarabia a sprzedawac za 5 baniek. Dzis i tak dobrze sobie radzi w porownaniu do srodka sezonu

0

@Lukaslbn ja chcialem zobaczyc, i oby kazdy pozistaly taki byl. Trzeba dac szanse, ciezko debiutowac w topowym klubie i sie wyrozniac.

0

Rashford bedzie nas kosztowac 40mln z pensją lewy jest za sama pensje. Co wybieracie?

0

Na usprawiedliwienie Ronego powiem tylko tyle ze nie latwo jest byc zmiennikiem Yamala i pokazac cos dostajac tyle szans w takim klubie gdzie trzeba grac na poziomie.

0

W rozgrzewce juz min. Pedri, cancelo, martin

1

Swietna bramka nie ma co

0

Szczesny i Casado MVP, olmo nie ma z kim grac. Mowilem ze Casado musi grac na prawym srodkowym a nie na lewym.

1

Im dluzej ogladam piłke tym bardziej nie rozumiem sedziowania

4

Robert miliony w glowie ma

3

Jak kounde i mbappe beda grac we francji to mistrzostwa nie zdobędą

0

W pomocy chaos nikt sie nie rozumie pedri ma inny styl prowadzenia gry

0

@Cule4Life pewnie nie daje z siebie 100% pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia na codzien niz poswiecanie sie w pelni pilce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?