RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kreegen cenzura
0
@Henszy nie ma wyroku w sprawie to nie mozesz tak pisac bo dostaniesz pozew.
0
Jazda z diablem
0
Jak daja 9pmln to niech dadza 100mln i jak Robert chce to niech bierze. Ciesze sie.ze.Polak dostanie taka kase jak ronaldo czy benzema.
0
@tomgron zobacz jak w pierwszej polowie cortes popychal rywala. 9/10 karny
1
@Czarny_ck i to tak wszystko po jednym meczu? Moze kupiec tez na podstawie tego meczu zaplaci za nich kokosy
0
@mmateuz w którym momencie? Jak popychal rywala gdzie 9/10 sedziow daje karny czy jak cubarsi i bernal musieli łatać jego pozycje?
0
@Gacu95 nie o nic a o test zawodnikow. Bardzo wazny, jeszcze dwa mecze. Choć forma za 3 miesiace moze ulec zmianie
5
Wojtek dzis na bardzo wysokim poziomie. Nie ma sie do czego rpzyczepic gdyby wybronil bramke to nota 9/10a tak 6.5
0
tym meczem ani troche mnie nie przekonał trzeba dac wiecej szans tylko nie ma kiedy bo 95% meczy jest o cos
3
3 minuty xd ostatnio za 40min czasu gry doliczyli 8min
4
Bramkarza lapią skurcze. Tego jeszcze nie grali
0
@Ronad10 araujo w u xaviego na prawej obronie gral tak jak potrzebujemy teraz.
2
@Guillegavira on gra pierwszy mecz w klubie mistrzow Hiszpanii, nie jest latwo
0
Cortes nie ma wejscia jak Yamal. Wogle niewidoczy, jedno co to jak popychal rywala w polu karnym. Barnal z Cubarsim musza go wspierac. nie jego dzien, tak jak i Lewego
0
@Tigana skrzydel po 5 broni, nie ma miejsca dlatego trzeba srodkiem wiecej grac.Bernal zamiast grac z Olmo to musi dziury po Casado latac i tym nowym obroncy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mak200 rashford bylby wart i 100 baniek jakby nauczyl sie pressingu i czesciej podawal (ale pewnie chce sie wykazac)
1
@Mak200 tez zalezy za ile, pewnie kokosow nie zarabia a sprzedawac za 5 baniek. Dzis i tak dobrze sobie radzi w porownaniu do srodka sezonu
0
@Lukaslbn ja chcialem zobaczyc, i oby kazdy pozistaly taki byl. Trzeba dac szanse, ciezko debiutowac w topowym klubie i sie wyrozniac.
0
Rashford bedzie nas kosztowac 40mln z pensją lewy jest za sama pensje. Co wybieracie?
0
Na usprawiedliwienie Ronego powiem tylko tyle ze nie latwo jest byc zmiennikiem Yamala i pokazac cos dostajac tyle szans w takim klubie gdzie trzeba grac na poziomie.
0
W rozgrzewce juz min. Pedri, cancelo, martin
1
Swietna bramka nie ma co
0
Szczesny i Casado MVP, olmo nie ma z kim grac. Mowilem ze Casado musi grac na prawym srodkowym a nie na lewym.
1
Im dluzej ogladam piłke tym bardziej nie rozumiem sedziowania
4
Robert miliony w glowie ma
3
Jak kounde i mbappe beda grac we francji to mistrzostwa nie zdobędą
0
W pomocy chaos nikt sie nie rozumie pedri ma inny styl prowadzenia gry
0
@Cule4Life pewnie nie daje z siebie 100% pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia na codzien niz poswiecanie sie w pelni pilce