0

@Lukaslbn ja chcialem zobaczyc, i oby kazdy pozistaly taki byl. Trzeba dac szanse, ciezko debiutowac w topowym klubie i sie wyrozniac.

0

Rashford bedzie nas kosztowac 40mln z pensją lewy jest za sama pensje. Co wybieracie?

0

Na usprawiedliwienie Ronego powiem tylko tyle ze nie latwo jest byc zmiennikiem Yamala i pokazac cos dostajac tyle szans w takim klubie gdzie trzeba grac na poziomie.

0

W rozgrzewce juz min. Pedri, cancelo, martin

1

Swietna bramka nie ma co

0

Szczesny i Casado MVP, olmo nie ma z kim grac. Mowilem ze Casado musi grac na prawym srodkowym a nie na lewym.

1

Im dluzej ogladam piłke tym bardziej nie rozumiem sedziowania

4

Robert miliony w glowie ma

3

Jak kounde i mbappe beda grac we francji to mistrzostwa nie zdobędą

0

W pomocy chaos nikt sie nie rozumie pedri ma inny styl prowadzenia gry

0

@Cule4Life pewnie nie daje z siebie 100% pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia na codzien niz poswiecanie sie w pelni pilce

1

Narazie to tylko Lewy gorzej od Szweda ale moze nastepnym meczu bedzie 180 stopni

0

@PeterGabriel nie chce ale musi bo co mu zostalo. Chore czasy

0

@Coveta chcialbym zeby zostal ale za 90 baniek zrozumie.

0

@RumbleDelivery jakbys w jeden pracy zarabial 5tys a mial propozycje na rok w niemczech za 90k miesiecznie co bys wybral?
5mln w rok tez da sie wydac, on ma dwie corki soistre rodzine Ani napewno ma co z kasa robic. Kazdy z rodziny do niego dzwoni z pożyczką

5

Kto by odrzucil 90mln wez sobie tyle kasy wyobraz na stole

0

@MirusAmisz jakby. Mial do wyboru 5mln w barcy a 50 w arabii to co za problem z wyborem.

0

@Aequlibre myslisz ze sprzedamy olmo za 70mln?

3

Szczena zasluzyl niech graja rezerwowi oni trenowali caly sezon zeby w razie co poócc

2

Za 5 lat bedxie mowil ze pokolenie mbappe zistalo okradzione z lig . Tak jak ronaldo ktory bie moze nic wygrac w turcji

11

Wszedzie juz odszedl x5. Przestańcie ferment siac

5

Czyli wracamy do 480p.i expertow z madrytu

0

Ale dajcie obecntch zawdonikow xd

0

@RoberDzik najbardziej lubiany pilkarz to ten ktory zdradzil kolege z reprezentacji z jego zoną. Poprzeczka zawieszona wysoko.

0

@slayer dokladnie o rozglos chodzi, dziadek umie w internety

0

Nie po to szedł dl barcelony zeby z niej rezygnowac.To co sie dzieje w Realu tylko atletico moze nam zagrozic.

2

I bardzo dobrze. Ciekawe co na to sad w madrycie. Ale hak to ktos powiedzial nie mieszajmy polityki ze sportem xd

6

@Aequlibre najlepiej wcale nie dyskutowac niech rzadzacy prowadzą owce na rzeź

0

Troche slabe ze godzine siedza samo na dachu a nie z reszta drużyny

1

@lukasoon15 mnie nie dziwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?