RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukaslbn ja chcialem zobaczyc, i oby kazdy pozistaly taki byl. Trzeba dac szanse, ciezko debiutowac w topowym klubie i sie wyrozniac.
0
Rashford bedzie nas kosztowac 40mln z pensją lewy jest za sama pensje. Co wybieracie?
0
Na usprawiedliwienie Ronego powiem tylko tyle ze nie latwo jest byc zmiennikiem Yamala i pokazac cos dostajac tyle szans w takim klubie gdzie trzeba grac na poziomie.
0
W rozgrzewce juz min. Pedri, cancelo, martin
1
Swietna bramka nie ma co
0
Szczesny i Casado MVP, olmo nie ma z kim grac. Mowilem ze Casado musi grac na prawym srodkowym a nie na lewym.
1
Im dluzej ogladam piłke tym bardziej nie rozumiem sedziowania
4
Robert miliony w glowie ma
3
Jak kounde i mbappe beda grac we francji to mistrzostwa nie zdobędą
0
W pomocy chaos nikt sie nie rozumie pedri ma inny styl prowadzenia gry
0
@Cule4Life pewnie nie daje z siebie 100% pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia na codzien niz poswiecanie sie w pelni pilce
1
Narazie to tylko Lewy gorzej od Szweda ale moze nastepnym meczu bedzie 180 stopni
0
@PeterGabriel nie chce ale musi bo co mu zostalo. Chore czasy
0
@Coveta chcialbym zeby zostal ale za 90 baniek zrozumie.
0
@RumbleDelivery jakbys w jeden pracy zarabial 5tys a mial propozycje na rok w niemczech za 90k miesiecznie co bys wybral?
5mln w rok tez da sie wydac, on ma dwie corki soistre rodzine Ani napewno ma co z kasa robic. Kazdy z rodziny do niego dzwoni z pożyczką
5
Kto by odrzucil 90mln wez sobie tyle kasy wyobraz na stole
0
@MirusAmisz jakby. Mial do wyboru 5mln w barcy a 50 w arabii to co za problem z wyborem.
0
@Aequlibre myslisz ze sprzedamy olmo za 70mln?
3
Szczena zasluzyl niech graja rezerwowi oni trenowali caly sezon zeby w razie co poócc
2
Za 5 lat bedxie mowil ze pokolenie mbappe zistalo okradzione z lig . Tak jak ronaldo ktory bie moze nic wygrac w turcji
11
Wszedzie juz odszedl x5. Przestańcie ferment siac
5
Czyli wracamy do 480p.i expertow z madrytu
0
Ale dajcie obecntch zawdonikow xd
0
@RoberDzik najbardziej lubiany pilkarz to ten ktory zdradzil kolege z reprezentacji z jego zoną. Poprzeczka zawieszona wysoko.
0
@slayer dokladnie o rozglos chodzi, dziadek umie w internety
0
Nie po to szedł dl barcelony zeby z niej rezygnowac.To co sie dzieje w Realu tylko atletico moze nam zagrozic.
2
I bardzo dobrze. Ciekawe co na to sad w madrycie. Ale hak to ktos powiedzial nie mieszajmy polityki ze sportem xd
6
@Aequlibre najlepiej wcale nie dyskutowac niech rzadzacy prowadzą owce na rzeź
0
Troche slabe ze godzine siedza samo na dachu a nie z reszta drużyny
1
@lukasoon15 mnie nie dziwi