RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I bardzo dobrze. Ciekawe co na to sad w madrycie. Ale hak to ktos powiedzial nie mieszajmy polityki ze sportem xd
6
@Aequlibre najlepiej wcale nie dyskutowac niech rzadzacy prowadzą owce na rzeź
0
Troche slabe ze godzine siedza samo na dachu a nie z reszta drużyny
1
@lukasoon15 mnie nie dziwi
21
Dajcie kamere z szatni realu. Pewnie sie bijOM
1
Gavi czerwona. De jong powinien grac
0
Raphinia na pol gwizdka czy Rashford na wielki mecz?
0
Prosze na wstepie o pozdrowienia dla Karola z ktorym dzis bede ogladal el clasico i wasz program o 19.30. pozdownia dzieki ktorym moze zacznie Was ogladac i subskrybowac.
Chcialbym dzis posluchac o genezie porazki realu od klubowych mistrzostw. Jak to wygladalo waszym okiem. Mamy el clasico to idealny cyAs by podsumowac sezon realu.
0
@fotohobby alvarez gral w city Guardiola mial powod zeby na niego stawiac. Przeszkodą byl Halland
3
@turhiay torres za 100 baniek i 20 doplacamy
1
@Danny Gaucho te drugiego stopnia czasem ważniejsze
0
MacMico to rocznik 69? Co te 69 oznacza
6
Szykuje sie najgorsY klasyk od lat.
1
@Lukas_88 przynajmniej final LM bylby
1
Tchórz jaki orzyjlad daje kibicom, druzynie
0
@liberoFCB bo mysli na boisku? Bo pilka sie go slucha, bo jest szybki i ma najlepszy celownik nie liczyc Messiego?
0
@Sebaldek guardiola wolal Alvareza
0
@Michas_13 nie porównuj cutinio do alvareza
0
Pol sezonu LL nie strzelal bramek zeby obnizyc wartosv
0
Xd to naniej wyjatkowy klasyk od 2 lat
3
@maroon kwestie techniczne wypaczą sedziowanie
0
@mindbender84 pewnie za to zaplaci jeszcze, odda pilkarzom
0
Co to za kara wizerunkowa dla klubu gdzie klub jesCze na tym zarobi. Tfu
2
Tuchameni w nagrode za pozbycie sie rywala o miejsce w skladzie wyjdzie w 1 skladzie.
0
@CriminalFCB szkoda ze oryginalnwgo Yamala nie ma tylko jakis podrabianiec z madrytu
0
Czyli cos z nerwami, moze byc do konca zycia juz czesciowo kaleką.
0
@Messi1992 bedzie w niedziele o 21
2
@Deraxium na moje wlosy
1
@Gregs238 i gdzie jest wini
0
@TheBigShow ale to w druga strone bo biali dostaja