RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@manolis1 jakby pilka sie odbila od naszego gracza tez bylby spalony. To bez sensu
6
Komentarz usunięty
2
@orgazm44 to by nic nie dalo, chcieli zniszczyć Barcelone finansowo nie dali rady, to sedziowaniem nadrobią. Bayern dzia przekrecony z bramką po faulu i czerwona dla rudegogeja
1
@gohan77 taki bayern ma problem na 1-2 pozycjach my mamy na 8
1
@Cules69 obrona bayernu z clą pomoca i skrzydkowymi biegła jak do pożaru.
3
Arberola wsposcil camavinge zeby miec na kogo zwalic.
1
No i pieknie. Sedzia robil co mogl ale to nie wystarczyło
1
Diaz>Rashford za 30 baniek
1
Prawde powiedzial,
0
@bazyli jakby był rykoszet od naszego to by uznali ze spalony bo nie byloby ze rykoszet tylko podanie
0
14 fauli i zadnej zoltej kartki
0
@Qaz123 za xaviego w tym momencie mielismy 8 bramek straconych w lidze
1
@Qaz123 bo nie umoemy grac w obronie od czasow xaviego
5
Tymczasem trener psg idzie po drugi tytul z normalnie grajacą obroną. My z flickiem nigdy lm nie wygramy.
0
W f1 jak byl wypaczony wyscig to typ dostal wielomilionowe odszkodowanie po 20 latach. Barca niech poda donl sądu uefa niech placą.
1
@David_Martin w la liga trzeba przekrecic 10 meczow w LM wystarcza dwa albo jeden (tym razem dwa)
0
Bez flika gralibysmy gorzej? Nie sadze@Oster273727
0
@noface ty sie jeszcze zastanawiasz?
0
@Koriolan i anulowana bramka po asyscie od rywala ze niby spalony
0
@Marcys11 korupcja
0
@TJ a i tka mało kto potrafi. Az sie dziwilem zr rok temu nikt nie umiał
0
@Domino88 da sie przepchnac real.zaklad?
1
@arehiba liczac PK to trzy, to wiecej niz xavi przez 3 lata w pucharach
0
@turhiay vo vinobrona zmieni jak pol boiska wolnego
6
1. Nie bylo faulu,
2. Kounde by zdazyl
3. Kartka zolta za wymuszenie.
0
To tak samo jak gracz atletico sam nadziewa sie na lokiec gaviego
0
@Michas_13 jak nie chlop prawie go zabil
0
Jak to nie jest czewrona to nawet gdy by go zabil by nie bylo
1
No to rasford pograne, za 2 lata nikt nie bedzie pamietal
0
Wiadomo, coraz mocniejsza barca coraz trudniej przekrecic mecz