RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck atmosfere
4
Gra na 3 obroncow gdzie wachadlowi maja wbite zeby sie wracac lub sa spoznieni, pomoc ktora jest zbyt wysoko. Wimmym porazki jest Urban. Z Albania tez przegrywalismy do czasu przejcie na 4 4 2.
4
@Guillegavira a mi nie
0
@rumilas no wlasnie real madryt. Roznica jest taka ze oni czerwonych nie daotaja a my tak
0
Drugi araujo tyle ze za 60 baniek
6
To on w meczu wlochow dostal w 40min czerwoną i wlosi odpadli w karnych? Drugi araujo widze
0
@Sentrosii o rekinie juz nikt nie pamieta? Xd
0
@hyzar akurat oststni rok mial dobry do meczu z albanią byl nalepszym pilkarzem
0
@Onlikox masz ublocka?
0
Kto w reuropie gra 3 5 2? To bylo dobre 8 lat temu. Teraz tylko 4 2 3 1.mamy na to idealnych pilkarzy. Pietuszewski lawka i mamy przepis na kleske.
0
@Borneo casado raz byl w formue ponad rok temu obecnie jeden z najgorszych w kadrze
0
@krefi10 bernal na atak de jong do srodka
0
Trudne sie wylosowalo. Napewno niech gra ten co lepiej gra a ten drugi do rotacji za tego pierwszego i pedriego.
1
Moze 15min o pilce reprezentacji, wiem ze to imny sport ale wymiary boiska podobne, dwie bramki i pilka sie zgadza.
0
Leo w ataku nadal jest top 1
6
@Tridente2015 jakny wykorzystali tę sytuację jak z Newcastle byloby 5 0
0
@Nope prognozowane wplywt sie liczą, mamt stadion na 60tys i drogie bilety. Tu trzeba usiasc i na spokojnie policzyć
0
@APTAPT nie ma cxegos takiego.ze od kogos wymaga sie wiecej. Kazdy zaczyna z tym samym, botat wyjsciowa 5 i albo jestes wyzej albo nizej. A nie dajesz mu wyjsciową 2 bo od niego wymaga sie wiecej.To nie przedszkole
0
@alekpalek a w innych jeden z najgorszych jak nie najgorszy
0
Yamal zero wplywu na gra. Nie ma nawet liczb. Super forum dobry przekaz leci
0
@AndreSantos a co zrobil.foden zeby uniknac kontaktu, to foden byl spozniony
chcial zagrac pod faul i placze ze boli. Mieczak
0
Foden ponylil.odwage z odwaznikiem. Nic mu nie bedzie to tylko stluczenie. Nie wystawia sie nogi pod takiego konia jak Araujo. fizyki nie oszukasz.
0
Czyli nie bedziemy bronic a teraz tez nie bedizmey strzelac
1
Mowilem ze ten obrzydal lepszy od rekina.
0
@David_Martin bo alemany cenil wyzej ferrana niz alvareza masz to w newsie. On odpowiadal za transfery.
1
Zabraklo informacji ze naderwany miesien juz nie jest tak mocny jak oryginal.
0
@Pablozeusz liczby mowia co innego. W tym roku masz szanse miec 2x wiecej goli i asyst
0
@siael Bayern to zeapol.kompletny kazdy jest tam w dormie na swojej pozycji, jak nie to maja 3 na jego miejsce. Zas Yamal z Pedrim i reszta ogórki. Jeszcze rok temu kazdy dawal z siebie 100% a w tym sezonie lipa
0
Tak a na drugim miejscu Pedri
2
@waletpl on by pasowal tam idealnie. Druzyna partaczy i on partaczy.