0

@Czarny_ck atmosfere

4

Gra na 3 obroncow gdzie wachadlowi maja wbite zeby sie wracac lub sa spoznieni, pomoc ktora jest zbyt wysoko. Wimmym porazki jest Urban. Z Albania tez przegrywalismy do czasu przejcie na 4 4 2.

4

@Guillegavira a mi nie

0

@rumilas no wlasnie real madryt. Roznica jest taka ze oni czerwonych nie daotaja a my tak

0

Drugi araujo tyle ze za 60 baniek

6

To on w meczu wlochow dostal w 40min czerwoną i wlosi odpadli w karnych? Drugi araujo widze

0

@Sentrosii o rekinie juz nikt nie pamieta? Xd

0

@hyzar akurat oststni rok mial dobry do meczu z albanią byl nalepszym pilkarzem

0

@Onlikox masz ublocka?

0

Kto w reuropie gra 3 5 2? To bylo dobre 8 lat temu. Teraz tylko 4 2 3 1.mamy na to idealnych pilkarzy. Pietuszewski lawka i mamy przepis na kleske.

0

@Borneo casado raz byl w formue ponad rok temu obecnie jeden z najgorszych w kadrze

0

@krefi10 bernal na atak de jong do srodka

0

Trudne sie wylosowalo. Napewno niech gra ten co lepiej gra a ten drugi do rotacji za tego pierwszego i pedriego.

1

Moze 15min o pilce reprezentacji, wiem ze to imny sport ale wymiary boiska podobne, dwie bramki i pilka sie zgadza.

0

Leo w ataku nadal jest top 1

6

@Tridente2015 jakny wykorzystali tę sytuację jak z Newcastle byloby 5 0

0

@Nope prognozowane wplywt sie liczą, mamt stadion na 60tys i drogie bilety. Tu trzeba usiasc i na spokojnie policzyć

0

@APTAPT nie ma cxegos takiego.ze od kogos wymaga sie wiecej. Kazdy zaczyna z tym samym, botat wyjsciowa 5 i albo jestes wyzej albo nizej. A nie dajesz mu wyjsciową 2 bo od niego wymaga sie wiecej.To nie przedszkole

0

@alekpalek a w innych jeden z najgorszych jak nie najgorszy

0

Yamal zero wplywu na gra. Nie ma nawet liczb. Super forum dobry przekaz leci

0

@AndreSantos a co zrobil.foden zeby uniknac kontaktu, to foden byl spozniony
chcial zagrac pod faul i placze ze boli. Mieczak

0

Foden ponylil.odwage z odwaznikiem. Nic mu nie bedzie to tylko stluczenie. Nie wystawia sie nogi pod takiego konia jak Araujo. fizyki nie oszukasz.

0

Czyli nie bedziemy bronic a teraz tez nie bedizmey strzelac

1

Mowilem ze ten obrzydal lepszy od rekina.

0

@David_Martin bo alemany cenil wyzej ferrana niz alvareza masz to w newsie. On odpowiadal za transfery.

1

Zabraklo informacji ze naderwany miesien juz nie jest tak mocny jak oryginal.

0

@Pablozeusz liczby mowia co innego. W tym roku masz szanse miec 2x wiecej goli i asyst

0

@siael Bayern to zeapol.kompletny kazdy jest tam w dormie na swojej pozycji, jak nie to maja 3 na jego miejsce. Zas Yamal z Pedrim i reszta ogórki. Jeszcze rok temu kazdy dawal z siebie 100% a w tym sezonie lipa

0

Tak a na drugim miejscu Pedri

2

@waletpl on by pasowal tam idealnie. Druzyna partaczy i on partaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?