RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni pojsc dalej robiac czapki skarpety i majtki
0
Jak nie doszlo do bledu jak faulu nie bylo a dostal czerwoną. w meczu valenci nie bylo faulu tak samo
2
@Tatazolwinia jeszcze narracia w kale sportowym ze zdecydowana większość kibicow fc barcelony uwaza ze czerwona.
6
Ale ich boli. Może niech zaczna grac w pilke albo dalej niech sie kopią po glowach.
0
W obronie jest 3x gorszy nic nie robi. Nie moze grac na obronie a na skrzydle tez nie najlepszy jako tako
2
Dlatgo gra po 90min i wszystko wygrywa w serie a wszystko przegrywają. to sie zgadza
0
@piJohn no to czemu gracz atletico nie dostal zoltej. Niebezpiecznie wszedl pod pociag.
0
@fearguz ja ani troche widzialem ze faulu nie ma
0
@FCB24 jest opoznienie w orzekazie zeby w razie cos sie stanie realizator mógł nie pokazywac na zywo tylko zmienia kamere
Takie niby na zywo a moderowane zeby widz nie wiedzial w razie czegos czego co jest niewygodne
1
@MOLESTA jakby byla doskonala to by nie dal czerwonej
1
Gdyby nie var i gra w siatkówkę zawidnica atletico bysmy akonczyli mecz w 10 a oni w 11 czyli bledy sedziow jak zwykle na nasza niekorzysc.
0
@tbas bo pilka juz była w polu karnym.
0
@DonVincenzo ale co ty porownujesz. Tam balde sekunde wczesniej wykopal pilke dopiero poszedl slizg na noge. Tam zawieszenie na 5 meczów powinno byc.
7
Dokladnie sedziowie sie pomylili var musial interweniowac. zeby nie to bylby wielki przekręt.
4
Nie wchodzi sie na jezdnie pod rozpedzonego tira gracz atletico wlasnie to zrobil. Moze z turem przesadziłem ale napewno pod multiple
0
@karci0 jak skrecenie bez naderwania miesni to moze grac
6
Oni pijani na mecz wychodza czy przed wywiadem cos łyknął?
3
Nie mamy lewej strony ani cancelo ani rasford sie nie wraca. Maldini przy nich to solidny pilkarz
0
Pedri biega a eric aie pezyglada nie mogw chlopa
0
Patrzcie co Eric robi
0
@ziomal62 mecz najmniej wazny bo najtrudniejszy ale jak sie da to lepiej wygrac, watpie ze lm dojdziemy do finału
0
@Variouspeak7 na lawce
7
Arberola to nie jest final jeden z dziesieciu.
0
Wlasnie takie gole padaja jak defensywny pomocnik odposci krycie wbiegającego pomocnika
0
Chujsen ostatni w linni obrony sedzia gwizdze faul.i.nie ma czerwa nawet zoltej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby byl oddany biegały na jednej nodze. Kek.
0
Najlepszy napastnik za lewego to obecnie dembele
3
Halland w 2027 ma 150 odstepnego i chce grac z raphinia i yamalem. Zrodlo gool.pl
4
@unic kolego pchasz sie w bana