0

Powinni pojsc dalej robiac czapki skarpety i majtki

0

Jak nie doszlo do bledu jak faulu nie bylo a dostal czerwoną. w meczu valenci nie bylo faulu tak samo

2

@Tatazolwinia jeszcze narracia w kale sportowym ze zdecydowana większość kibicow fc barcelony uwaza ze czerwona.

6

Ale ich boli. Może niech zaczna grac w pilke albo dalej niech sie kopią po glowach.

0

W obronie jest 3x gorszy nic nie robi. Nie moze grac na obronie a na skrzydle tez nie najlepszy jako tako

2

Dlatgo gra po 90min i wszystko wygrywa w serie a wszystko przegrywają. to sie zgadza

0

@piJohn no to czemu gracz atletico nie dostal zoltej. Niebezpiecznie wszedl pod pociag.

0

@fearguz ja ani troche widzialem ze faulu nie ma

0

@FCB24 jest opoznienie w orzekazie zeby w razie cos sie stanie realizator mógł nie pokazywac na zywo tylko zmienia kamere
Takie niby na zywo a moderowane zeby widz nie wiedzial w razie czegos czego co jest niewygodne

1

@MOLESTA jakby byla doskonala to by nie dal czerwonej

1

Gdyby nie var i gra w siatkówkę zawidnica atletico bysmy akonczyli mecz w 10 a oni w 11 czyli bledy sedziow jak zwykle na nasza niekorzysc.

0

@tbas bo pilka juz była w polu karnym.

0

@DonVincenzo ale co ty porownujesz. Tam balde sekunde wczesniej wykopal pilke dopiero poszedl slizg na noge. Tam zawieszenie na 5 meczów powinno byc.

7

Dokladnie sedziowie sie pomylili var musial interweniowac. zeby nie to bylby wielki przekręt.

4

Nie wchodzi sie na jezdnie pod rozpedzonego tira gracz atletico wlasnie to zrobil. Moze z turem przesadziłem ale napewno pod multiple

0

@karci0 jak skrecenie bez naderwania miesni to moze grac

6

Oni pijani na mecz wychodza czy przed wywiadem cos łyknął?

3

Nie mamy lewej strony ani cancelo ani rasford sie nie wraca. Maldini przy nich to solidny pilkarz

0

Pedri biega a eric aie pezyglada nie mogw chlopa

0

Patrzcie co Eric robi

0

@ziomal62 mecz najmniej wazny bo najtrudniejszy ale jak sie da to lepiej wygrac, watpie ze lm dojdziemy do finału

0

@Variouspeak7 na lawce

7

Arberola to nie jest final jeden z dziesieciu.

0

Wlasnie takie gole padaja jak defensywny pomocnik odposci krycie wbiegającego pomocnika

0

Chujsen ostatni w linni obrony sedzia gwizdze faul.i.nie ma czerwa nawet zoltej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby byl oddany biegały na jednej nodze. Kek.

0

Najlepszy napastnik za lewego to obecnie dembele

3

Halland w 2027 ma 150 odstepnego i chce grac z raphinia i yamalem. Zrodlo gool.pl

4

@unic kolego pchasz sie w bana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?