1

Jak to jest ze najczesciej chwali Deco czesciej nawet od Flicka a Deco jest deko jechany przez redakcje ze sie nie nadaje?

1

Czylinsie nie odbędzie. W F1 tez czekaja na rozwoj sytuacji i juz piszą ze jest za pozno a mieli ponad miesiac.

0

To juz wole wcale

3

I kazdy gracz city na lawce wart 50 baniek

2

@RymsonPL city.nic nie biega gdzie real slynie z niebiegania

1

@KibicBarcy84 to nic nie znaczy, Newcastle.gra o wszystko real.by rozjechali

0

@Szklaner araujo wazy tyle co cubarsi z maldinim razem wzieci to inny wysiłek

0

@Messiah10 zeby nie kontrowersje to nikt by go nie sluchal

0

@majkiii araujo byl jedym z najlepszych na boisku

2

@ShawnC tutaj o raphinii albo dobrze albo wcale. dla czesci tutaj rapha to najlepszy nasz pilkar tylko xavi zakazal mu dobrze grac.

0

@Gregs238 najlatwiej oceniac z przed telewizora. Nie raz mam skurcze na przedramieniach i ciezko wlosy umyc bo skurcze lapią.

0

@Kymo ursus byl na srodku pola wtedy ze skurczem wracal na pozycje. on juz mial pasek na 0% nie darz rady chodzic ze skurczem a co dopiero biegac

0

Raphinia zajal jego pozycje ale jemu ostatnio nic nie wychodzi.

2

Alemany zatrudnil lewego i chcial go zwolnić

2

@Coveta przeciez on prawoe pilek nie traci nie ma z kim grac w kotletico jak zielinski w reprezentacji

1

@FATTOMY pululu za torresa jest za darmo zobacz mecz z fiorentiną zagral 2 klasy wyzej jak na najlatwiejszym poziomie w fife
A za lewego ktos inny

1

Lewy gra napoziomie 2 ligi a ferran 5 ligi

0

Laporta nic nie musi robic chyba ze xavi i bartomeu to jego pomysł.

0

Zagralismy slaby mecz a Newcastle dobry. Teraz my musimy zagrac dobrze i wygramy.

1

@Herbert ale to co zagral bylo niebywale. Wszystko perfekcyjnie zrobił

2

Wszystkie przebitki jakie byly lądowały pod nogami rywali. to nie byl nasz dzien.

4

Pedri ocena jak casado. Tak bedzie rzadzic sztuczna inteligencja

0

@Guillegavira wszystko sie rozegralo w biurach tebasa daja nam tylko 3 nie 4 dni przed rewanzem.

2

La liga jest w doopie

0

Trener sie zmienia a gramy jak z xavim

1

Newcastle gra w sobote a my w niedziele maja 4 dni odpoczynku my 3 dzieki tebas

1

Brawo raphinia MVP

0

@Jasiorro66 zobacz wyzej najlepsza ocene ma xd

0

Raphinia ocena 6.8 yamal 6.6 niezle

0

@damcio24 fermin jak kurczak bez glowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?