RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to jest ze najczesciej chwali Deco czesciej nawet od Flicka a Deco jest deko jechany przez redakcje ze sie nie nadaje?
1
Czylinsie nie odbędzie. W F1 tez czekaja na rozwoj sytuacji i juz piszą ze jest za pozno a mieli ponad miesiac.
0
To juz wole wcale
3
I kazdy gracz city na lawce wart 50 baniek
2
@RymsonPL city.nic nie biega gdzie real slynie z niebiegania
1
@KibicBarcy84 to nic nie znaczy, Newcastle.gra o wszystko real.by rozjechali
0
@Szklaner araujo wazy tyle co cubarsi z maldinim razem wzieci to inny wysiłek
0
@Messiah10 zeby nie kontrowersje to nikt by go nie sluchal
0
@majkiii araujo byl jedym z najlepszych na boisku
2
@ShawnC tutaj o raphinii albo dobrze albo wcale. dla czesci tutaj rapha to najlepszy nasz pilkar tylko xavi zakazal mu dobrze grac.
0
@Gregs238 najlatwiej oceniac z przed telewizora. Nie raz mam skurcze na przedramieniach i ciezko wlosy umyc bo skurcze lapią.
0
@Kymo ursus byl na srodku pola wtedy ze skurczem wracal na pozycje. on juz mial pasek na 0% nie darz rady chodzic ze skurczem a co dopiero biegac
0
Raphinia zajal jego pozycje ale jemu ostatnio nic nie wychodzi.
2
Alemany zatrudnil lewego i chcial go zwolnić
2
@Coveta przeciez on prawoe pilek nie traci nie ma z kim grac w kotletico jak zielinski w reprezentacji
1
@FATTOMY pululu za torresa jest za darmo zobacz mecz z fiorentiną zagral 2 klasy wyzej jak na najlatwiejszym poziomie w fife
A za lewego ktos inny
1
Lewy gra napoziomie 2 ligi a ferran 5 ligi
0
Laporta nic nie musi robic chyba ze xavi i bartomeu to jego pomysł.
0
Zagralismy slaby mecz a Newcastle dobry. Teraz my musimy zagrac dobrze i wygramy.
1
@Herbert ale to co zagral bylo niebywale. Wszystko perfekcyjnie zrobił
2
Wszystkie przebitki jakie byly lądowały pod nogami rywali. to nie byl nasz dzien.
4
Pedri ocena jak casado. Tak bedzie rzadzic sztuczna inteligencja
0
@Guillegavira wszystko sie rozegralo w biurach tebasa daja nam tylko 3 nie 4 dni przed rewanzem.
2
La liga jest w doopie
0
Trener sie zmienia a gramy jak z xavim
1
Newcastle gra w sobote a my w niedziele maja 4 dni odpoczynku my 3 dzieki tebas
1
Brawo raphinia MVP
0
@Jasiorro66 zobacz wyzej najlepsza ocene ma xd
0
Raphinia ocena 6.8 yamal 6.6 niezle
0
@damcio24 fermin jak kurczak bez glowy