RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Typ za noge trzyma yamala i faul dla Levante
2
Zobaczylbym Araujo na ataku i wrzutki cancelol, gorzej nie bedzie
0
@Fermin dajmy mu niech 3 mecze tak zagra bo tomkolejnt fermin pilkarz jednego.meczu
4
Cancelo ja bym chcial zobaczyc jak ty z realem tak zagrasz
9
Szkoda bo to akurat bylo oslabienie gdy gral
0
@Janusz_Krawczykowski jeszcze nie grał, mecz jest o 16:15 teraz jest 11:22
1
Przypomne tylko ze swdzia dal zolta kartke za ewidentny faul dla Budimira a gdy pilkarze realu nurkuja to udają ze nie widzą
0
To.ja mam pytanie
Czy możemy zmienic lige na francuską lub angielską? chyba kazda liga zmienilal by statut zeby przyjac taki klub.
0
@4Fabregas4 jezeli uwazaja ze jest wart 50 tp kupmy go za 30 i sprzedajmy im za 50
1
@pienaar za 30 vanuek mozna go kupic i sprzedac za 50 baniek do MUnited
0
@Marcelinho132 ile jest wart dla atletico? 50mln nie wiecej. Sprzedadza go za max 70 zeby wyjsc na zero
1
Moze niech do finlandii sie przeprowadzi tam dzien obecnie trwa pare godzin.
3
Wychodzi na to ze tylko Vini cos slyszal albo zmyslal a oni mecz przerwali.
2
@FrankDux72 co do lewego to zeby wczoraj nic nie zrobil to fermin pewnie mialby bramke a gdyby nie stracil pilki to girona nie mialaby gola. Takie gdybanie jak twoje
3
Jak mi sie odechciewa to ogladac to jak pilkarzom sie chciec grac jak ciagle pokrzywdzoni.
1
10x to w dwoch meczach. Np. sam simeone w poprzednim meczu powinien otrzymac 3 zolte i czerwoną.
3
Barca wygrywa 70% spodkan a z tym sedzia 25. Ciągle sedziuje 6 sedziow tyvh samych najgorszych
0
@novy1899 jedyna teoria jaka znam to teoria pieniądza, ze pieniadz nie śmierdzi
1
Jeb*c te lige, kupmy klub z PL
1
@marcin9185 oho kibic viniciusa przyszedl
4
Ten sedzia ma na nazwysko pomyłka
2
Ale kradną. Odechciewa sie ogladac.
0
@LRey minsie dobrze oglada. Girona w dobrej formie bardzo duza celnosc podan
4
Kto by sie spodziewał
0
@nekker wlacz sobie najlepsze akcje naymara i przy yamalu to drewno
1
@Lukaslbn porownywanie Lewego do ferrana nie jest laurka dla Roberta
0
@Scala1981 smieszna sprawa bo yamal.napisla wczoraj ze nie jest tak dobry jak sie innym wydaje
0
O ile sie nie myle to girona wszystko ze spalonego
0
Czemu w kolko sedziuje 6 sedziow? Caly czas ci sami najgorsi.
0
Jestes przegrywem ale money