1

Typ za noge trzyma yamala i faul dla Levante

2

Zobaczylbym Araujo na ataku i wrzutki cancelol, gorzej nie bedzie

0

@Fermin dajmy mu niech 3 mecze tak zagra bo tomkolejnt fermin pilkarz jednego.meczu

4

Cancelo ja bym chcial zobaczyc jak ty z realem tak zagrasz

9

Szkoda bo to akurat bylo oslabienie gdy gral

0

@Janusz_Krawczykowski jeszcze nie grał, mecz jest o 16:15 teraz jest 11:22

1

Przypomne tylko ze swdzia dal zolta kartke za ewidentny faul dla Budimira a gdy pilkarze realu nurkuja to udają ze nie widzą

0

To.ja mam pytanie
Czy możemy zmienic lige na francuską lub angielską? chyba kazda liga zmienilal by statut zeby przyjac taki klub.

0

@4Fabregas4 jezeli uwazaja ze jest wart 50 tp kupmy go za 30 i sprzedajmy im za 50

1

@pienaar za 30 vanuek mozna go kupic i sprzedac za 50 baniek do MUnited

0

@Marcelinho132 ile jest wart dla atletico? 50mln nie wiecej. Sprzedadza go za max 70 zeby wyjsc na zero

1

Moze niech do finlandii sie przeprowadzi tam dzien obecnie trwa pare godzin.

3

Wychodzi na to ze tylko Vini cos slyszal albo zmyslal a oni mecz przerwali.

2

@FrankDux72 co do lewego to zeby wczoraj nic nie zrobil to fermin pewnie mialby bramke a gdyby nie stracil pilki to girona nie mialaby gola. Takie gdybanie jak twoje

3

Jak mi sie odechciewa to ogladac to jak pilkarzom sie chciec grac jak ciagle pokrzywdzoni.

1

10x to w dwoch meczach. Np. sam simeone w poprzednim meczu powinien otrzymac 3 zolte i czerwoną.

3

Barca wygrywa 70% spodkan a z tym sedzia 25. Ciągle sedziuje 6 sedziow tyvh samych najgorszych

0

@novy1899 jedyna teoria jaka znam to teoria pieniądza, ze pieniadz nie śmierdzi

1

Jeb*c te lige, kupmy klub z PL

1

@marcin9185 oho kibic viniciusa przyszedl

4

Ten sedzia ma na nazwysko pomyłka

2

Ale kradną. Odechciewa sie ogladac.

0

@LRey minsie dobrze oglada. Girona w dobrej formie bardzo duza celnosc podan

4

Kto by sie spodziewał

0

@nekker wlacz sobie najlepsze akcje naymara i przy yamalu to drewno

1

@Lukaslbn porownywanie Lewego do ferrana nie jest laurka dla Roberta

0

@Scala1981 smieszna sprawa bo yamal.napisla wczoraj ze nie jest tak dobry jak sie innym wydaje

0

O ile sie nie myle to girona wszystko ze spalonego

0

Czemu w kolko sedziuje 6 sedziow? Caly czas ci sami najgorsi.

0

Jestes przegrywem ale money

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?