RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@burza1982 wygladaja jakby nie spali bo lot przelozyli
0
@Marek_z_Marek do 2 0 balem sie zeby 6 0 nie bylo
0
Na lawce csncelo, maldini i bernal jak za xaviego
0
Bedzie live podczas meczu i po meczu?
2
@Sekstet2009 dziwisz sie ze Perez chce go usunąć i wsadzic swojego bo za mało im pomaga? Mysleli ze fair play wystarczy jako kaganiec na Barcelone.
Laporta woli Tebasa niz jego następcę ktory moze byc jeszcze bardziej pro madryt
1
@Rastafarnianin zobaczcie mecz z przed 10 miesiecy pucharowy atletico z yamalem. To byl doslowanie tylko yamal. Mogl miec 3 asysty, mial jedną, w polowie meczu dostalntaki stepel ze az noga krwawiła.
0
@Grubson o ile casyado ma juz kilkadziesiat wystepow w drużynie o tyle Bernal z 5
1
@barteq no ok, a jest 70minuta i lewego zlapala kolka :) kto na zmiane?
5
@pax z kosciola hotelu by nie zrobil bo to jedne wielkie pomieszczenie. To jest klasztor do tego masz podane ze w hotelu jest kaplica. lewakow kosciol boli jak Borka sukcesy Barcy.
0
@19xavi93 zobacz ostatni mecz tylko yamal gral co chcial. W 40min dostał taki stepel al noga krwawiła. Zeby nie to bylby 3 0 no i zeby feran trafial
0
90% karny, jak wiecej niz 50% to karny jak mniej to nie
0
Jeszcze nie awansowali @Aequlibre
3
@semafor cancelo to poziom ekstraklasy obecnie
0
W ostatniej niemocy footballu Borek zagotowal sie na wzmianke ze Alvarez moze trafic do Barcy. Gotowal sie i krzyczac po swojemu ze to niemozliwe.
W madrycie myślą ze wystarczy pograzyc barce finansowo, miec wlasnych sędziów a i tak to za malo.
0
@Gregor1899 mamy jeszcze z 80% vipow na sprzedaż to setki mln
1
Zaglosowalem na lewego tylko dlatego ze kest stary, gdyby mial dwa lata mniej. Ferran tez wyjazd bo w takim wiekunjeszcze gorszy.najlepeze skrzydla i pomoc w on tyle okazji marnuje. w innym klubie gdzie masz max dwie sytuacje na mecz musisz strzelac.
1
@FanVictoraIbarbo wszystko zalezy od progu. Wiekszosc tutaj w komentarzach przekroczyla nie jeden próg
0
@antymadrista1 chcial grac a podstawa to byl martinez cubarsi ty, on i trener wiedział ze to sie nie zmieni
0
@TowarEK to zalezy bo jesli depresja jest spowodowana czyms na co masz wplyw to mozna to zmienic a jesli depresja jest spowodowana czyms na co nie masz wplywu to jak z tym sobie poradzic?
0
@Kai0 myslisz ze jestes najlepszy, wracasz po kontuzji, zawalasz pare spotkań, 200mln kibicow Barcy z tobą ,,jedzie,, co moze pójść nie tak
1
@nowyyy jak pytasz czata o proste rzeczy odpowie dobrze ale jak zapytasz o cos bardziej zlozonego to klamie tak samo jak politycy. Wersja 3.5 i wczesna 4.0 byla duzo lepsza.
3
Madryt chce wymienic Tebasa
1
@th@les nastepcą kolejny madrycista nie licz na nic lepszego
1
@PJ777 no nastepca będzie gorszy
1
Tebas kibic realu ale nie pereza a wiadomo ze nastepca tez bedzie kibicem realu i Pereza
0
Jesli nie kandydat to pewnie chodzi o Laporte bo w tej chwili byl jeszcze prezydentem. napewno zaden klub nie kontaktuje sie z agentami Alvareza.
0
We wtorkowym programie trzeba podsumowac i ocenic kadencje Laporty.
0
Mial racje, ale na spalonym byl.
4
Pisac o takich rzeczach to jest mega świństwo!
1
@Chudini123 alemany zrobil zakupy atletico.i narazie jest gorzej niz bylo.