0

@Wojtek84 wybral.dobry moment

5

Djeco króciutko z brazylijczykem!

1

Tylko zeby teraz barca nie gral tak kazydego meczu ktory moze wygrac w ofensywny sposob.

0

@Andrzej92 grubo obstawiles

0

@ArcziArtt narazie wybrali lepiej. Mysle ze maja takich ekspertow ze mozna im zaufac selekcji do 1 skladu

0

@rodi30 szczenego w takiej formie nie widzialem

0

@fotohobby pedri pilkarzem ostatniego miesiaca w europie

0

@surowa17 trzeba miec w cv kibic realu

0

Spalony. Pilkarz stoi na linni pilka-bramka

0

PSG z Dembele > PSG z Mbappe fakt nie opinia. Wczoraj żółw nie zrobil ani jednej rzeczy na plus. Nawet obroncy atletico mieli go gdzieś. Real gral jednego mniej. Liga francuska jest daleko w tyle

0

@lucas75 za dwa lata moze sie starac a ten czas niech sie rozgrywa

1

@Chudini123 pol roku na silowni by wzmocnic miesnie jak u pedriego

0

@Elvisek jak spojrzymy na celnosc podan juz tak ladnie nie jest

0

Karny z czapy. Rudygej z realu robi tak kilka razy w meczu i 0 na 100 takich sytuacji jest gwizdanych

0

Moim zdaniem Benefica jest trudniejszym rywalem niz PSG.

1

Sport to Madrycka gazeta. Oni nawet nie maja pojecia kto gra w barcelonie dajac orzewidywane sklady.

0

Napewno lepszy od torresa na zmiennika raphinii

1

@Witek13 ostatni obronca w linni = czerwo.
Ja bym to zmienil na przepis karny i zolta

0

Wg przepisow powinno byc czerwo. Wg lachoza nie jesli ma skorzystac na tym barcelona a stracic real.

0

@kinioo kto ma strzelac z daleka?.chyba araujo ma tylko petarde w nodze ale trzeba jeszcze miec celownik.

1

@LOPEZ16 wrocil stary raphinia, jakby piknformy byl juz za nim po tym jak przykładał sie do treningow po hejcie jaki otrzymal.

1

@erwimkloss najlepszy to Pedri. Potem yamal. Casado lepiej sie rozumie z uszatkiem niz balde

2

@th@les to yamal jest pilkarzem klasy światowej i nie będę mu mówić jak ma grać bo on wie jak zebrać wszystkie czynniki w kupe i byc najlepszym.
Juz 3 obrońców musi go pilnować a żaden najlepszy grajek z podworka na 10 prób nie okiwał by ani razu takiego obroncy.

1

6. Faul 1 na 1 nie powinien byc na czerwoną to za duza kara przez ktorą druzyna moze stracic caly sezon jak poprzednio barca z psg. Bardziej stprawiedliwy jest karny i zolta w takiej sytuacji.

0

Czerwona kartka jest bez sensu trochę. Wolabym karny i zolta jesli sytuacja 1 na 1 byloby sprawiedliwiej. 10 na 11 to gra bez sensu

8

Mamy zdecydowanie najlepszych rywali.

0

,,Był dla nas opcją na jutro,, chyba ostateczną, chlop nie gra prawoe rok a tez wybitny nie byl.

0

Bedzie tylko woecej spalonych bo trudnoej bedzie zawodnikowi oszacowac czy jest na spalonym

0

Remis to porazka bo nie wygrales. 0 powinno byc

0

Flick zaskoczony ze zmieni na gaviego i erica i znów się skończyło tak samo. ,,mialo wyjsc inaczej,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?