RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojtek84 wybral.dobry moment
5
Djeco króciutko z brazylijczykem!
1
Tylko zeby teraz barca nie gral tak kazydego meczu ktory moze wygrac w ofensywny sposob.
0
@Andrzej92 grubo obstawiles
0
@ArcziArtt narazie wybrali lepiej. Mysle ze maja takich ekspertow ze mozna im zaufac selekcji do 1 skladu
0
@rodi30 szczenego w takiej formie nie widzialem
0
@fotohobby pedri pilkarzem ostatniego miesiaca w europie
0
@surowa17 trzeba miec w cv kibic realu
0
Spalony. Pilkarz stoi na linni pilka-bramka
0
PSG z Dembele > PSG z Mbappe fakt nie opinia. Wczoraj żółw nie zrobil ani jednej rzeczy na plus. Nawet obroncy atletico mieli go gdzieś. Real gral jednego mniej. Liga francuska jest daleko w tyle
0
@lucas75 za dwa lata moze sie starac a ten czas niech sie rozgrywa
1
@Chudini123 pol roku na silowni by wzmocnic miesnie jak u pedriego
0
@Elvisek jak spojrzymy na celnosc podan juz tak ladnie nie jest
0
Karny z czapy. Rudygej z realu robi tak kilka razy w meczu i 0 na 100 takich sytuacji jest gwizdanych
0
Moim zdaniem Benefica jest trudniejszym rywalem niz PSG.
1
Sport to Madrycka gazeta. Oni nawet nie maja pojecia kto gra w barcelonie dajac orzewidywane sklady.
0
Napewno lepszy od torresa na zmiennika raphinii
1
@Witek13 ostatni obronca w linni = czerwo.
Ja bym to zmienil na przepis karny i zolta
0
Wg przepisow powinno byc czerwo. Wg lachoza nie jesli ma skorzystac na tym barcelona a stracic real.
0
@kinioo kto ma strzelac z daleka?.chyba araujo ma tylko petarde w nodze ale trzeba jeszcze miec celownik.
1
@LOPEZ16 wrocil stary raphinia, jakby piknformy byl juz za nim po tym jak przykładał sie do treningow po hejcie jaki otrzymal.
1
@erwimkloss najlepszy to Pedri. Potem yamal. Casado lepiej sie rozumie z uszatkiem niz balde
2
@th@les to yamal jest pilkarzem klasy światowej i nie będę mu mówić jak ma grać bo on wie jak zebrać wszystkie czynniki w kupe i byc najlepszym.
Juz 3 obrońców musi go pilnować a żaden najlepszy grajek z podworka na 10 prób nie okiwał by ani razu takiego obroncy.
1
6. Faul 1 na 1 nie powinien byc na czerwoną to za duza kara przez ktorą druzyna moze stracic caly sezon jak poprzednio barca z psg. Bardziej stprawiedliwy jest karny i zolta w takiej sytuacji.
0
Czerwona kartka jest bez sensu trochę. Wolabym karny i zolta jesli sytuacja 1 na 1 byloby sprawiedliwiej. 10 na 11 to gra bez sensu
8
Mamy zdecydowanie najlepszych rywali.
0
,,Był dla nas opcją na jutro,, chyba ostateczną, chlop nie gra prawoe rok a tez wybitny nie byl.
0
Bedzie tylko woecej spalonych bo trudnoej bedzie zawodnikowi oszacowac czy jest na spalonym
0
Remis to porazka bo nie wygrales. 0 powinno byc
0
Flick zaskoczony ze zmieni na gaviego i erica i znów się skończyło tak samo. ,,mialo wyjsc inaczej,,