0

@kejdzi to tyle co real ze spadkowiczem.

0

@Barca_Q delfin jemu tak podal.ze ten aie zerwal do biegu a pilka i tak wyszla za linie. Jak Messi podawal to pilka zawsze zatrzymywala sie przed linią.To sa te detale

4

Mowilem ze to nie piec dni a min 2tyg. jesli to mięśniówka to wlasnie 2 tyg jest minimalna przerwa.

1

@europejczyk bez przesady ze z 9m arbiter rysuje 8m maksymalna pomylka przy liczeniu krokami to jest max 30cm a to sa najbardziej kompetentni ludzie do tego prawda,

22

Superliga cos co nigdy nie ujrzało swiatla dziennego. Służyła perezowi do pozwania uefa

0

Baernal za Casado i olmo za fermina

2

@HiBro akurat słabe porownanie do krow bo od jakosci łaki zalezy ile krowa da mleka oraz jakiej jakosci bedzie. Tamto to bylo kartoflisko

0

Pedri nie mial dlugiej kariery ale to pomocnik idealny. maksymalnie raz na miesiac traci pilke, podania na poziomie 99%, obledna ilosc odbiorow i kontaktow z pilką.

2

@rogal478 rekina niech wezmá

5

Forma bardziej na lige konferencji

4

@_Synapsy_ betis zagral tragicznie nic im nie wychodzilo. Dwa podania wymienic to bylo juz za duzo.Taki Betis to i real moze by pokonał

0

@DAM1ANOo juz im Alvarez nie potrzebny moga sie wymienic za Delfina

0

Ten Lookmannjaka ma klauzure? Xd

16

Poprzedni sezon pozostanie na zwsze w moich wspomnieniach. Szkoda ze Marciniak sie popisal i nie bylo finalu z PSG.

4

To jest zart..,.....

4

@Elvisek jutro graja z betisem o 21

0

@mkl87 brawo, widac ze mecze ogladasz. Tylko czemu sedzia dał im pilke jak stwierdzil ze nie cancelo przewinił bo za stepel jest zolta.

1

@jackoFR założą koszulki jak real i odraz ich nasladują

0

@Firestone wtedy byl podstawowym pilkarzem i xavi musial nim grac, felixa jeszcze mial na skrzydle. Chcesz Felixa? Xd

2

Moim zdaniem NIE bo wykopal pilke wteedy rywal podklada mu noge na ktora upada cancelo.
Raczej rwyal powinien dostac druga żółtą za próbę wymuszenia czerwonej na cancelo.
To nie jedyna sytuacja gdzie rywal spozniony fauluje zawodnika Barcelony gdy juz w poblizu nie ma pilki.
Druga sprawa gdzie karny na Rashfordzie ktory byl przepychany biodrem podczas strzalu drugi karny na yamalu, typ noge wystawia, do tego popychany przez dwoch rywali.
Gdy poza polem karnym rywal wystawia noge sedzia oddgwizduje faul w polu karnym nie.

2

@Kr4ju nie zgodze sie. Cancelo wykopal pilke a typ mu podlozyl noge. Rywal byl spozniony, pilki tam nie bylo. Predzej deuga zolta dla pana w bialym za wymuszenie czerwonej.

1

Ktos ma kompleks

0

Araujo 6.5 martin garix 6? Madryciarze noty wystawiają czy jak?

3

@addept byl najgorszy, gorszy od niego casado. De jong juz po 15min go opierniczal, Eric tak samo.

0

Kolejny ekpert widzi tylko tomco.chce widzieć. Martin powinien kryc strzelca tylko w tym kołowrotku sie zapodział i akurat stal na linii bramkowej. To z jego pozycji i jego indywidualny rywal oddal strzal.

0

@korn234 jak on ma takiego pecha to jango nie chce

0

@jacek905 na koncu to byli przed meczem z realem teraz sa w polowie

1

@RC28 albo do bramki. Dwa karne na rashfordzie i yamalu

4

@korn234 bo jemu yamal podaje lewemu nie

0

@Arnokk taaaa... Strzalmoddany z jego sektora boiska, gdyby nie to bylaby jego wina. Tak samo moge napisac ze gdyby gral balde nie doszłoby do tej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?