RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@majkiii jakbyś czytal.moje komentarze to bys wiedział ze 2 tyg.
3
Zamurują bramke i beda faulowac a sedzia akurat tego dnia zapomni okularow. Z sedzia nie wygrasz nawet z klubem ekstraklasy
2
Problemem sa ci co na to pozwalają
8
Dembele powiedział ze trzeba grac dla drużyny nie dla siebie po czym trener powiedzial ze jest egoistą.
0
5 0 przegralo wydajac mln na graczy my wydajemy srednio 5mln
0
@elcaminodelsol cos zle te twoje statystyki
0
@Kismeth z taka kontuzja jak ma nie bedzie biegac za pilką, messi tez gdy dostal.tej kontuzji.przestal.biegac. zobac nico willaimsa jak trup wyglada na boisku. jak ci sie yamalnnie podoba to go sprzedaj
0
@vangoor dokladnie brak lewej obrony usprawiedliwia kradzież gola
2
@kch LL.juz real ma zapisaną nie da rady,.nic nie wygraliby 2 rok z rzadu.nikt na to nie pozwoli
1
@szela1899 to znaczy przy bledzie varunprzy spalonym jeszcze pare karnych brakuje
0
Byl tylko jeden obronca, ja im ,, wieże,, a wy nie?
0
Żółta chyba mial@BARCA1899Messi
1
@Lukaslbn to bylo 1 do 1 jak przed rokiem yamal krwawiacy po steplu
4
@Ronad10 do raphinii tez tak podal ze ten do dzis kontuzjowany
1
Zrobil to kilka minut pozniej drugi raz @jackoFR
1
Ty juz nic nie bedziesz mogl. Sytuacja 1 do 1 z premier league w tej kolejce i tam jest zolta, a alcka byla na 16m przed bramką.
0
@TheKlucha nie prawda wykonuja dobrze swoją prace. Ogladalem mecze PL i ekstraklasy w ten weekend tam naprawde nie ma się do czego przyczepić
0
@krzysiekgier z perspektywy kaDego tak bylo
2
Dobrze ze Alvares z Lookmanem zeszli bo byłoby 6:0. Alcarez podobno za slaby na Barcelone
0
Laporta odszedl i wtopa, kota nie ma myszy garcują
0
Robert przebiegnie 5m i nie ma sił
1
Nie ma dowodow ze cuba byl na spalony
0
@NOWYAD777 reszta co grala? Tylko mu podawali bo pilka parzy jak w reprezentacji
0
@yanekfcb atleti musi cos wygrac fair play
0
@burza1982 wygladaja jakby nie spali bo lot przelozyli
0
@Marek_z_Marek do 2 0 balem sie zeby 6 0 nie bylo
0
Na lawce csncelo, maldini i bernal jak za xaviego
0
Bedzie live podczas meczu i po meczu?
2
@Sekstet2009 dziwisz sie ze Perez chce go usunąć i wsadzic swojego bo za mało im pomaga? Mysleli ze fair play wystarczy jako kaganiec na Barcelone.
Laporta woli Tebasa niz jego następcę ktory moze byc jeszcze bardziej pro madryt
1
@Rastafarnianin zobaczcie mecz z przed 10 miesiecy pucharowy atletico z yamalem. To byl doslowanie tylko yamal. Mogl miec 3 asysty, mial jedną, w polowie meczu dostalntaki stepel ze az noga krwawiła.