0

@majkiii jakbyś czytal.moje komentarze to bys wiedział ze 2 tyg.

3

Zamurują bramke i beda faulowac a sedzia akurat tego dnia zapomni okularow. Z sedzia nie wygrasz nawet z klubem ekstraklasy

2

Problemem sa ci co na to pozwalają

8

Dembele powiedział ze trzeba grac dla drużyny nie dla siebie po czym trener powiedzial ze jest egoistą.

0

5 0 przegralo wydajac mln na graczy my wydajemy srednio 5mln

0

@elcaminodelsol cos zle te twoje statystyki

0

@Kismeth z taka kontuzja jak ma nie bedzie biegac za pilką, messi tez gdy dostal.tej kontuzji.przestal.biegac. zobac nico willaimsa jak trup wyglada na boisku. jak ci sie yamalnnie podoba to go sprzedaj

0

@vangoor dokladnie brak lewej obrony usprawiedliwia kradzież gola

2

@kch LL.juz real ma zapisaną nie da rady,.nic nie wygraliby 2 rok z rzadu.nikt na to nie pozwoli

1

@szela1899 to znaczy przy bledzie varunprzy spalonym jeszcze pare karnych brakuje

0

Byl tylko jeden obronca, ja im ,, wieże,, a wy nie?

0

Żółta chyba mial@BARCA1899Messi

1

@Lukaslbn to bylo 1 do 1 jak przed rokiem yamal krwawiacy po steplu

4

@Ronad10 do raphinii tez tak podal ze ten do dzis kontuzjowany

1

Zrobil to kilka minut pozniej drugi raz @jackoFR

1

Ty juz nic nie bedziesz mogl. Sytuacja 1 do 1 z premier league w tej kolejce i tam jest zolta, a alcka byla na 16m przed bramką.

0

@TheKlucha nie prawda wykonuja dobrze swoją prace. Ogladalem mecze PL i ekstraklasy w ten weekend tam naprawde nie ma się do czego przyczepić

0

@krzysiekgier z perspektywy kaDego tak bylo

2

Dobrze ze Alvares z Lookmanem zeszli bo byłoby 6:0. Alcarez podobno za slaby na Barcelone

0

Laporta odszedl i wtopa, kota nie ma myszy garcują

0

Robert przebiegnie 5m i nie ma sił

1

Nie ma dowodow ze cuba byl na spalony

0

@NOWYAD777 reszta co grala? Tylko mu podawali bo pilka parzy jak w reprezentacji

0

@yanekfcb atleti musi cos wygrac fair play

0

@burza1982 wygladaja jakby nie spali bo lot przelozyli

0

@Marek_z_Marek do 2 0 balem sie zeby 6 0 nie bylo

0

Na lawce csncelo, maldini i bernal jak za xaviego

0

Bedzie live podczas meczu i po meczu?

2

@Sekstet2009 dziwisz sie ze Perez chce go usunąć i wsadzic swojego bo za mało im pomaga? Mysleli ze fair play wystarczy jako kaganiec na Barcelone.
Laporta woli Tebasa niz jego następcę ktory moze byc jeszcze bardziej pro madryt

1

@Rastafarnianin zobaczcie mecz z przed 10 miesiecy pucharowy atletico z yamalem. To byl doslowanie tylko yamal. Mogl miec 3 asysty, mial jedną, w polowie meczu dostalntaki stepel ze az noga krwawiła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?