RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marusek yamal moze stac 90min
Jak bedzie mial setke to to zrobi. Zawsze jest broniony przez 3-4 do 9 zawodnikow.
0
@JiXSaw ostatnio to czesto nawet
0
@ap0f1s inna murawa
0
@Adik22 real gra co 6 dbi,.pacholek mowi ze nie ma.kiedy trenowac bo pilkarze wypoczywają, a ty masz jechac co 3 dni
0
@mint takiego meczu sie spodziewalem po wtorkowym meczu z Atletico.i.za 3 dni kolejnym
0
@MagdJanko az tak to nie tam biegają jak poparzeni bez kontroli
0
@Jasiorro66 araujo tak lepiej ale Flick chyba chce go trzymac krotko zevy znow nie zgrywal kozaka ze wszystko sam jest w stanie zrobic.
0
@dzefrej234 to jest jedna z tych nietrafionych ktr alrzelecimkolo slupka. Albo mierzy w słupek albo w bramkarza.
Ogladalem dokument o Messim, mowil.w nim ze nauczyl.sie strzelac rzuty wolne w wieku 28 lat.
0
@Cule6173737377171 tragiczna to jest druzyna ktora musi sie cofnac zeby bramki nie atracic bo pki odebrac nie umie. Mi tam nie jest wstyd.
0
@Mak200 wiemy to od dawna a pedri jest na 2 miejscu i wcale nie tak daleko.
0
@addept zobacz messi co.zagral 5 dni temu. Tez bakja. Pedri i ferran w jednym
0
@Oster273727 patrze tak ze ważny mecz mamy we wtorek a dzis wygrac jak najtaniej.
0
@davor1969 drugi najgorszy po ferranie. Zero kontroli srodka pola do czasu az pedi.wszedl.
0
@Jeydy zobacz pululu jagielonia fiorentina. Gosc jest za darmoa 100x lepszy
0
Real nie musial umieszczac premii za potpis membappe w ffp?
1
On serio jest tak glupi czy udaje? Slimak tez biega, zolt tez biega zalezy jak kto biega.
0
Ronaldo dalej strajkuje?
0
Czyli sie nie odbedzie
0
Przelozyli godziny meczu w sobote? Nie mieli grac o 21?
1
Fermin mial farta yamal wypracował suytuacje z viarealem.
4
@dzefrej234 ustalmy jedno Messi dlugo nic dopiero Ronaldo
0
@ACRAB95 zalezy od przypadku, przyszycie miesnia moze byc lepsza opcja ale jest tez ryzyko ze zrobi sie to gorzej lub dojdzie do zakarzenia.
0
@ali3gator gorzej od ferrana nie wypadl, przy golu Bernala mial 30% szans ze pilka do niego dotrze, a napewno zabral.obronce.
0
@szyna129 atletico gralo malo agresywnie co mnie zdziwiło
0
Myslalem ze tu byl spalony czyli przekrecili nas w pierwszym meczu i to zadecydowało
2
Wczoraj pokazali ze sie da. Teraz nie ma wymówek.
2
KaDy widział kto jest lepszy, 1 polowa w madrycie to wypadek przy pracy, wtedy tez mieli lot o 1 w nocy ze wzgledu na huragan.
0
@Arekvip od araujo precz. Casado wyceniany na 50
1
@malypuzon jak wroci de jong to nie szkodzi sprobowac, gorzej nie bedzie, choc oststnie czasy nasza 9 jest mocno odcieta od gry. Potrzeba wiecej ruchu bez pilki a nie tylko czekanie
4.gole vs 0 torresa w tym czasie
5
Wiadomo ze trener boi sie zmian bo jesli jest do rze to mzona to popsuć ale Bernal z Pedrim wygladał dobrze.