0

@Marusek yamal moze stac 90min
Jak bedzie mial setke to to zrobi. Zawsze jest broniony przez 3-4 do 9 zawodnikow.

0

@JiXSaw ostatnio to czesto nawet

0

@ap0f1s inna murawa

0

@Adik22 real gra co 6 dbi,.pacholek mowi ze nie ma.kiedy trenowac bo pilkarze wypoczywają, a ty masz jechac co 3 dni

0

@mint takiego meczu sie spodziewalem po wtorkowym meczu z Atletico.i.za 3 dni kolejnym

0

@MagdJanko az tak to nie tam biegają jak poparzeni bez kontroli

0

@Jasiorro66 araujo tak lepiej ale Flick chyba chce go trzymac krotko zevy znow nie zgrywal kozaka ze wszystko sam jest w stanie zrobic.

0

@dzefrej234 to jest jedna z tych nietrafionych ktr alrzelecimkolo slupka. Albo mierzy w słupek albo w bramkarza.
Ogladalem dokument o Messim, mowil.w nim ze nauczyl.sie strzelac rzuty wolne w wieku 28 lat.

0

@Cule6173737377171 tragiczna to jest druzyna ktora musi sie cofnac zeby bramki nie atracic bo pki odebrac nie umie. Mi tam nie jest wstyd.

0

@Mak200 wiemy to od dawna a pedri jest na 2 miejscu i wcale nie tak daleko.

0

@addept zobacz messi co.zagral 5 dni temu. Tez bakja. Pedri i ferran w jednym

0

@Oster273727 patrze tak ze ważny mecz mamy we wtorek a dzis wygrac jak najtaniej.

0

@davor1969 drugi najgorszy po ferranie. Zero kontroli srodka pola do czasu az pedi.wszedl.

0

@Jeydy zobacz pululu jagielonia fiorentina. Gosc jest za darmoa 100x lepszy

0

Real nie musial umieszczac premii za potpis membappe w ffp?

1

On serio jest tak glupi czy udaje? Slimak tez biega, zolt tez biega zalezy jak kto biega.

0

Ronaldo dalej strajkuje?

0

Czyli sie nie odbedzie

0

Przelozyli godziny meczu w sobote? Nie mieli grac o 21?

1

Fermin mial farta yamal wypracował suytuacje z viarealem.

4

@dzefrej234 ustalmy jedno Messi dlugo nic dopiero Ronaldo

0

@ACRAB95 zalezy od przypadku, przyszycie miesnia moze byc lepsza opcja ale jest tez ryzyko ze zrobi sie to gorzej lub dojdzie do zakarzenia.

0

@ali3gator gorzej od ferrana nie wypadl, przy golu Bernala mial 30% szans ze pilka do niego dotrze, a napewno zabral.obronce.

0

@szyna129 atletico gralo malo agresywnie co mnie zdziwiło

0

Myslalem ze tu byl spalony czyli przekrecili nas w pierwszym meczu i to zadecydowało

2

Wczoraj pokazali ze sie da. Teraz nie ma wymówek.

2

KaDy widział kto jest lepszy, 1 polowa w madrycie to wypadek przy pracy, wtedy tez mieli lot o 1 w nocy ze wzgledu na huragan.

0

@Arekvip od araujo precz. Casado wyceniany na 50

1

@malypuzon jak wroci de jong to nie szkodzi sprobowac, gorzej nie bedzie, choc oststnie czasy nasza 9 jest mocno odcieta od gry. Potrzeba wiecej ruchu bez pilki a nie tylko czekanie
4.gole vs 0 torresa w tym czasie

5

Wiadomo ze trener boi sie zmian bo jesli jest do rze to mzona to popsuć ale Bernal z Pedrim wygladał dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?