RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MagdJanko gdzies od miesiaca
1
@aiven forma rekin
2
@MajkiYB jakby raphinia raz cos dobrze zrobil to byloby latwiej
0
Czyli jak Messi nie zabierze stanowiska to znaczy ze nie ma przekonania ze font bedzie dobrym prezydentem
1
@th@les a xavi to postat znana xd chcial pomoc a zaszkodzil
0
Czemu lige gramy w niedziele a nie w sobote tak zeby miec 4 dni odpoczynku jak real w meczu z benficą? Najpierw mamy 5 dni potem 4. Ten 5 dzien jest juz duzo mniej wazny niz miedzy 3 a 4.
Mozemy grac co 4 dni to tebas musi zrobic jak najgorzej się da. Powinnismy grac w sobote o 18.
1
@Chudini123 tylko okno najpierw otwórz
0
@Gibon97 od ofensywy na jego stronie jest raphinia a narazie cancelo ma wiecej asyst niz raphinia w tym czasie goli i asyst.
0
@Coveta jak gra lewy to jest pilnowany jak gra ferran to obrona tylkontrzyma linie. Ferran ma miejsce lewy miejsca nie ma do tego wolny.
1
Tylko dzieki Yamalowi i pedriemu jestesmy. Real i reszta jest la ligi jest w dołku
0
@Andrzej_Majonez swinia ma ladniejszy
0
To tez pisalem po meczu
0
W moncu cos sie dzieje zeby tylko pilkarze nie wzieli tego do siebie rpzed waznym mecze sa jeszcze mlodzi moga nie rozumiec.
1
@barteq jak dobrze rzadzi to co za roznica. Prezydent tez ma doradcow
1
@turhiay moze nie mieli nikogo lepszego dogadanego
3
@Metalowy14 bo to laporta zwalnia a nie sami odchodza
2
@luka1995 przy 6.0 mozna
6
Myslalem ze to tupac a to raphinia nasz
0
@ACRAB95 to laporta zwalnia a nie daje odejsc czego.nie rozumiesz. Z alemanym tez tak bylo
1
@Marcelinho132 tylko ze tymi transferami za xabiego flick gra do dziś
1
@okube dopoki sa sukcesy mi to nie rozeszkadza. Najwieksza barca byla za Laporty kiedys i dzis. Byli inni i zawsze soe to zle.konczylo.
0
Ferran out pululu in?
2
@maikeru na lewej bo tam raphinia nie dojeżdża jesli lewy obrońca ma dwie asysty w meczu a skrzydlowy nic.
0
Teraz ferrana porownaj
0
@Wkurwix syndrom.Xaviego..Xavi.ich pasem lał,.jeden pas za jedna strate. jak bylo miejsce podać prostopadla to kazdy sie ba. Gralismy wszystko do tylu aby nie stracic. Teraz gramy do przodu i na spalone to jedyna roznica.
0
@seba444 napewno za ferrana nie bYlo by zadnego ryzyka.
0
@novy1899 sam sie wywalil cuba nawet go nie dogonił
0
@Pakomessi wodze ze Kolega ogarnia i jeszcze na nick spojrzalem. Nie moze byc inaczej
0
@LatajacyHolender zapamietaj tylko to ze ja bylem w tych 1/4
1
@Fermin rel Kupil za 70 baniek niejakiego masturbatoro, odpowiednik Yamala.