2

@MagdJanko gdzies od miesiaca

1

@aiven forma rekin

2

@MajkiYB jakby raphinia raz cos dobrze zrobil to byloby latwiej

0

Czyli jak Messi nie zabierze stanowiska to znaczy ze nie ma przekonania ze font bedzie dobrym prezydentem

1

@th@les a xavi to postat znana xd chcial pomoc a zaszkodzil

0

Czemu lige gramy w niedziele a nie w sobote tak zeby miec 4 dni odpoczynku jak real w meczu z benficą? Najpierw mamy 5 dni potem 4. Ten 5 dzien jest juz duzo mniej wazny niz miedzy 3 a 4.
Mozemy grac co 4 dni to tebas musi zrobic jak najgorzej się da. Powinnismy grac w sobote o 18.

1

@Chudini123 tylko okno najpierw otwórz

0

@Gibon97 od ofensywy na jego stronie jest raphinia a narazie cancelo ma wiecej asyst niz raphinia w tym czasie goli i asyst.

0

@Coveta jak gra lewy to jest pilnowany jak gra ferran to obrona tylkontrzyma linie. Ferran ma miejsce lewy miejsca nie ma do tego wolny.

1

Tylko dzieki Yamalowi i pedriemu jestesmy. Real i reszta jest la ligi jest w dołku

0

@Andrzej_Majonez swinia ma ladniejszy

0

To tez pisalem po meczu

0

W moncu cos sie dzieje zeby tylko pilkarze nie wzieli tego do siebie rpzed waznym mecze sa jeszcze mlodzi moga nie rozumiec.

1

@barteq jak dobrze rzadzi to co za roznica. Prezydent tez ma doradcow

1

@turhiay moze nie mieli nikogo lepszego dogadanego

3

@Metalowy14 bo to laporta zwalnia a nie sami odchodza

2

@luka1995 przy 6.0 mozna

6

Myslalem ze to tupac a to raphinia nasz

0

@ACRAB95 to laporta zwalnia a nie daje odejsc czego.nie rozumiesz. Z alemanym tez tak bylo

1

@Marcelinho132 tylko ze tymi transferami za xabiego flick gra do dziś

1

@okube dopoki sa sukcesy mi to nie rozeszkadza. Najwieksza barca byla za Laporty kiedys i dzis. Byli inni i zawsze soe to zle.konczylo.

0

Ferran out pululu in?

2

@maikeru na lewej bo tam raphinia nie dojeżdża jesli lewy obrońca ma dwie asysty w meczu a skrzydlowy nic.

0

Teraz ferrana porownaj

0

@Wkurwix syndrom.Xaviego..Xavi.ich pasem lał,.jeden pas za jedna strate. jak bylo miejsce podać prostopadla to kazdy sie ba. Gralismy wszystko do tylu aby nie stracic. Teraz gramy do przodu i na spalone to jedyna roznica.

0

@seba444 napewno za ferrana nie bYlo by zadnego ryzyka.

0

@novy1899 sam sie wywalil cuba nawet go nie dogonił

0

@Pakomessi wodze ze Kolega ogarnia i jeszcze na nick spojrzalem. Nie moze byc inaczej

0

@LatajacyHolender zapamietaj tylko to ze ja bylem w tych 1/4

1

@Fermin rel Kupil za 70 baniek niejakiego masturbatoro, odpowiednik Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?