0

Tebas nowu dziala na nielegalu na szkode klubu la liga. Kiedy ten czlowiek zostanie zwolniony i slazany za to?

0

@BORO_12 guardiola po rozwodzie. Lepiej rozwinie yamala niz flick

0

Umowa zlecenie, jak Flick wieży w zespol to kasa za wygranie LM :D

2

Ameryke odkrył. Jak 17 latek mial grac 10 lat temu? W wieku 7 lat?

0

@tomasthc lewy nie biega messi nie biega. Raczej bez szans na jakikolwiek pressing.

1

Tebas nie pozwoli by najwieksza gwiazda pilki noznej grala za darmo w barcelonie

5

..Florentino Pérez, który był do listopada członkiem zarządu Hiszpańskiej Federacji..
Too zarty sa tak? Jak prezez klubu może być przełożonym sedziow w lidze?

Tak, Hiszpańska Federacja Piłkarska (RFEF – Real Federación Española de Fútbol) ma wpływ na sędziów w La Liga, choć sama liga jest zarządzana przez osobną organizację – LaLiga.
Jak to działa?

Komitet Techniczny Sędziów (CTA) – To ciało podlegające RFEF, które jest odpowiedzialne za mianowanie, szkolenie i ocenianie sędziów we wszystkich rozgrywkach w Hiszpanii, w tym La Liga.
Obsada sędziowska – To CTA wybiera sędziów na mecze La Liga, a nie sama liga.
System VAR – Również podlega CTA, czyli pośrednio RFEF.

Wpływ RFEF

RFEF ma władzę nad CTA, co oznacza, że może wpływać na system sędziowski, np. poprzez zmiany kadrowe, regulacje czy linie interpretacyjne.
Decyzje sędziowskie często budzą kontrowersje, a kluby La Liga (w tym Real Madryt i FC Barcelona) wielokrotnie oskarżały federację o stronniczość.

Florentino Pérez, jako były członek zarządu RFEF, miał więc pewien formalny wpływ na struktury federacji, ale nie bezpośrednio na decyzje sędziów.

0

Mowi ze Barca od sierpnia miała czas a to on w grudniu zmienił zasady że umowa z Nike nie pokryje dziury w budżecie i Laporta musiał na szybko skrobać hajs.

0

@Patry10 gralismy w trybie eco. Wygrac jak najmniejszym pokladem energii. Teraz trudne mecze co 3 dni

0

6. Cubarsi musi grać na prawej obronie inaczej nie posyła piłek do przodu i traci na tym yamal.
7. Olmo przyszlą 9-tką?
8. Ciwkawe jakby yamal posylał pilki na dobieg Hallandaowi, ten raczej nie mialby problemu zeby zdazyc za nimi. City sie rozpada a halland sie marnuje

1

Tak jak pusalem. Wydaje mi sie ze z atletico zagra jeden Polak.

0

@korn234 zmienil najlepszych zeby odpoczeli na atletico dzis grali na 80%

2

@Gabec i te wybicie na drugi koniec boiska gdzie pilka zatrzymala sie przy choragiewce. Ale forme trzymal

1

Z atletico zagra jeden Polak

2

Vubarsi musi grac na prawej obronie. Ani eric ani araujo nie potrafia rozgrywac jak cubarsi na yamala

0

@Ronad10 Olmo szklanka ale gra na poziomie a nie zabiera miejsce w składzie.

1

dobrze że Gundo juz z nami nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?