3

@addept byl najgorszy, gorszy od niego casado. De jong juz po 15min go opierniczal, Eric tak samo.

0

Kolejny ekpert widzi tylko tomco.chce widzieć. Martin powinien kryc strzelca tylko w tym kołowrotku sie zapodział i akurat stal na linii bramkowej. To z jego pozycji i jego indywidualny rywal oddal strzal.

0

@korn234 jak on ma takiego pecha to jango nie chce

0

@jacek905 na koncu to byli przed meczem z realem teraz sa w polowie

1

@RC28 albo do bramki. Dwa karne na rashfordzie i yamalu

4

@korn234 bo jemu yamal podaje lewemu nie

0

@Arnokk taaaa... Strzalmoddany z jego sektora boiska, gdyby nie to bylaby jego wina. Tak samo moge napisac ze gdyby gral balde nie doszłoby do tej sytuacji

14

@Sekstet2009 wszystkie inne naleza do niego

1

Martin Garix idealnie by sie wpasowal w Real

0

Czemu gramy u nich a real grał u siebie?

3

To w koncu Laporta zarzadza dobrze jesli pozyskanie Hallanda jest mozliwe. Czyli przeczy swoim słowom ze zarzadzanie jest złe.

2

@CPuyol tebasowi dzieku nie Laporte. Leo zarabial duzo, nie mogli podpisac nowego kontraktu bo zawodnik nie moze zarabiac mniej niz 50% poprzedniego kontraktu. Do tego Tebas ci powie ze jest wiecej wart i koniec.

1

@Kosteq73 a to Laporta sciagna Xaviego moze z Alvarezem czy Hallandem bedzie tak samo. Jeden mowi drugi robi.

1

Patrzac na wyniki/finanse to jest jakis kosmos. United czy inne kluby spadłyby z ligi z takim ,,nie fair play,,.

1

@Gacu95 na poczatku sezonu gral na spo tam gdzie olmomi fermin. Tuż przed kontuzja byl z nich najlepszy. Dlugo nie gral więc forma raczej nie jest na najwyzszym poziomie

0

Czy jak Barca wróci do 1:1 to Tebas sie obudzino poluzuje kaganiec finansowy? Wtedy real zrobi sobie jeszcze z 10 transferow bo bez tego nie ma szans nic wygrac.

0

@DonJuanMarquez kazda seria kiedys sie konczy

0

Konkurencji sie boi

0

Dwa ostatnie występy dla mnie TOP. Jedynie brakuje doswiadczenia.

12

Zobaczyl jak graja i nie chce sobie statystyk psuć?

3

Mowilem ze chodzi jak kulawy to cieszyliscie sie ze nic mu nie jest

0

@asdfcb nie rozumiem hejtu na Balde. Zawsze jak rywal.presuje to jest podanie do kounde, kounde do bramkarza, bramkarz do erica, eric.do balde i balde musi pilke wyprowadzac. Nikt z obroncow tego nie robi.

0

Ja tu tylko nalisyze ze nie chce wiecej ogladac delfina w stroju Barcelony bo tv poleci przez okno. tak zlego wystepu pilkarza w zyciu nie widziałem.Moze real go kupi tam takich potrzebują.

0

@mkl87 jaki napastnik nie miałby liczb w barcelonie majac na skrzydle yamala raphinie w pomocy pedriego de jonga olmo i fermina? Ferran = Milik

1

@th@les niby czego mu brakuje na 9 oprocz podan od kolegow z zespolu?

0

@asdfcb wez sie czlowieku uspokuj. Alvarez juz gra pod zwolnienie. Bedzie taniej.

0

@Wiking88 doputy sedziowie beda nas ebac

2

Yamal ocena 10 a madrycki odpowiednik 6.4 najnizsza ocena

4

@bartoszek elche to Ty szanuj, jedna z bardzo niewielu druzyn la liga ktora chce z Barcelona grac w pilke a nie muruje bramke jak real madryt

0

To nie kontuzja dlatego złapal sie za mięsień i kuleje od tej pory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?