RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@addept byl najgorszy, gorszy od niego casado. De jong juz po 15min go opierniczal, Eric tak samo.
0
Kolejny ekpert widzi tylko tomco.chce widzieć. Martin powinien kryc strzelca tylko w tym kołowrotku sie zapodział i akurat stal na linii bramkowej. To z jego pozycji i jego indywidualny rywal oddal strzal.
0
@korn234 jak on ma takiego pecha to jango nie chce
0
@jacek905 na koncu to byli przed meczem z realem teraz sa w polowie
1
@RC28 albo do bramki. Dwa karne na rashfordzie i yamalu
4
@korn234 bo jemu yamal podaje lewemu nie
0
@Arnokk taaaa... Strzalmoddany z jego sektora boiska, gdyby nie to bylaby jego wina. Tak samo moge napisac ze gdyby gral balde nie doszłoby do tej sytuacji
14
@Sekstet2009 wszystkie inne naleza do niego
1
Martin Garix idealnie by sie wpasowal w Real
0
Czemu gramy u nich a real grał u siebie?
3
To w koncu Laporta zarzadza dobrze jesli pozyskanie Hallanda jest mozliwe. Czyli przeczy swoim słowom ze zarzadzanie jest złe.
2
@CPuyol tebasowi dzieku nie Laporte. Leo zarabial duzo, nie mogli podpisac nowego kontraktu bo zawodnik nie moze zarabiac mniej niz 50% poprzedniego kontraktu. Do tego Tebas ci powie ze jest wiecej wart i koniec.
1
@Kosteq73 a to Laporta sciagna Xaviego moze z Alvarezem czy Hallandem bedzie tak samo. Jeden mowi drugi robi.
1
Patrzac na wyniki/finanse to jest jakis kosmos. United czy inne kluby spadłyby z ligi z takim ,,nie fair play,,.
1
@Gacu95 na poczatku sezonu gral na spo tam gdzie olmomi fermin. Tuż przed kontuzja byl z nich najlepszy. Dlugo nie gral więc forma raczej nie jest na najwyzszym poziomie
0
Czy jak Barca wróci do 1:1 to Tebas sie obudzino poluzuje kaganiec finansowy? Wtedy real zrobi sobie jeszcze z 10 transferow bo bez tego nie ma szans nic wygrac.
0
@DonJuanMarquez kazda seria kiedys sie konczy
0
Konkurencji sie boi
0
Dwa ostatnie występy dla mnie TOP. Jedynie brakuje doswiadczenia.
12
Zobaczyl jak graja i nie chce sobie statystyk psuć?
3
Mowilem ze chodzi jak kulawy to cieszyliscie sie ze nic mu nie jest
0
@asdfcb nie rozumiem hejtu na Balde. Zawsze jak rywal.presuje to jest podanie do kounde, kounde do bramkarza, bramkarz do erica, eric.do balde i balde musi pilke wyprowadzac. Nikt z obroncow tego nie robi.
0
Ja tu tylko nalisyze ze nie chce wiecej ogladac delfina w stroju Barcelony bo tv poleci przez okno. tak zlego wystepu pilkarza w zyciu nie widziałem.Moze real go kupi tam takich potrzebują.
0
@mkl87 jaki napastnik nie miałby liczb w barcelonie majac na skrzydle yamala raphinie w pomocy pedriego de jonga olmo i fermina? Ferran = Milik
1
@th@les niby czego mu brakuje na 9 oprocz podan od kolegow z zespolu?
0
@asdfcb wez sie czlowieku uspokuj. Alvarez juz gra pod zwolnienie. Bedzie taniej.
0
@Wiking88 doputy sedziowie beda nas ebac
2
Yamal ocena 10 a madrycki odpowiednik 6.4 najnizsza ocena
4
@bartoszek elche to Ty szanuj, jedna z bardzo niewielu druzyn la liga ktora chce z Barcelona grac w pilke a nie muruje bramke jak real madryt
0
To nie kontuzja dlatego złapal sie za mięsień i kuleje od tej pory.