3

@Kibic1999 ferran to jakiś środek do czyszczenia dywanow?

0

@luka1995 a za darmo?

0

Casado i torres za alvareza o ani grosza wicej. Maja wtedy 2 zawodnikow to lepsze niz jeden zawodbik jak dostanie kontuzji
A casado i ferran to i tak najlepsi pilkarze w ich kluboku.

0

@Zenon83 taki cancelo nic wiecej

0

@bary jagielonia ma jeszcze jednego zawodnika na tym poziomie i jest za darmo w te lato. Pululu zobacz skrot jagielonia fiorentina drugi mecz.

1

To niech nam zaplaca 30 baniek jak jest tyle wart i go bior. Kazdy bedzie zadowolony

2

W lidze raphinia w lidze mistrzów yamal tak chyba sa dogadani.

0

Gdzie carreras?

5

Tak czy siak ferran musi odejsc nie dla niego barcelona

0

@Rupert_Haubica nie sa naszym rywLem to liga nizej

0

@Kubsoleon alez on by tam pasowal. Jak piesc do oka. Jak on z serwisem od pedriego yanala.raphini olmo lopeza nie jest w stanie nic strzelic.

0

@sopa10pl nico juz chce odejsc

0

Christensen i 100 bananow powinno byc git. On sie marnuje w atletico nie ma z kim grac tam

0

@PatWhat np. na monjic to byly pierwsze rzedy wylaczone

0

Ten baner jest strasznie irytujacy, reklamy powinny byc 3x drosze bo strasznie rozprasza w tv.

0

@HypeR to bramkarz godzine nic nie robił

0

@wyrek od czego jak on godzinę stal.w miejscu.

0

@ousmanedembele10 fizycznie i szybkosciowo wyglada swietnie ale wojtek lepiej ustawia obrońców .

1

Teraz ro ja nie chce. Z rajo ma grac Wojciech.

1

Cala paczke wyjaral przed meczem byl rozgrzany

0

Yamal na rowni. 4 gole to jego udział. Cala obronę Newcastle bral.na siebie. Tego nie widać w statystykach

7

@masik86 4 bramki przewagi i 10minut. Moglo byc gorzej.

0

Incydent kałowy, krecili go jak chcieli. Lewy nie spresowal a Erica nie bylo wcale nie tylko przy akcji na stracona bramke. Wszystkie bramki tracimy przez glupote z Newcastle i atletico.

3

@Elvisek szkoda ze dwóch naleznych czerwonych nie zalatwil

0

W drugej polowie jakby presja zeszła i gralismy jak w lidze.

6

Jakiej kontuzji? Sraczka? Robili gon ak chcieli, kazdy atak jego stroną

1

@Kapitan9 w realu jest kazdy mecz na najwyższym poziomie

4

Dobrze ze przerwa

0

Live prosze odpalciel, tyle emocji

5

niestety. Czemu komentatorzy tacy smutni? Uśmiechnijcie sie brygada hej.
Newcastle powinno grac w 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?