RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kibic1999 ferran to jakiś środek do czyszczenia dywanow?
0
@luka1995 a za darmo?
0
Casado i torres za alvareza o ani grosza wicej. Maja wtedy 2 zawodnikow to lepsze niz jeden zawodbik jak dostanie kontuzji
A casado i ferran to i tak najlepsi pilkarze w ich kluboku.
0
@Zenon83 taki cancelo nic wiecej
0
@bary jagielonia ma jeszcze jednego zawodnika na tym poziomie i jest za darmo w te lato. Pululu zobacz skrot jagielonia fiorentina drugi mecz.
1
To niech nam zaplaca 30 baniek jak jest tyle wart i go bior. Kazdy bedzie zadowolony
2
W lidze raphinia w lidze mistrzów yamal tak chyba sa dogadani.
0
Gdzie carreras?
5
Tak czy siak ferran musi odejsc nie dla niego barcelona
0
@Rupert_Haubica nie sa naszym rywLem to liga nizej
0
@Kubsoleon alez on by tam pasowal. Jak piesc do oka. Jak on z serwisem od pedriego yanala.raphini olmo lopeza nie jest w stanie nic strzelic.
0
@sopa10pl nico juz chce odejsc
0
Christensen i 100 bananow powinno byc git. On sie marnuje w atletico nie ma z kim grac tam
0
@PatWhat np. na monjic to byly pierwsze rzedy wylaczone
0
Ten baner jest strasznie irytujacy, reklamy powinny byc 3x drosze bo strasznie rozprasza w tv.
0
@HypeR to bramkarz godzine nic nie robił
0
@wyrek od czego jak on godzinę stal.w miejscu.
0
@ousmanedembele10 fizycznie i szybkosciowo wyglada swietnie ale wojtek lepiej ustawia obrońców .
1
Teraz ro ja nie chce. Z rajo ma grac Wojciech.
1
Cala paczke wyjaral przed meczem byl rozgrzany
0
Yamal na rowni. 4 gole to jego udział. Cala obronę Newcastle bral.na siebie. Tego nie widać w statystykach
7
@masik86 4 bramki przewagi i 10minut. Moglo byc gorzej.
0
Incydent kałowy, krecili go jak chcieli. Lewy nie spresowal a Erica nie bylo wcale nie tylko przy akcji na stracona bramke. Wszystkie bramki tracimy przez glupote z Newcastle i atletico.
3
@Elvisek szkoda ze dwóch naleznych czerwonych nie zalatwil
0
W drugej polowie jakby presja zeszła i gralismy jak w lidze.
6
Jakiej kontuzji? Sraczka? Robili gon ak chcieli, kazdy atak jego stroną
1
@Kapitan9 w realu jest kazdy mecz na najwyższym poziomie
4
Dobrze ze przerwa
0
Live prosze odpalciel, tyle emocji
5
niestety. Czemu komentatorzy tacy smutni? Uśmiechnijcie sie brygada hej.
Newcastle powinno grac w 9