RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Typ dostal note 0 w mrczu z barcą nie podyktował karnego przecie realowi i jedzie na mundial. Cielawe
7
5 bramek w miesiac nie strzela sie fartem
Dajmy go na 9tke gorszy nie bedzie
0
Robert chce uciec od Alvaro i baciaty
0
Sedzia zostal zawieszony w tym sezonie LM
5
1mld albo won,!
4
Przepisy pilki noznej premiują gre defensywną niestety
2
Bez sensu karac czerwona w sytuacji 1 na 1. Powinna byc zolta i karny. Takie przepisy bylyby uczciwe.
2
@Ronad10 oni w kaDym meczu graja reką niecelowo. W sobote tez nie zrobil tego celow. Po prostu nie chcial by pilka przelecialo na 1 na 1
6
Do eksperta idac tym tokiem rozumiwania. cubarsi tez nie faulowal to simeone zaczepia go nogą szukajac kontaktu.
1
Za Xaviego na boisku brakowalo tylko wiecej ruchu inpodan donprzodu teraz jest tego masa zas nic nie bronimy. Kiedys madryt przyjechał do nas gdy gralismy bez 8 podstawowych pilkarzy. Wygralismy 1 0 broniac sie caly mecz. Xavi nie mial caly sezon pedriego, raphinia sfochowany, yamal 16 lat.
Bez obrony nikt nie wygral LM. Jedynie nadzieja q w. tym ze to FC Barcelona wielka bedzie pierwsza. Tylko to trzyma Flicka.
0
Taknto ejst na tym swiecie ze jest ten co rządzi i ten rządzony. ten deugi musi tez chwalic pilkarzy rzadzacych a rzadzacy nie musi chwalic pilkarzy rządzonych. My mowimy ze sedziowanie dobre chociaz nas skrzywdzilo a druga strona nigdy tego o sobie nie powie bo jest ślepa na siebie.
Taki charakter ludzi
0
@DonAndrzejos bo nie bylo
3
Bramkarz uratowal atletico i sedzia
5
Rashford nie ma przycisku podania na padzie. Gra na dwa przyciski
0
Inne strony podaja ze mial ponad 20 i 14 skutecznych.
0
@Maciux7 madryt zatrudnia sedziow w la liga. Sediow w uefa tez zatrudniaja na podstawie historii internetowmej. Jesli sedzia daje lajki pod meczami druzyn oni to sprawdzają
0
@Czarny_ck nie trzeba nic tlumaczyc co nie zostalo.zapisane w protokole
0
Bez obrony nie wygramy, bez kasy nie pogramy, sedziowie sa zatrudniani na podstawie komu lajkują posty na insta
0
Eric byl na grzybach
0
@MACIEK 22 jedno i to same madrycke scierwo
1
@filip1998 chyba kibice na fcbarca. Faulu nie bylo
0
@Vulpin jak faul to czerwo ale faulu nie bylo a wymuszenie faulu
1
@kajoj12 najlepsze to jak przezywa kazdy strzal a w tym czasie akcja idzie jego stroną
0
Czerwona za faul ktorego nie bylo. Negrieria nawet w LM przesladuje
1
@MagdJanko to byloby minimum , ja maże o 6 0
0
Eric od miesiaca jest tragiczny, najgorszy w skladzie ktory gra
0
,,A jeśli zechce odejść?
W takim przypadku wyobraź sobie, że ja jestem bogiem i dopóki nie powiem "niech odejdzie", to nic się nie wydarzy.,,
A co jesli bedzie gral specialnie źle (na poziomie ekstraklasay) zeby trener go nie wystawial?
0
To u nas niech zagrają
0
@Zdenekfcb chyba ciebie
0
@bartoszek ostatni mecz z bayernem 4: 1