RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Tridente2015 wyglada jak DLSS 5.0
1
@Cules69 dobre. Jakby niezaznajomiony kibic przeczytal te sklady to drugi powiedziałby ze jest wyjsciowy.
Jakies ferminy, ferrany, kundel, gerart martin( jak samochod).
0
Zadzwoncie do Laporty powiedzcie zeby sprawdzil czy Halland nie ma klauzuli ze do Barcy moze odejsc za 50%
0
@Hasszz nie nie jest szansa na podbocie ceny a ten zagra najgorszy mecz zycia i zostanie w Barcelonie bo nikt nie da za niego 5mln
4
@kemyt1995 to sobie wyobraż ze jestes kibicem białychi dzień staje sie lepszy
0
@Titi900 ze Gavi na LS/LP?
0
Kto na lewym skrzydle? Olmo czy ktos inny?
0
Wszedzie szukają tylko nie u soebie
0
Po prostu bo byl slaby.
0
To co zagral Ronaldonho z Realem, to Messi nie mial takiego wystepu.
0
@lincoln25 jakby kaDy mial sie tlumaczyc za reklame to ja mam watek do Chaizera czemu jojankoszula nie jest jasnie biała
0
Moze RL byl drogi za reklame i formy upadly.
0
Teraz pilka odbita od bramkarza trafia do mbappe na spalonym znow kopie w bramkarza i real ma rozny a jest soalony. Barcelonie tak ostatnio bramke zabrali z Atletico
0
Obronca po kontuzji oddaje duzo lepszy strzal niz Mbappe majac wiecej czasu i dostaje kontuzji. Kompromitacja na calego.
12
Zrobi wszystko zeby barcelona nie wygrala wszystkich meczow do konca.
0
Ale barcy nie stac bylo sprowadzic ponownie Messiego
0
Sorlot.to nie jest njwyzsza polka do tego ksoztuje 50 baniek z pensją. kolejny torres
0
@Hubert194 zaden obronca nie da razy obswatic 4 napastnikow i pol boiska, juz lepeij kupic napastnika zeby yamal.mial z kim grac a anie jeden na wszystkivh a reszta stoi.
0
Jakie Alvarez ma minusy jako nr 9? Jest drugim na swiecie z tak celnym strzalem. Nie traci glupio pilek, wysokie iq boiskowe, szybki dobrze panuje nad pilką.
Wymiencie plusy rekina:
7
Jeszcze w LM w łeb i sezon z niczym
0
Max raz, uefa na to nie pozwoli. Bayern ledwo wygral bedac 2x lepszy
9
A my nie widzimy powodu by placic wiecej.
0
Sedzia robil co milg raz sie pomylił , zapomnial kto mu placi
1
Jak nie biega 40km/h to go nie chce. Obrona we wloszech gra na 5 obroncow nisko ustawionych po co on nam?
0
@manolis1 jakby pilka sie odbila od naszego gracza tez bylby spalony. To bez sensu
6
Komentarz usunięty
2
@orgazm44 to by nic nie dalo, chcieli zniszczyć Barcelone finansowo nie dali rady, to sedziowaniem nadrobią. Bayern dzia przekrecony z bramką po faulu i czerwona dla rudegogeja
1
@gohan77 taki bayern ma problem na 1-2 pozycjach my mamy na 8
1
@Cules69 obrona bayernu z clą pomoca i skrzydkowymi biegła jak do pożaru.