0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Tridente2015 wyglada jak DLSS 5.0

1

@Cules69 dobre. Jakby niezaznajomiony kibic przeczytal te sklady to drugi powiedziałby ze jest wyjsciowy.
Jakies ferminy, ferrany, kundel, gerart martin( jak samochod).

0

Zadzwoncie do Laporty powiedzcie zeby sprawdzil czy Halland nie ma klauzuli ze do Barcy moze odejsc za 50%

0

@Hasszz nie nie jest szansa na podbocie ceny a ten zagra najgorszy mecz zycia i zostanie w Barcelonie bo nikt nie da za niego 5mln

4

@kemyt1995 to sobie wyobraż ze jestes kibicem białychi dzień staje sie lepszy

0

@Titi900 ze Gavi na LS/LP?

0

Kto na lewym skrzydle? Olmo czy ktos inny?

0

Wszedzie szukają tylko nie u soebie

0

Po prostu bo byl slaby.

0

To co zagral Ronaldonho z Realem, to Messi nie mial takiego wystepu.

0

@lincoln25 jakby kaDy mial sie tlumaczyc za reklame to ja mam watek do Chaizera czemu jojankoszula nie jest jasnie biała

0

Moze RL byl drogi za reklame i formy upadly.

0

Teraz pilka odbita od bramkarza trafia do mbappe na spalonym znow kopie w bramkarza i real ma rozny a jest soalony. Barcelonie tak ostatnio bramke zabrali z Atletico

0

Obronca po kontuzji oddaje duzo lepszy strzal niz Mbappe majac wiecej czasu i dostaje kontuzji. Kompromitacja na calego.

12

Zrobi wszystko zeby barcelona nie wygrala wszystkich meczow do konca.

0

Ale barcy nie stac bylo sprowadzic ponownie Messiego

0

Sorlot.to nie jest njwyzsza polka do tego ksoztuje 50 baniek z pensją. kolejny torres

0

@Hubert194 zaden obronca nie da razy obswatic 4 napastnikow i pol boiska, juz lepeij kupic napastnika zeby yamal.mial z kim grac a anie jeden na wszystkivh a reszta stoi.

0

Jakie Alvarez ma minusy jako nr 9? Jest drugim na swiecie z tak celnym strzalem. Nie traci glupio pilek, wysokie iq boiskowe, szybki dobrze panuje nad pilką.
Wymiencie plusy rekina:

7

Jeszcze w LM w łeb i sezon z niczym

0

Max raz, uefa na to nie pozwoli. Bayern ledwo wygral bedac 2x lepszy

9

A my nie widzimy powodu by placic wiecej.

0

Sedzia robil co milg raz sie pomylił , zapomnial kto mu placi

1

Jak nie biega 40km/h to go nie chce. Obrona we wloszech gra na 5 obroncow nisko ustawionych po co on nam?

0

@manolis1 jakby pilka sie odbila od naszego gracza tez bylby spalony. To bez sensu

6

Komentarz usunięty

2

@orgazm44 to by nic nie dalo, chcieli zniszczyć Barcelone finansowo nie dali rady, to sedziowaniem nadrobią. Bayern dzia przekrecony z bramką po faulu i czerwona dla rudegogeja

1

@gohan77 taki bayern ma problem na 1-2 pozycjach my mamy na 8

1

@Cules69 obrona bayernu z clą pomoca i skrzydkowymi biegła jak do pożaru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?