5

Jutro zostal nam najwazniejszy.mecz w sezonie

1

@Krisey simeone pokaz ze masz jaja czy tylko udajesz

0

Jesli ktos ma rok przerwy w sporcie to juz nie wróci do tej formy. On dwa lata nic nie gra. Real chwyta sie kazdej brzytwy.

0

@Nefir 2 mecze i zero sytuacji

0

@maatiixx kane tylko ile on jeszcze pogra. Chyba ze nie wygra lm i trzyma go klątwa. a tak to nie ma wyjscia trzeba najlepszych brać

0

Maciek Miko: "Meczem z Atlético Rashford stracił szansę na dalszą grę w Barcelonie"
Maciek nie da wiecej szans Rashfordowi na gre w barcelonie. Anglik musi sxukac pracodawcy.

0

@Tomaszekkkkk zapłacone nie pokazanr

1

Stracilismy bramke bo casado myslal ze gramy na 3 śo

0

@maatiixx dokladnie mialabyc fuzja powinni wszyscy byc co mogą. a odcinki 2.5h. kazdy zadowolony

0

Teraz pytanie czy jakby ferran nie dotkną to by wpadloby od slupka. Niesamowita bramka im Yamala.

2

bramka yamala ferran na farcie strącił. Widzialem 20x jak ferran mial setke i nie trafil

1

Bramka na 1 0 i naszemu bramkarzowi. Cudo

0

@Tomaszekkkkk lepiej jak maja stac niz casadoni rasford grac

1

@RymsonPL stojacy pedrin i yamal zrobi wiecej niz casado i rashford

0

@fotohobby niz w doopie

0

@Wkurwix jak widzą jak pilka sie od niego odbija to nie chca podawac

0

@FATTOMY tebas sie nie zgodzi, przy messim bylo ze musi byc min polowa a tebas i tak.sobie moze wpisac ile chce

1

Moj nick nie mowi ze jestem na nie, tylko to ze nie jestem Lewandowski.
Robert dal wiecej w szatni niz na boisku. Jesli nadaj jest w stanie nam pomoc niech zostanie.

1

Lepiej nie grac wcale niz mieszac skladem orzed waznym meczem. Wiem z esportu druzynowego ze mieszajac skladem potem w waznym meczu brakuje pewnosci i takiego zrozumienia na 100% a na takim poziomie to robi roznice

0

@19xavi93 niby dobry pomysl ale pilkarze zamiast sie rozgrzewac przy linni to mecz ogladaja potem sie slabo dogrzani i kontuzja.

0

@Bogan gramy najlepszym skladem to potem sie nie dziwmy ze taka przewaga w lidze

0

@krzak82 obudz sie. Wszystkie duze media sa sterowane jak sedziowanie w LL

0

Wstyd ze taki klub potrzebuje karnego z gironą zeby wygrsc. Roxumiem z klubem o podobnym budżecie ale nie gironą

0

Kto to ten Messi?

0

Spokojnie jeszcze 4 dni z wczorajszym. To zaslona dymna.Musi grac bo to ostatni wazny mecz. Lige raczej wygramy

7

I taki real chce ogladac. Kibic barcy cieszy sie podwojnie.

0

@Arcybiskup po meczu zrobią

0

@[Oli] nie rozmawiajmy o karnym dla ekipy która wydaje 10x tyle na pilkarzy co girona. Tu min 3 1 powinno byc.

1

Nie dostal karegno? Ojej niech sie odwołają

1

Real ma tyle hajsu ze bez karnego powinien wygrac min 3 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?