RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jutro zostal nam najwazniejszy.mecz w sezonie
1
@Krisey simeone pokaz ze masz jaja czy tylko udajesz
0
Jesli ktos ma rok przerwy w sporcie to juz nie wróci do tej formy. On dwa lata nic nie gra. Real chwyta sie kazdej brzytwy.
0
@Nefir 2 mecze i zero sytuacji
0
@maatiixx kane tylko ile on jeszcze pogra. Chyba ze nie wygra lm i trzyma go klątwa. a tak to nie ma wyjscia trzeba najlepszych brać
0
Maciek Miko: "Meczem z Atlético Rashford stracił szansę na dalszą grę w Barcelonie"
Maciek nie da wiecej szans Rashfordowi na gre w barcelonie. Anglik musi sxukac pracodawcy.
0
@Tomaszekkkkk zapłacone nie pokazanr
1
Stracilismy bramke bo casado myslal ze gramy na 3 śo
0
@maatiixx dokladnie mialabyc fuzja powinni wszyscy byc co mogą. a odcinki 2.5h. kazdy zadowolony
0
Teraz pytanie czy jakby ferran nie dotkną to by wpadloby od slupka. Niesamowita bramka im Yamala.
2
bramka yamala ferran na farcie strącił. Widzialem 20x jak ferran mial setke i nie trafil
1
Bramka na 1 0 i naszemu bramkarzowi. Cudo
0
@Tomaszekkkkk lepiej jak maja stac niz casadoni rasford grac
1
@RymsonPL stojacy pedrin i yamal zrobi wiecej niz casado i rashford
0
@fotohobby niz w doopie
0
@Wkurwix jak widzą jak pilka sie od niego odbija to nie chca podawac
0
@FATTOMY tebas sie nie zgodzi, przy messim bylo ze musi byc min polowa a tebas i tak.sobie moze wpisac ile chce
1
Moj nick nie mowi ze jestem na nie, tylko to ze nie jestem Lewandowski.
Robert dal wiecej w szatni niz na boisku. Jesli nadaj jest w stanie nam pomoc niech zostanie.
1
Lepiej nie grac wcale niz mieszac skladem orzed waznym meczem. Wiem z esportu druzynowego ze mieszajac skladem potem w waznym meczu brakuje pewnosci i takiego zrozumienia na 100% a na takim poziomie to robi roznice
0
@19xavi93 niby dobry pomysl ale pilkarze zamiast sie rozgrzewac przy linni to mecz ogladaja potem sie slabo dogrzani i kontuzja.
0
@Bogan gramy najlepszym skladem to potem sie nie dziwmy ze taka przewaga w lidze
0
@krzak82 obudz sie. Wszystkie duze media sa sterowane jak sedziowanie w LL
0
Wstyd ze taki klub potrzebuje karnego z gironą zeby wygrsc. Roxumiem z klubem o podobnym budżecie ale nie gironą
0
Kto to ten Messi?
0
Spokojnie jeszcze 4 dni z wczorajszym. To zaslona dymna.Musi grac bo to ostatni wazny mecz. Lige raczej wygramy
7
I taki real chce ogladac. Kibic barcy cieszy sie podwojnie.
0
@Arcybiskup po meczu zrobią
0
@[Oli] nie rozmawiajmy o karnym dla ekipy która wydaje 10x tyle na pilkarzy co girona. Tu min 3 1 powinno byc.
1
Nie dostal karegno? Ojej niech sie odwołają
1
Real ma tyle hajsu ze bez karnego powinien wygrac min 3 1