RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Alvarez sie nie zgodzi to psg moze i dawac 200mln
0
@Patriskos silva jako obronca xd od wiatru sie przewroci
0
@pienaar super jestm za ale kto
0
Jak sedzia zobaczy ze mamy 100 okazji w mecxu to napewno bedzie pomagal wyrownac mecz. @mildan1704
0
@kaamil1910 w lidze mistrzow?
0
Co to jest prodziż?
0
30mln i simeone wiezie go osobiscie samochodem do barcelony
0
@PJ777 to podpiszmy alvareza na 20 lat
0
@tarantino10 na pbronie bedzie gral za tyle siana musi byc wszechstronny
0
Pp co nam typ ktory gra na pozycji raphini, rashford i cancelo? Na SO zagra? Po co!
0
Jak chcesz do braecy to lo co podpisywales kontrakt na taka klauzure?Czy ma wpisane ze jak chce odejsc do barcelony to za darmo?
2
Ten Muriqi to kot jest. Widzialem pare meczow np z realem i robil co chcial.
0
@krefi10 do szkolki chyba
0
@Hubert194 na lewej najlepszy obecnie jest Mendes z PSG potem Cucurella za dwa lata konczy kontrakt bedzie mial 30lat. Narazie cancelo trzeba nauczyc wracac i grac w obrobie. Potrzebujemy obronce ktory bedzie wszystko czyscil i ustawial sie na linni spalonego. Tylko tyle
0
@FcPortoFan1999 niech biora do porto Roberta i graja LM
0
@Calcium bo maldini jest hiszpanem i tam inaczej gra sie w pilke niz w polsce. Mysle ze Robert go polecił. Robert we wlogach na dzieli nas pilka wprowadzal go do kadry reprezentacji
1
Po co? Mogla byc jak Messi w kobiecej pilce.
0
@CuleLbn on jest wart min 50
0
100mln i ani grosza mniej
1
Bulka
Cash Wiśniewski bednarek kiwior
Szymanski zielinski
Zalewski
Kaminski lewy pietuszewski
6
Bardziej ufam ze zna sie na pilce brat pilkarza z top 10 niz jakiejś dzienniakrce.
0
@Litman pedri strzelil dwie bramki
0
Ja tez potwoerdzam ze lewy zagra i mnie na podwóru
0
@RanDiFCB nie porównuj gry w barcelonie do gry w atletico. W barcelonie nawet slepy by strzelil 10 bramek w sezonie.
0
Najwazniejsz epytanie czy bedziecie w wakacje? Jest duzo tematow do omowienia na ktore nie bylo czasu, mundial...
0
To by nic nie dalo nie dalo by nic. To gra druzynowa. Ile ma asyst?
28
Wszystko przegrail to jeszcze lanie na koniec
0
@dingoDingo czlowiek po 16r zycia sie tylko starzeje. Po 30r robia sie zmarszczki, wypadaja wlosy, odklada sie nadmierny tluszcz. Wlasnie mija ci najlepszy okres ruchania w zyciu.
0
@bronx ta parada byla perfekcyjna lecz pilka leciala idealnie blisko niego. Jakby tego nie obronil to by go zwolni.
0
@tarantino10 wygrac z realem zaden wyczyn.