1

Jak Alvarez sie nie zgodzi to psg moze i dawac 200mln

0

@Patriskos silva jako obronca xd od wiatru sie przewroci

0

@pienaar super jestm za ale kto

0

Jak sedzia zobaczy ze mamy 100 okazji w mecxu to napewno bedzie pomagal wyrownac mecz. @mildan1704

0

@kaamil1910 w lidze mistrzow?

0

Co to jest prodziż?

0

30mln i simeone wiezie go osobiscie samochodem do barcelony

0

@PJ777 to podpiszmy alvareza na 20 lat

0

@tarantino10 na pbronie bedzie gral za tyle siana musi byc wszechstronny

0

Pp co nam typ ktory gra na pozycji raphini, rashford i cancelo? Na SO zagra? Po co!

0

Jak chcesz do braecy to lo co podpisywales kontrakt na taka klauzure?Czy ma wpisane ze jak chce odejsc do barcelony to za darmo?

2

Ten Muriqi to kot jest. Widzialem pare meczow np z realem i robil co chcial.

0

@krefi10 do szkolki chyba

0

@Hubert194 na lewej najlepszy obecnie jest Mendes z PSG potem Cucurella za dwa lata konczy kontrakt bedzie mial 30lat. Narazie cancelo trzeba nauczyc wracac i grac w obrobie. Potrzebujemy obronce ktory bedzie wszystko czyscil i ustawial sie na linni spalonego. Tylko tyle

0

@FcPortoFan1999 niech biora do porto Roberta i graja LM

0

@Calcium bo maldini jest hiszpanem i tam inaczej gra sie w pilke niz w polsce. Mysle ze Robert go polecił. Robert we wlogach na dzieli nas pilka wprowadzal go do kadry reprezentacji

1

Po co? Mogla byc jak Messi w kobiecej pilce.

0

@CuleLbn on jest wart min 50

0

100mln i ani grosza mniej

1

Bulka
Cash Wiśniewski bednarek kiwior
Szymanski zielinski
Zalewski
Kaminski lewy pietuszewski

6

Bardziej ufam ze zna sie na pilce brat pilkarza z top 10 niz jakiejś dzienniakrce.

0

@Litman pedri strzelil dwie bramki

0

Ja tez potwoerdzam ze lewy zagra i mnie na podwóru

0

@RanDiFCB nie porównuj gry w barcelonie do gry w atletico. W barcelonie nawet slepy by strzelil 10 bramek w sezonie.

0

Najwazniejsz epytanie czy bedziecie w wakacje? Jest duzo tematow do omowienia na ktore nie bylo czasu, mundial...

0

To by nic nie dalo nie dalo by nic. To gra druzynowa. Ile ma asyst?

28

Wszystko przegrail to jeszcze lanie na koniec

0

@dingoDingo czlowiek po 16r zycia sie tylko starzeje. Po 30r robia sie zmarszczki, wypadaja wlosy, odklada sie nadmierny tluszcz. Wlasnie mija ci najlepszy okres ruchania w zyciu.

0

@bronx ta parada byla perfekcyjna lecz pilka leciala idealnie blisko niego. Jakby tego nie obronil to by go zwolni.

0

@tarantino10 wygrac z realem zaden wyczyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?