0

Wiem co powinniśmy zrobić! Zwolnić trenera który wygrał Ligę, doszedł do półfinału pucharu krajowego i gra w półfinale CL. Ahh zapomniałem napisać ze wrócił ze 3 mecze temu po operacji nowotworu. Pewnie nawet nie zdarzył dobrze pogadać ze wszystkimi w klubie sam na sam.
Zwolniiiiicccc!

0

Gallaret.
Alexisa to tu jeszcze parę tygodni temu wszyscy chcieli sprzedać. A co do meczu z Milanem to pragnę Ci przypomnieć: ta sama jedenastka również wygrała z Milanem! Wow xp

0

Serio nikt z Was nie skupia się nad tym ze możemy awansować? Wydawało mi się ze mamy jeszcze minimum 90.minut czasu by wygrać. Wszyscy zapomnieli tych parę wyników 5-0 z zeszłego sezonu albo 4 gole z Bayernem w 2008? Te wszystkie durne artykuły pojawiły się, zdaje mi się, z tydzień za wcześnie.

0

Guardiola co? Jak z graliśmy z Interem w Mediolanie i nie przeprowadził zmian i taktyki przez co dostaliśmy 3 gole w drugiej połowie to kibice chcieli go 'zabic'. Wtf. Z Chelsea jak przegrał to słyszałem tylko jedno: wiecznie ta sama taktyka która nic nie daje. Mówię tutaj o bodaj roku 2008. I żeby mnie tu nikt źle nie zrozumial: Guardiola to świetny trener. Ale czemu wygrana z Milanem 4-0 to zasługa piłkarzy, a wszystkie przegrane to wina trenera?

0

Wywalić Tito!! Jak Guardiola przegrał z Chelsea i Interem powinniśmy zrobić to samo! W ogóle ten tytuł La Liga to powinniśmy zamienić na cdR z Realem. Oni to dopiero są mistrzami! Gdyby tylko im się chciało to już dziś by nas przegonili w tabeli! Yay!

0

Ehhh. Najbardziej będę się śmiał jak wygramy wysoko z Bayernem to wszyscy będą tu krzyczeć ze Tito jest wspaniały. Potem przyjdzie Newman, będzie się adaptowal i będzie płacz ze nie umiemy grać z winy trenera. A później jak wszystko zatrybi to znów będzie ze Barca gra dobrze bo Messi i Neymar w formie i z nimi w składzie każdy by wygrywał. Ehhh pamięć krótka i omylna.

0

Ekhem.. Nie moge czytać tych bredni. Mam wrażenie ze autor nie ma pojęcia o tym co dzieje i działo się w Klubie na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, a może i lat. Nasuwa mi się takie ciekawe spostrzeżenie.. Jeszcze na początku tego sezonu czytałem artykuły i komentarze ze Tito zmienił przede wszystkim nastawienie swoich piłkarzy. Ze teraz walczą o każdy metr boiska, w każdej minucie meczu. Pisali tak zarówno wielcy znawcy futbolu jak i kibice odwiedzający ten portal. Bylo tak gdy Fabregas strzelał gole w końcówce by dać nam wygrana 3-2 lub Alba zamykal nam mecz z Milanem. Dość wspomnieć że byli tacy co uważali ze Guardiola nie zna się na taktyce i mózgiem Barcelony dwa lata temu był Tito. Słyszałem tez o świetnym wyczuciu na zmiany. Głównie na początku sezonu, kiedy trzeba było niemal co tydzień odrabiać straty na boisku i gole strzelali zmiennicy. Proponuje nie skazywac trenera na banicje po jednym niepełnym sezonie. Nie jesteśmy Realem Madryt. A autorowi i wtorujacym mu kibicom zalecam odrobinę bardziej zastanowić się nad tym co piszą. Siema!

0

Ciekawostka, jeśli ktoś nie wie - Xavi pokonał największy dystans w całym meczu. Nie Alba, Alves czy Iniesta. Xavi :)

0

Gdyby tak jutro Tito się pojawił niespodziewanie.. :]

0

:)

0

Teraz ten sezon będzie odrobinkę łatwiejszy do zniesienia :) BTW: Bayern bardzo podobnie gra do Barcelony :)

0

Nie ma tragedii, taki mecz musiał przyjść, wcześniej czy później. Aczkolwiek dwie sprawy mnie zastanawiają. Czekam na artykuły na stronie, które odpowiedzą mi na pytania: Czymże był dzisiejszy skład, taktyka i zmiany? Czemu graliśmy dreptanego z zerową determinacją?

We wtorek pociśniemy :)

0

Obrazek, który oddaje stan wczorajszego meczu w 100%: http://imgur.com/hHJlA

0

Co prawda oglądałem tylko drugą połowę, ale mogę powiedzieć jedno i nie wierzę, że ktoś mógłby się ze mną nie zgodzić. Real jak dostaje to zaczyna się kopanie po kościach. Dziękuję, dobranoc :)

0

Ja widzę MaTi, że rozmowa z Tobą prowadzi do...nikąd. Dziękuję dobranoc :)

0

Niby czemu mam się nie wypowiadać? Podrzucisz mi jakiś filmik z naszych symulek? Śmiało. Ile on ma? 3 minuty? 5? Zanim zaczniesz się śmiać to radzę sprawdzić ile minut mają kompilacje z Ronaldo, Di Marią czy Pepe. A to tylko 3 podstawowych piłkarzy Realu. Twój argument jest inwalidą.

0

Ale przewraca się głównie z udziałem powietrza! Nawet Messi tak nie umie!

0

ale.. Xavi też nosi włosy na żel i..obcisłe koszulki.. Czemu go tak mało osób nienawidzi ? :(

0

Dobra, ja w Barcelonie nie byłem. Nie gadałem z tamtejszymi kibicami. Aż takim światowcem nie jestem. Wiem natomiast, że ja Ronaldo nienawidzę za jego charakter i zagrywki na boisku i po za nim. Może sobie wyglądać jak chce, bo ja na jego urodę nigdy patrzeć nie będę. Powiem więcej: wiele kobiet jakie znam, w tym i moja, twierdzą że wcale nie jest on pociągający. Więc Twój argument jest inwalidą.

0

MaTi - nienawiść do Ronaldo wzięła się z jego idiotycznych wypowiedzi, bezsensownego symulowania oraz owszem - pedalskich koszulek, żelu na włosach i budzącej niepohamowany gniew mimice twarzy.

Jeśli masz zamiar wyliczać 5 czy 10 czy 20 zachowań Messiego świadczących o niesportowym zachowaniu, to chciałbym zauważyć, że możemy pod tą rozmowę podciągnąć 99,9% profesjonalnych piłkarzy.

Tu nie chodzi stricte o zachowanie piłkarza na boisku, tylko o jego charakter. Messi bufonem nie jest, ani narcyzem. Ronaldo jest. Ot subtelna różnica. Panimajesz?

0

MaTi -> postaram się krótko i zwięźle: Niech sobie Ronaldo robi co zechce na boisku. Niech sobie macha rączkami, niech krzyczy, rzuca się jak poparzony. Niech sobie nawet do jasnej ch.. symuluje ile mu się podoba. Mógłbym to wszystko strawić i obstawiam, że 90% kibiców, którzy są mu przeciwni - również. Problem w tym, że do takich zachowań musisz dodać jego wypowiedzi po za boiskiem. Chamskie zachowanie w stosunku do innych zawodników i trenerów itp itd. Nie podam tu dokładnych przykładów, bo skończyłby mi się limit słów. Na pewno nikt mi nie wmówi, że nienawiść do Ronaldo wzięła się z powietrza lub dlatego, że gra w Madrycie. Jakoś Raul też grał w Madrycie i wielu kibiców Barcelony go szanuje i lubi. To samo z Xabim czy Casillasem i innymi.

0

ale.. przecież Leo mówił, że nikogo nie wysyłał :(

0

Czasami ponoszą go emocje? Na jakim świecie Ty żyjesz. Przeczytaj z 5 moich wpisów poniżej, będziesz wiedział o co chodzi.

0

MaTi1515, aż mi się nie chce produkować by Ci wybić z głowy te brednie :P

0

Eh.. swoją drogą Ronaldo z Valencią kartę dostać powinien.. I dziś wynik byłby inny :/

0

Różnie może być szczerze mówiąc. Przestrzeganie przestrzeganiem. Ale czasami odruch bezwarunkowy lub błąd sędziego i załatwione. Gorzej gdyby mu tą kartkę cofnęli jak Ramosowi niedawno.

0

Ja bym prędzej obstawiał na płacz.. :D

0

Ciężko mi sobie w ogóle wyobrazić jego minę i w ogóle całej ławki, gdyby dostał żółtą.. :P

0

btw: Ronaldo wciąż ma 4 żółte na koncie. Gdyby tak jakimś cudem za symulkę wyłapał ze Sportingiem.. nie muszę dodawać co to oznacza :P

0

Jest takie stare powiedzenie: "zapomniał wół jak cielęciem był".
Z Ronaldo to jest trochę tak jak mówi przysłowie. Jak zaczynał w Sportingu, albo jeszcze nieco wcześniej - zachowywał się normalnie, nie gestykulował bez potrzeby, skromny w wywiadach, grzeczny, ułożony. Nawet początku w Manchesterze, bo i te pamiętam, były spokojne. Szkoda tylko, że zapomniał jak należy się zachowywać po tym, jak zaczął grać lepiej w piłkę. Posypały się oferty reklamowe, zadzwoniło kilku menedżerów... A ja nie lubię takich ludzi. Takich, którzy dorobią się nieco gotówki i statutu społecznego i już zachowują się jak nie wiadomo kto.

Nie powiem, całkiem przyjemnie ogląda mi się grę Ronaldo. Szkoda tylko, że po strzeleniu gola nie mogę na niego patrzeć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?