Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89
Tych 15 Miszczuf xd jeszcze jak by je wygrał xD po co pokazywać 15 lig miszczuf a tak naprawdę wygrać będą w klubie tylko 2 xD xD
Ale dobra wracając do tematu potem by pokazywał zeby Perezowi i 2 pod rząd obronione tytuły LL xD xD
4
To teraz Lapcio robi myk i cyk oferta za Viniego xD ;D
0
@turhiay xD oni już mają wręczony a Kryszczjanu jest najlepszym strzelcem i już ma złota piłkę xDxD ;P
0
@Deathwing112
?????
2
@turhiay
I z uzbekami xD
2
Yamalll goooool co za akcja
1
Ja Wam mowie Lewy jeszcze wróci do Barcy xD xD ahahahhaa może mają jakąś ustna umowę słuchaj Bobus jak nie znajdziemy nikogo to wrócisz xD xD dlatego Lewus czeka bo może Lapcio z Deco zadzwonią i będzie
HELLO Lewy wiesz głupia sprawa wyszła xD xD
0
Deco to baluje po nocach z pabloo Escobarem xD i Bojanem
Jakby co kto pretensje miał to zrobił transfer xD Gorrrdona xd jest wzmocnienie jest xD szybko sprawnie teraz może odpoczywać xD
1
@tribo
Ahahaha spokojnie poczekaj jak co nie którzy wstaną To cały dzień będzie przypominane xD
1
@PatrychoO
Co za Łysa p***
2
Widzę w meczu Kanada vs katar się działo:
Okropne złamanie
0
@FcPortoFan1999
Pamiętaj że 8 jak dobrze pamiętam 8 zespołów z 3 miejsc xD wychodzą może im się uda
0
@Destroyer_of_Worlds .
Nie zapomnija że 8 zespołów z 3 miejsc też będą wchodzić z najlepszym bilansem punktowym bramkowym i jak najmniejsza liczba kartek
4
Deco już pracuje nad wzmocnieniem xD xD xD xD xD xD już za kilka dni S.Roberto wraca do Barcelony xD
2
@Spider_Man ohooooj
2
@blakkudium
Niech mu przygotują kociołek
Panoramixa
To wtedy może
Atmosferić wróci do formy xD
1
@Gaucho
Dokładnie od tego momentu forma spadła w dół coś nie tak albo głową albo sprawy sercowe
2
No zaraz pepiczki graju xD zapowiada się emocjonujace spotkanie xD
Nebojte se, já jsem netopýrek!
3
@Coutinho007
Bo Deco jeszcze na wakacjach xD i pewnie baluje xDz Bojanem xD
0
@ousmanedembele10
Noo jak szwagry nie sprowadza Julka będzie tel do Lewego
" wiesz co Robciu głupia sprawa wyszła nie chciałbyś wrócić xD xD
I pograć jeszcze z rok xD
0
@malypuzon
XD Nosa miał wiedział co dobre ;P
1
@Spider_Man
XD ciekawe czym linie boiskowe były posypane xD xP
1
@Spider_Man
Ojjjj będzie sztosik ;D 4DX nijmegen napewno wleci ;D
0
@LAMC_10
Ronaldo nadal ma mentalność zwycięzcy. Problem polega na tym, że jego nogi od jakiegoś czasu nie uczestniczą już w tej naradzie xd
0
@Pixelo
Ahaha ja tam nie bronie Kryszczjanu xD
Drzewa umierają stojąc, królowie odchodzą z koroną na głowie, a Ronaldo najwyraźniej postanowił odejść truchtem. Tyle że z każdym kolejnym meczem ten trucht coraz bardziej przypomina spacer po pieczywo
2
@Poversky1000
Tego nie wie nikt ....
1
@heniusss
Do usług tutaj na labamba nigdy Cię nie zawiedziemy xD xD xD
1
@Kozinho.
No nie ma ich xD xD nie widać xD
1
@heniusss
Ahahhahaa uwięził ET w kolanie albo może Ney to zmienno kształtny xD
0
@D10SLEO
Ale za to z łzami xD w oczach i na twarzy chyba psycha siada u niego