0

Gavi co chlopak kreci graczy benfiki
Az morda sie cieszy na jego gre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mg3bit
https://www.totalsportek.com/football15/

Czasem scina ale odswiezyc stronke i dalej mozna ogladac

2

@BaroPodertos
Dobre dobre polac mu ;D

1

@Fan_Ernesto_Vaverde
Racja dokladnie ale zobacz 1 mecz i juz ludzie narzekaja ;) ehh...
Jak dla mnie szybszy doskok i wychodza na pozycje gra blisko siebie w trójkatach pokazuja sie, cos tam sie zaczyna dziać


0

@mildan1704
Dokładnie szybciej doskok masz racje a i wychodza na pozycje gra w trójkatach blisko siebie cos sie zaczyna krecic trzeba byc cierpliwym to pierwszy mecz Xaviego ,
Nie odrazu Rzym Zbudowano
;)

0

@Dyimon
Uposledzony telefon ???? chyba sam nie wiem haha albo moze ja mam uposledzone paluchy ;)
XD

0

@Zielony55
To tez masz racje ale sztab jest od tego zeby Cie wyleczyć i zapobiegac hmm to tak jak isc do lekarza po leki da Ci złe i po jakims czasie znowu musisz isc

0

To jest jakies nie Pojete Sztab Medyczny To jakies Dno Jak tak dalej Bedzie To za Chwile nie Bedzie Kim Grac.....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@KibicBarcy84
Dokładnie Trzeba wspierac i być cierpliwym nie odrazu RZYM ZBUDOWANO ale obawiam sie ze po kilku slabych meczach Jad sie wyleje oby takich sezonowych kibiców BYLO jak najmniej POZDRAWIAM

3

No i Elegancko

2

@kinio006
Totalsportek

1

@Undertaker87 w punkt

1

Dokladnie A Teraz Suarez strzela bramki dla Atleti M ( wczoraj 2) a Griezz pudlo za pudlem , sytuacja W meczu z RSS z metra ;) nagroda pudlo Roku

1

A L. Suarez 2 brameczki wczoraj... ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?