0

@MrCental
xd xd
;D

0

Sluchaj Rafa glupia sprawa .... jest cieżko jak nie obniżysz pensji nie bedziemy mogli Cie zajerestrować na 1 mecz xd xd

0

Robi sie ciekawie a w sobote mecz a juz ktorys z kolei artykul gdzie czytam ze LL twierdzi ze barca musi aktywowac 4 dzwnignie
Czemu LL tak zalezy zeby barca aktywowala tą 4 dzwignie

0

link

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@a1a
No jak przecież szejk tam dobrze smaruje $$$$

0

@Scross
Przegiecie czym?? To ze chyba napisalem prawde wiec zabolało
Tak jak pisze masz ze sobą problem to do lekarza
Cya

0

@Scross
Wyrażam opinie proste nikogo nie wyzywam wiec jesli masz ze soba problem idz do lekarza
Pozdro ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@slayer
No tak masz racje nic dodac nic ujac

0

@Azi
No dokladnie co za pijawki nie kumate tlumaczysz ze nie pograja w sezonie i dalej tego nie pojmuja

0

@against_modern_football
Dokladnie odjezdzaja to malo powiedziane ....Masakra jakas z tym tebasem Ku.... m
Inne ligi robia transfery rejestruja
a tu ciagle problem z tym starym zgredem wiecznie cos

0

@Pelart2
Popatrz na siebie czlowieku a dopiero osadzaj co kto pisze i jak ;) po drugie skad ty mozesz wiedziec ile mam lat to jedno a po 3
nie podoba sie co kto pisze NIE CZYTAJ ! [ OMIŃ] proste! jak slonce jak budowa cepa ;)

0

@Drogba1
Mysle ze jest wiecej osob ktore nie trawia tego Łba

0

No i oczywiscie czytajac artykul jest RM jako jeden z nie licznych rejestruje graczy jeszcze chyba athletico [ LL pan Tebesiarz kibic realu ] wychodzi na to kluby madrytu XD XD

0

@luki123
Albo na Youtube albo kukam i pokazuje ze na Canal+ sport od 12.00 sie zaczyna hola lewy prezentacja

0

Aa pamietam jak tu ludzie pisali ee po co oni starzy nie po co emeryt
Nie dogodzisz ludzia xD

0

No czyli LL ma taki burdel ze to sie pewnie w glowie nie miesci ale no coz wedle LL I TEBASA ku》◇ nie mozemy rejestrowac ahh ta LL

0

@Barcaa12
W punkt

0

@pyra92
Ok ok mysle ze w biurach barcy robia madre glowy wiec wiedza wiecej niz taki ja
tylko pytanie powiedz mi czy gdy znowu aktywuja dzwignie czy znowu LL czegos nie zmieni albo powiedza no jeszcze wedlug nas nie mozecie bo nasza interpretacja jest inna i co wtedy?

1

Wedlug LL JPRD
niestety sami sobie ustalaja zasady i zmieniaja jak im sie podoba oraz interpretuja wedle swojego widzimi mi sie to jest nie normalne [ skorumpowane dziadostwo ]

0

@SzymonBZ
XD xD XD tez bym chcial byc taki biedny jak piqacz

0

@Barcaa12
XD bo to jedna XD

1

@Barcaa12
Haha w punkt XD xD xD
Jak on Ciagle sie wypowiadal ze Barca wie co ma robic zeby zarejestrowac graczy xD
( czyli wychodzi na to ze musza dobrze posmarowac $$$$$

0

@Pinokio
Na to wyglada XD

0

@Donio
No tak tak ale wiadomo wolalem sie upewnic ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?