0

@radekbr83
Dokładnie

0

@Awtameok_Klana
No pomyśleć że cały świat patrzy na ruchy barcy .... ale tak jak mówisz wiarygodność slabo to wygląda

0

Muszą spiąć dupy i niech sprzedaja bo do tej pory nie maja zarejestrowanego " Kunde
Żeby sie nie okazało że jak go nie zarejestrują na mecz z Valladolid chlop sie wkurwi i odejdzie....

0

@Blaugrana68
Haaha w punkt idealnie to podsumowałeś

3

Lewyyyyy gooooool

0

Goooooooooooool !!!!!!!!!!

1

Lewy , Mats , Balde na duży +

1

Ferran zaczyna mnie irytować gość ma piłe prostopadłą żeby grać do lewego aa ten zwolnił akcje i do pedriego

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aiven
I roberto na rozgrzewce xd xd

0

@Barca101010
Chaos narazie :(

4

Przepraszam :( ale RSO ZJADA nasz środek pola a trzeba pamietać że na nasze szczeście kontuzjowany jest Mikel Oyarzabal....
Ogólnie na środku pomocy chaos

3

@Graczdari91
Też odnosze takie wrażenie dembus czy ferran jakoś nie chcą grać z lewy cały czas im sie pokazuje i nie dostaje podania

1

@MalanFCB
Dobre pytanie xd
Wrócił chyba stary dembele xd i wali w trybuny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo de jong wiecej sie baw

0

@kinioo
Xd xd dobre to je dobre xd

0

@aiven
Idealnie to podsumowałeś ;)


5

@Culer_1906
A no
Tak samo jak zapasy w polu karnym gdzie lewego obalił łysy

2

Jestem ciekawy jaki bedzie poziom sędziowania w meczy z Real Sociedad....
Ostatnio w meczy barcy z rayo należal sie karny na lewym
Nawet sam Eduardo Iturralde González sie wypowiadał o sytuacji w polu karnym z Lewandowskim

0

Najpierw to niech zarejestruja Kunde a potem myślą o kupowaniu

1

No i to jest gość powodzenia Alex

"Wszyscy chcą grać w Barcelonie, ale jeśli nie będę czuł się tam ważny i nie będę zbierał minut, poszukam innej opcji"
Brajt
Umtity ... brać przykład i żegnamy

0

Odnosnie Bernardo Silvy gdzies znalazłem to :
Oliver Kay z "The Athletic" poinformował, że zawodnik czuje się szczęśliwy na Wyspach Brytyjskich i zamierza skoncentrować się na trwającym sezonie. Doświadczony Silva może wypełnić swój kontrakt, z obecnym pracodawcą jest związany do końca czerwca 2025 roku

0

Odnosnie Bernardo Silvy: " to Oliver Kay z "The Athletic" poinformował, że zawodnik czuje się szczęśliwy na Wyspach Brytyjskich i zamierza skoncentrować się na trwającym sezonie. Doświadczony Silva może wypełnić swój kontrakt, z obecnym pracodawcą jest związany do końca czerwca 2025 roku

0

@Darkin
Aa możę to pan Janek xd xd xd nigdy nie wiadomo kto sie kryje po drugiej stronie xd ale no to fakt przydało by mu się żeby zluzował majty i zjadł snickersa xd xd

0

@Krystian1588 tylko pytanie czy dyrekcja i xavi biora go wgl pod uwage ??? Jak dla mnie zawodnik kozak na prawa obrone

0

@kejdzi
Pismaki pytanie jaka naprawde jest cena za Bernardo Silve

1

@kejdzi
Bowiem z informacji podanych przez "The Athletic" wynika, że mistrz Anglii oczekuje za swojego zawodnika aż 100 milionów euro

1

@udianomaienko
Ale nastawienie.... jako kibic barcy bardziej powinneś wierzyć i kibicować swojemu klubowi a nie odrazu skazywać na porażke

0

@Gomess
chyba nici
Gdzieś czytalem artykuł ze cytuje " Bowiem z informacji podanych przez "The Athletic" wynika, że mistrz Anglii oczekuje za swojego zawodnika Bernardo Silve aż 100 milionów euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?