Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kinioo
Ee tam jak patrze to czasem 8 w polu ahaha inter gra brzydko i niestety prowadzi
1
@fotohobby
Dokladnie juz rok temu z eintrachtem LE tez tak bylo
a komu sie nie gra ciezko z druzynami ktore postawia autobus i graja z kontry
I te komentarze w tv " inter gra swietnie w obronie "
Nosz kur.... jak ma nie grac swietnie jak postwia ten jebany autobus i czekaja na kontry nie znosze interu i tej gry na autobus tak mnie irytuja takie druzyny ze wrrrrre
2
To sa jaja jak ja nie znosze taki druzyn co postawia autobus jedna akcja i chuj
0
Musi cos barca strzelic wtedy inter sie bd musil odkryc
0
I tak bedzie wygladal caly mecz inter cofniety i czekajacy na swoje okazje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak cos przeczówalem ze tak bedzie wygladal ten mecz inter sie cofnie głeboko postawia autobus i beda grac na kontry
0
@seba444
Gra autobus i kontry
1
@seba444
No dokladnie autobus inter postawil i leca na kontry eh trzeba szybko cos strzelic bo inaczej bedzie ciezko
0
To bedzie ciezki mecz inter 5-3-2 autobus i na kontry ehhh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No bardzo Cieszy mnie ta wiadomość
0
@tko
No lewy ma 34 ale tak jak mowisz dlugo sie nie doczekamy pilkarza takiego pokroju
Hajs lesne dziadki maja ale do podzialu dla siebie
Jak dla mnie to reakcja powinna byc po meczu z Belgia Czesiu Out a wczorajszy mecz mnie w tym utwierdzil a nastepnie zatrudnic dobrego wolnego trenera z topki mysle , nie wiem jak reszcie ale znajomy mi zadal wczoraj pytanie jak by postawili przedemna trenerow
1 Czesiu
2 Tuchel czy
3Lőw
4Pochettino
To przy ktorym trenerze bys mial wieksza motywacje i bardziej sie staral i wgl ??
0
@tko
No tak uczą sie gry za graniaca bo w pl szkolenie leży ostatnio jak dobrze pamietam trener , czy prezes " Wolfsburga " wypowiadal sie na ten temat o J.Kaminskim ze musza go cytuje "Teraz, gdy znalazł się w Wolfsburgu, musi szybko zlikwidować te wszystkie przywary, których nauczył się zapewne za czasów juniorskich – zakończył.
Nic dodać nic ujać....
Wgl tak sie ostatnio zastanawialem kto po lewym ?? Czy pojawil sie jakis zdolny napastnik w sekcjach juniorskich??
0
@tko
Normalnie ust mi to wyjąłeś tak dokladnie zamiast placić leśnym dziadą trener z topu AUTORYTET za ktorym pilkarze poda w ogień i gosc z pomyslem taktycznym z gra i wgl ehhh....
1
@Michael24
No dokladnie aaa tu nic Czesia to odrazu po BELGI POWINNI WYJE..... ale gdzie po co lepi pojechac i zagrac MECZ
1.OTWARCIA
2. O WSZYSTKO
3 .O HONOR standardowo
Po co nam lepszy trener po co na co lepi przytulic $$$ dla siebie caly ten pzpn powinnien wy.... i zaczac od nowa moze wtedy by bylo lepi....
0
@tko
Nareszcie sa jeszcze osoby ktore dostrzegaja ze caly ten system PZPN te wszystkie lesne dziady powinny byc wyje...... tam sa tylko uklady, ukladziki i nic wiecej kto ile przygarnie a system i cala pl pilke maja wiadomo gdzie .... kiedy ostatnio jakis pl klub grał w gr LM ciagle porazki i z kim ??? Te porazki jakis karabach agdam....???? CO TO KU... JEST Tak samo trener Czeslaw ??? 1 lampka to byl mecz z BELGIA juz wtedy pznp powinnien reagowac ale po co ?? nam trener awans jest hajs za udzial wzieli po co na co lepi zagrac jak zawsze mecz OTWARCIA - O WSZYSTKO i HONOR wczoraj kolejny raz zostalismy sprowadzeni na ziemie marnie widze ten mundial....
5
@ForcaBarca12
Bo krok po kroczku się cofamy....wystarczy zobaczyć naszą ligę. tam gra się nie dla sportu nie dla rywalizacji ,tam chodzi o pieniądze, Czy za PRL-u mieliśmy lepszych szkoleniowców niż obecnie -nie. Czy brak nam zdolnych piłkarzy???-nie.. Cały proces szkolenia i kształtowania zawodnika jest do d......y
0
@ForcaBarca12
Myslisz że polska myśl szkoleniowa Czesława coś da jak zostanie dlużej ???? Przypomnieć ci mecz z Belgia ??? Chcesz coś takiego ogalądać na mundialu ?? Albo coś takiego jak dziś ??? repre potrzebny jest dobry zagraniczny trener a nie polski BETON....
2
@PatrychoO
Mi to jest szkoda Lewego że nie ma z kim pograć w tej repre....
Czesiu do wywalania im szybciej tym lepi
0
@PawkoFCB
Brawo dobrze to podsumowałeś jestem takiego samego zdania
Jak dla mnie musi byc Zagraniczny trener autorytet a nie polski trener z ktorym tylko autobus pilla w przod i moze cos lewy zdziala
0
@T84
Dokładnie im szybciej tym lepiejj
1
@Bocheno1
Wyjebać Czesia
0
@Firestone
Za czasów Sousy cos sie z przodu działo i dało sie to oglądać aaa tu żem aż zasnał i oczy bolą
0
@Pawel13sz
Chyba jak zmienia trenera nie ma wgl radosci z gry zaangazowania i wgl marnie widze ten mundial
0
Z taką grą Marnie oj Marnie widzę ten Mundial który się zbliża....
Szkoda mi Lewego i wcale sie nie dziwie jak sie wkurrr w 1 polowie jak wychodzi do szybkiego ataku a nie ma komu zagrac bo wszyscy stoja.... ehh...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Piotr,1985
No nic idealnie pasuje xd :D
0
@Firestone
No oczy bolą xd xd