0

@Kamilb1988
Dokładnie nie pogniewał bym sie jakbyśmy zlali bayern tak jak wczoraj Napoli - Liverpool :D

6

Panie Bilek zapomniał pan dodać ze karny który wam zabrano wam sie nie należał Tam ewidętnie zawodnik Pana Drużyny faulował Christiansena łokciem w twarz zawodnik barcy dostał K.O wiec o karnym nie było mowy i nie gadać głupot.....

1

@m4ti220
Dobrej nocki
Dokładnie dobrze sie to ogladało

3

No i elegancko Pablo Torre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mikke
Dokładnie 4 :1 jest Zielu 2 bramki i asysta ?? Tak dobrze widzialem ???
Liverpool w dołku nawet w lidze jakoś nie powalaja

0

@Satim
Chociaż ostatnio liverpool wyglada jak by był w dolku ale mogę sie mylić

0

@Satim
No dokladnie patrze wynik 4:1 Zielu 2 bramki i asysta

0

@robertocarlos76
No i Bożydar xdxdxd

0

@Jeankor88
Dokładnie w punkt

3

Ee panowie a widzicie wynik
Napoli - Liverpool ?????? Zgadnijcie
:O :O :O

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

I teraz Wszyscy razem Lewandowski
..... Lewandowski

1

@Rogo123
Ale łokieć typa ewidentny ale tak jak mówisz dobrze że Var był spr...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ZwyklyKibicBarcy04
Zagubiony to mało powiedziane pewnie go krzywdzili w dzieciństwie czy to w szkole czy w domu wiec uraz pozostał

1

@Mario96w
Heheh okok ;)
Ja wole psg vs juve
I komentarz dziennikarza komentujacego mecz " paryska tiki- taka xdxdxd dojebał

0

@Kgorecki2500
No jak diabeł xdxd

0

@Sysia11
Dokładnie wysp białych snieżynek jak grzybów po deszczu xdxd

0

Komentarz usunięty

0

@Mixtape
Dokładnie gówno graja a wygrywaja xdxdxd a najgorsze że na tym farcie od kilu lat tak jada xdxd

0

@Kapitan hawk
Aahahaha no i sie wydało biala snieżynka vegeta

0

@jaras121
Haaland :p xd
Ale dychy nie dam xd
Bo.....

0

@GCBW
City prowadzi 1:0
Haaland ● bramka

0

@Azi
Narazie prowadzą do przerwy

0

@jutroIV
Ahahaha i jak jest płacz ??? I narzekanie ???? Xdxdxd

1

Real remisuje do przerwy a Benzema kontuzja xd xd xd

0

@taris
Jak postawia AUTOBUS to wiadomo ze bd cieżko xd xd xd

0

-Będziecie się tylko bronić???

-"To z pewnością jedna z naszych mocnych stron"

Czyli jutro pewnie bedzie murowanie bramki albo postawia AUTOBUS gracze Viktori Pilzno xd xd xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?