Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilb1988
Dokładnie nie pogniewał bym sie jakbyśmy zlali bayern tak jak wczoraj Napoli - Liverpool :D
6
Panie Bilek zapomniał pan dodać ze karny który wam zabrano wam sie nie należał Tam ewidętnie zawodnik Pana Drużyny faulował Christiansena łokciem w twarz zawodnik barcy dostał K.O wiec o karnym nie było mowy i nie gadać głupot.....
1
@m4ti220
Dobrej nocki
Dokładnie dobrze sie to ogladało
3
No i elegancko Pablo Torre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mikke
Dokładnie 4 :1 jest Zielu 2 bramki i asysta ?? Tak dobrze widzialem ???
Liverpool w dołku nawet w lidze jakoś nie powalaja
0
@Satim
Chociaż ostatnio liverpool wyglada jak by był w dolku ale mogę sie mylić
0
@Satim
No dokladnie patrze wynik 4:1 Zielu 2 bramki i asysta
0
@robertocarlos76
No i Bożydar xdxdxd
0
@Jeankor88
Dokładnie w punkt
3
Ee panowie a widzicie wynik
Napoli - Liverpool ?????? Zgadnijcie
:O :O :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
I teraz Wszyscy razem Lewandowski
..... Lewandowski
1
@Rogo123
Ale łokieć typa ewidentny ale tak jak mówisz dobrze że Var był spr...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ZwyklyKibicBarcy04
Zagubiony to mało powiedziane pewnie go krzywdzili w dzieciństwie czy to w szkole czy w domu wiec uraz pozostał
1
@Mario96w
Heheh okok ;)
Ja wole psg vs juve
I komentarz dziennikarza komentujacego mecz " paryska tiki- taka xdxdxd dojebał
0
@Kgorecki2500
No jak diabeł xdxd
0
@Sysia11
Dokładnie wysp białych snieżynek jak grzybów po deszczu xdxd
0
Komentarz usunięty
0
@Mixtape
Dokładnie gówno graja a wygrywaja xdxdxd a najgorsze że na tym farcie od kilu lat tak jada xdxd
0
@Kapitan hawk
Aahahaha no i sie wydało biala snieżynka vegeta
0
@jaras121
Haaland :p xd
Ale dychy nie dam xd
Bo.....
0
@GCBW
City prowadzi 1:0
Haaland ● bramka
0
@Azi
Narazie prowadzą do przerwy
0
@jutroIV
Ahahaha i jak jest płacz ??? I narzekanie ???? Xdxdxd
1
Real remisuje do przerwy a Benzema kontuzja xd xd xd
0
@taris
Jak postawia AUTOBUS to wiadomo ze bd cieżko xd xd xd
0
-Będziecie się tylko bronić???
-"To z pewnością jedna z naszych mocnych stron"
Czyli jutro pewnie bedzie murowanie bramki albo postawia AUTOBUS gracze Viktori Pilzno xd xd xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika