Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaCules1211
No to fakt ehh..
Ale tak jak mowisz na koniec zegnac ozieble bo co innego zostaje ??
Na rozwiazanie kontraktow chyba klub nie stac???
3
Ja rozumiem wszystko ale slabe to wypychanie De Jonga....
Aa taki S.Roberto Przedluzyli umowe.... OMG
Albo Brajt czy Umtyty zostana bo nie zapowiada sie zeby odeszli....
0
@kejdzi
Dokladnie albo by musiala byc sprzedana szejkom
0
@Azrik
Aaa to tak masz Racje ;) strasznie mnie irytuje ja wiem ze hajs ale no masakra jest z tym gosciem. Ogolnie pytanie brzmi czy stac ich na to zeby zerwac z nim kontrakt i czy wgl im sie to oplaca
0
@Azrik
Ktory to juz sezon siedzi i nic nie wnosi do druzyny????
0
@Azrik
Wedlug Ciebie bedzie dobrze jak zostanie ?? Ze go bronisz ?? Bo takie mam odczucie
0
@ViscaelBarca2007 aa no to fakt wiec albo sam odejdzie albo bd w klubie do 2026
0
@S_E_B_A
Dla mnie wazniejsze by bylo granie rywalizacjq
Niz siedzenie i podziwianie z trybun ....
0
@S_E_B_A
Zalezy na ile kto jest ambitny widocznie nie jest na tyle ambitny zeby isc do slabszego klubu odbudowac forme woli siedziec i zgarniac hajs za nic nie robienie wiec tym samym jest pijawka dla mnie
0
@S_E_B_A
Tyle czasu po za gra rozwalone kolano trener przekazal ze nie bd na niego liczyc ... to zamiast isc gdzies gdzie bd mogl odbudowac forme i wtedy liczyc na jakis transfer do duzego klubu to co on robi??? Woli siedziec na trybunach bo jestem pewny ze zaden klub ktory gra w pucharach sie poniego nie zglosi wiec jak inaczej mam go nazwac ???
0
@Fabik87
Mysle ze jedyne rozwiazanie
To Rozwiazanie z nim kontraktu inaczej bd tu siedzial do 2026 pijawka....
0
@Catalanian1991
Dokladnie tym bardziej ze juz mu Xavi oswiadczyl ze na niego nie liczy
Typowa pijawka xdxd wyssac ile sie da
0
@swiergol2
W punkt
Chlop zaczyna byc juz strasznie irytujacy... znajac zycie zostanie?.... chyba ze wkoncu klub wezmie sie za te pijawke i cos z nia zrobia
3
Umtyty to co rok zgadza sie odejsc ale do klubu co gra w LM XD co rok ta sama spiewka i co rok zostaje i widocznie odpowiada mu siedzenie na trybunach taki z niego ambitny??? gracz ... ehh wazne zeby sie $ czy tam euroski zgadzaly...
1
Ooo.... :-O
I nic o Lewandowskim??
0
A ja cos czuje ze ciezko bedzie o transfery w tym okienku przy tych problemach finansowych klubu do tego pilkarze nie chetnie chca odchodzic
Oby nie skonczylo sie tylko na obietnicach
Mam nadzieje ze obym sie mylił....
0
@Magicc89PL
;(
;(
Noo tez cos tak czuje
Oby nie bylo tak ze duzo bedzie mowione a malo robione
0
@Kondziubarca
I do tego brak $ haajsu
Jestem ciekawy jak sie to wszystko potoczy w tym okienku transferowym... za jakis czas napisza ze bayern Lewego za mniej niz 50 baniek tez nie pusci i tez bedzie "news" ze spada zainteresowanie Lewandowskim
Ehh cieżko to widze.... ale obym sie mylił
1
@YoungMan
Tam to reka rekę myje Ten ceferin to juz tak skorumpowany chlop ze az oderwany od rzeczywistosci
2
@Majami1928
Pieknie napisane
Nic dodac nic ujac
1
Słabo narazie....
Alba , Busquets , Araujo narazie na + jak dla mnie reszcie jak by sie nie chcialo
0
@Norbi2021
2 kiksy w przyjeciu piłki XD
0
@Campeon87
https://www.totalsportek.com/barcelona43/
0
@RafGol
https://www.totalsportek.com/barcelona43/
2
@mrlogic90
Patologia to mało powiedziane P$G winduje ceny tak ze to jest jakies nie porozumienie
0
@arfer
Dokladnie XD hahahaha dupy ich Pieka XD
2
@PIOTR76BARCA
Taaak juz czytalem byla oficjalka ze zostaje do 2025 w P$G 300mln premi za podpis ze zostal i do tego 100 baniek za sezon XD hahah z ciekawosci zagladam na strone RM
Aa tam ludzie pisza ze Szejk go zastraszyl XD Hahahaha bla bla to jak to czytalem to lezym i kwicze ze smiechu XD
0
Juz je oficjalka Mbappe zostaje w P$G XD do 2025 kontrakt 100mln na sezon do tego dostanie premie 300mln za podpis ze zostal w P$G
Aa La Liga bd chciala pozwac P$G za takie astronomiczne sumy ktore widnduje jesli chodzi o transfery XD
Tebes sie wypowiadal ze Szejk jest jeszcze gorszy niz Ta " SuperLiga "
0
@Tomix_83
Juz je oficjalka zostaje w Paryzu
100 mln za sezon do 2025 ma byc w PSG do tego 300mln premi za podpis
0
@KibicBarcy84
Tez mysle ze tak bedzie....