Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wiking88
Dokładnie murowali i przeszkadzali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mint
W punkt idealnie to podsumowałeś
1
@Gandalf55
Sędzia debil totalny to co odjebał w ostatniej akcji
0
@vanharren
Idiota total
5
Widzieliście to co zrobil sedzia przerwał akcje po wrzutce wtf
0
@krystus48
Dokładnie nikt nie chce stracić punktów w 1 meczu dlatego wyglada to jak wyglada
0
@Sesto
Jak dla mnie szybciej piła grać
Dembus juz żółta
Rajo wysoko podchodzi
Narazie bez konkretów
To nie pumas ale trzeba walczyc Vamos Barca
0
@Lubiebarce98
https://totalsportk.org/soccer/fc-barcelona-rayo-vallecano/904632
1
@Lubiebarce98
http://weakstreams.com/soccer-streams/la-liga/barcelona-vs-rayo-vallecano-2/74604/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lubiebarce98
Canal + premium
A kolejna opcja to
Totalsportek.com ja tam przewaznie ogladalem jak nie było meczu w TV
Tylko gdy sie wlacza stream trzeba szybko reklamy wylaczac bo inaczej wrzuca na stronke reklam
0
@Bogan
Luz wybaczam ;) xd
0
@Bogan
No i to jest wlasnie przykład pana BOGDANA ;D jak i rownież CIEMA
Maly bład aa musza sie doczepić i zwrocić uwage bo by ich coś.... jakby tego nie zrobili ;D
1
@Elro1987
Ludzia nie dogodzisz i tak zle i tak nie dobrze zawsze bedzie narzekanie
0
@Sandman21
Dokładnie masz racje
1
Nie rozumiem nie mozemy zarejestrować graczy ale pieniadze na transfer Bernardo juz sa naszykowane
2
@mati14
W punkt ;) nic dodac nic ujac
0
I to takie szambo zaczyna wylewac przed samym startem rozgrywek i w momencie gdy sie znaczaco wzmocniliśmy .... mam nadzieje ze to nie rozwali atmosfery w szatnij i :(
0
@MrCental
xd xd
;D
0
Sluchaj Rafa glupia sprawa .... jest cieżko jak nie obniżysz pensji nie bedziemy mogli Cie zajerestrować na 1 mecz xd xd
0
Robi sie ciekawie a w sobote mecz a juz ktorys z kolei artykul gdzie czytam ze LL twierdzi ze barca musi aktywowac 4 dzwnignie
Czemu LL tak zalezy zeby barca aktywowala tą 4 dzwignie
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@a1a
No jak przecież szejk tam dobrze smaruje $$$$
0
@Scross
Przegiecie czym?? To ze chyba napisalem prawde wiec zabolało
Tak jak pisze masz ze sobą problem to do lekarza
Cya
0
@Scross
Wyrażam opinie proste nikogo nie wyzywam wiec jesli masz ze soba problem idz do lekarza
Pozdro ;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty