0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wiking88
Dokładnie murowali i przeszkadzali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mint
W punkt idealnie to podsumowałeś

1

@Gandalf55
Sędzia debil totalny to co odjebał w ostatniej akcji

0

@vanharren
Idiota total

5

Widzieliście to co zrobil sedzia przerwał akcje po wrzutce wtf

0

@krystus48
Dokładnie nikt nie chce stracić punktów w 1 meczu dlatego wyglada to jak wyglada

0

@Sesto
Jak dla mnie szybciej piła grać
Dembus juz żółta
Rajo wysoko podchodzi
Narazie bez konkretów
To nie pumas ale trzeba walczyc Vamos Barca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lubiebarce98
Canal + premium
A kolejna opcja to
Totalsportek.com ja tam przewaznie ogladalem jak nie było meczu w TV
Tylko gdy sie wlacza stream trzeba szybko reklamy wylaczac bo inaczej wrzuca na stronke reklam

0

@Bogan
Luz wybaczam ;) xd

0

@Bogan
No i to jest wlasnie przykład pana BOGDANA ;D jak i rownież CIEMA
Maly bład aa musza sie doczepić i zwrocić uwage bo by ich coś.... jakby tego nie zrobili ;D

1

@Elro1987
Ludzia nie dogodzisz i tak zle i tak nie dobrze zawsze bedzie narzekanie

0

@Sandman21
Dokładnie masz racje

1

Nie rozumiem nie mozemy zarejestrować graczy ale pieniadze na transfer Bernardo juz sa naszykowane

2

@mati14
W punkt ;) nic dodac nic ujac

0

I to takie szambo zaczyna wylewac przed samym startem rozgrywek i w momencie gdy sie znaczaco wzmocniliśmy .... mam nadzieje ze to nie rozwali atmosfery w szatnij i :(

0

@MrCental
xd xd
;D

0

Sluchaj Rafa glupia sprawa .... jest cieżko jak nie obniżysz pensji nie bedziemy mogli Cie zajerestrować na 1 mecz xd xd

0

Robi sie ciekawie a w sobote mecz a juz ktorys z kolei artykul gdzie czytam ze LL twierdzi ze barca musi aktywowac 4 dzwnignie
Czemu LL tak zalezy zeby barca aktywowala tą 4 dzwignie

0

link

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@a1a
No jak przecież szejk tam dobrze smaruje $$$$

0

@Scross
Przegiecie czym?? To ze chyba napisalem prawde wiec zabolało
Tak jak pisze masz ze sobą problem to do lekarza
Cya

0

@Scross
Wyrażam opinie proste nikogo nie wyzywam wiec jesli masz ze soba problem idz do lekarza
Pozdro ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?