0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@goma
Frajer pod athleti b gwizdze

0

@pato1234
Zgadzam sie z Toba i pewnie wiekszosc komentujacych ze ten frajeer w zoltym gwizdze pod AthletiB

1

I co fati zas kontuzja....

0

I co teras zas klepanie i zółwie tempo i nikt sie nie pokaze do podanie nosz kurrr.....

0

@robertocarlos76
W punkt zolwie tempo i cofanie i klepanie zamiast szybko kombinacyjnie

0

@lukas__102
Fdj zjazd totalny biega jak zagubiony we mgle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Litman
Dokladnie za wolno nie ma wyjscia na pozycje zeby sie pokazać jak by sie bali zeby nie stracic zolwie tempo rozgrywania a powinno byc intensywnie szybko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alves , Alba dzis to chyba zapomnieli jak sie gra ciagle straty.....
Boki obrony do zmiany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pustelnik
Dokladnie
Gavi , Nico , jeszcze wroci Pedri i mamy srodek na lata jeszcze zeby FDJ zeby sie obudził do tego mlodziez przadu - Abde kot
Jutgla na +
Pozytywnie ;)
Ale fakt Mats zjazd formy...
Hm mysle ze ta 1 bramka do wybronienia po rece tam przeszla
2 tam bez krycia chlop przy wrzutce
Obrona do poprawy

0

@Chlebek23391
Bedzie powtorka losowania Haha wlasnie teraz patrze w info chyba jeszcze takich jaj to nie bylo

0

Ahaha Ladnie sie tam bawia - powtórka losowania Ligi mistrzow o 15 hahaha

0

@Chlebek23391
Benfica Lizbona – Real Madryt

Villarreal – Manchester City

Atletico Madryt – Bayern Monachium

Salzburg – Liverpool

Inter Mediolan – Ajax Amsterdam

Sporting Lizbona – Juventus Turyn

Chelsea Londyn – Lille

Paris Saint-Germain – Manchester United
Mowisz masz ;D

0

@emjot
Dokładnie
W sumie lewa flanka zyje w porownaniu do prawej strony XD

1

Abde to jest kot co chlop chodzi na lewej flance

1

Tylko nie On :O nie tylko nie Mingueza
Jprd......

2

@Ralph87
Za kałmana to byla nudna i wolna gra wiec chyba sie ze mna wiekszośc zgodzi ze nie ma co porownywac gre za kałmana a za Xaviego

0

@Ralph87
Za kałmana to nie bylo presingu i chlopaki takie nie zapier.... jak teraz wiec nie ma porownania teraz widac checi.... a wczesniej tego nie bylo bo jak ?? ( skoro trener mowi ze ma cienkich pilkarzy

0

Czy mi sie wydaje czy Depay przestał przekładać ;) ta pilke tak jak to bylo w poprzednich meczach

0

@ratay
Totalsportek.com

0

@QuentinTarantino
O co Ci Biega bo nie kumam ?? Bede pisal co uwazam za sluszne jak Ci sie nie podoba nie czytaj proste i logiczne, jestem fanem i mam prawo wyrazac siebie

8

CZY WYGRYWASZ CZY NIE ,
JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU
BAAAAARCAAA !!!!!!!!
I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!!
BAAARCAAA!!!

0

@Mg3bit
Nie ma za co ;) ciesze sie ze pomogłem tam caly czas na tej stronce leca lecze ogolnie stronka sportowa tam chyba wszystkiego streamy leca i mozna wybierac ;)

1

Po co cholere on przeklada ta pilke ciagle nosz Jaaaaa.... p...... Deppppaaaaaa!!!!!

0

@tomekosa
Totalsportek.com

0

@Ernestoo
Mistrzostwo co chlop kreci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?