Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@goma
Frajer pod athleti b gwizdze
0
@pato1234
Zgadzam sie z Toba i pewnie wiekszosc komentujacych ze ten frajeer w zoltym gwizdze pod AthletiB
1
I co fati zas kontuzja....
0
I co teras zas klepanie i zółwie tempo i nikt sie nie pokaze do podanie nosz kurrr.....
0
@robertocarlos76
W punkt zolwie tempo i cofanie i klepanie zamiast szybko kombinacyjnie
0
@lukas__102
Fdj zjazd totalny biega jak zagubiony we mgle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Litman
Dokladnie za wolno nie ma wyjscia na pozycje zeby sie pokazać jak by sie bali zeby nie stracic zolwie tempo rozgrywania a powinno byc intensywnie szybko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alves , Alba dzis to chyba zapomnieli jak sie gra ciagle straty.....
Boki obrony do zmiany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pustelnik
Dokladnie
Gavi , Nico , jeszcze wroci Pedri i mamy srodek na lata jeszcze zeby FDJ zeby sie obudził do tego mlodziez przadu - Abde kot
Jutgla na +
Pozytywnie ;)
Ale fakt Mats zjazd formy...
Hm mysle ze ta 1 bramka do wybronienia po rece tam przeszla
2 tam bez krycia chlop przy wrzutce
Obrona do poprawy
0
@Chlebek23391
Bedzie powtorka losowania Haha wlasnie teraz patrze w info chyba jeszcze takich jaj to nie bylo
0
Ahaha Ladnie sie tam bawia - powtórka losowania Ligi mistrzow o 15 hahaha
0
@Chlebek23391
Benfica Lizbona – Real Madryt
Villarreal – Manchester City
Atletico Madryt – Bayern Monachium
Salzburg – Liverpool
Inter Mediolan – Ajax Amsterdam
Sporting Lizbona – Juventus Turyn
Chelsea Londyn – Lille
Paris Saint-Germain – Manchester United
Mowisz masz ;D
0
@emjot
Dokładnie
W sumie lewa flanka zyje w porownaniu do prawej strony XD
1
Abde to jest kot co chlop chodzi na lewej flance
1
Tylko nie On :O nie tylko nie Mingueza
Jprd......
2
@Ralph87
Za kałmana to byla nudna i wolna gra wiec chyba sie ze mna wiekszośc zgodzi ze nie ma co porownywac gre za kałmana a za Xaviego
0
@Ralph87
Za kałmana to nie bylo presingu i chlopaki takie nie zapier.... jak teraz wiec nie ma porownania teraz widac checi.... a wczesniej tego nie bylo bo jak ?? ( skoro trener mowi ze ma cienkich pilkarzy
0
Czy mi sie wydaje czy Depay przestał przekładać ;) ta pilke tak jak to bylo w poprzednich meczach
0
https://www.totalsportek.com/football/laliga5/villarreal-vs-barcelona-match/
0
@ratay
Totalsportek.com
0
@QuentinTarantino
O co Ci Biega bo nie kumam ?? Bede pisal co uwazam za sluszne jak Ci sie nie podoba nie czytaj proste i logiczne, jestem fanem i mam prawo wyrazac siebie
8
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ,
JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU
BAAAAARCAAA !!!!!!!!
I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!!
BAAARCAAA!!!
0
@Mg3bit
Nie ma za co ;) ciesze sie ze pomogłem tam caly czas na tej stronce leca lecze ogolnie stronka sportowa tam chyba wszystkiego streamy leca i mozna wybierac ;)
1
Po co cholere on przeklada ta pilke ciagle nosz Jaaaaa.... p...... Deppppaaaaaa!!!!!
0
@tomekosa
Totalsportek.com
0
@Ernestoo
Mistrzostwo co chlop kreci